ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 23 октября 2022

Що будете робити сьогодні?

Ще лежу.. а в планах:

1. Приготувати солянку, вінегрет, сирники та картоплю з гарбузом по селянські, і відбивних . Щоб потім дня три працювати була можливість.
2. Спакувати три посилки і сходити на НП
Передають дощ і сильний вітер((

А що будете робити ви?
Айфон13• 23 октября 2022
Поїм, пробіжусь, піду в КФС поїм знову, помастурбую і піду спати.

Муркамурковна• 23 октября 2022
В нас вже дощара
Треба поїхати купити 3 чашки, побила за 2 дні 5 штук... Безрука
БершкомангоЗар• 23 октября 2022
у нас дощ і холодно. У планах йти в магазини електроніки шукати бесперебойник для котла. Але не дуже в них розбираюсь, надіюсь на чесність консультантів у магазинах, що не впарять шось не те
So_so• 23 октября 2022
Сейчас пьём кофе, валяемся.
Потом планируем поехать в лес, вчера прошёл дождик, запах будет фантастический. Где-то пообедаем. Вечером придут друзья в гости, играть в Алиас, дети сделают нам пиццу)
младокошкина• 23 октября 2022
Зараз зберу дітей і поїду до мами, у неї сьогодні день народження
вАлнуюся сильнА• 23 октября 2022
Поїду мамі купувати зимові чоботи, зроблю німецьку, щось приготую.
автор ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА • 23 октября 2022
Ответ дляМуркамурковна
В нас вже дощара
Ого, мабуть просто співпадіння(
Esya• 23 октября 2022
Ответ дляМуркамурковна
В нас вже дощара
То на щастя, а не безрука )))
Finetouch• 23 октября 2022
Жду пока дитё заснёт, буду дальше спать. За окном дождь, по такой погоде только спать.
Здесь хвалили сериал наблюдатель, хочу его сегодня посмотреть

Муркамурковна• 23 октября 2022
Ответ дляEsya
То на щастя, а не безрука )))
Та перші 2 на щастя, а дальше то вже якось безрука)))
СернаМоисеевна• 23 октября 2022
Йду гуляти. Я люблю бродити парками в дощ
мини пельмешка• 23 октября 2022
Приготовлю курицу с макарошками и сливками - рецепт нашла в тиктоке. Ещё нашла рецепт прикольный с запечённой картошкой.

Потом буду делать генеральную уборку - во вторник друзья в гости придут. Ещё поищу рецепты закусок.

Переберу немного одежду в шкафу и спакую ненужную, чтоб потом отдать.
автор ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА • 23 октября 2022
Ответ дляFinetouch
Добавлю себе в список. Когда захочется что-то посмотреть
ПуФФынка_мисс• 23 октября 2022
Ответ длямладокошкина
Що на поларунок обрали?
Лагшмивара• 23 октября 2022
Зараз с сином дивимось мультики, потім розбудим чоловіка і старшу доньку, дочистим гриби, що збирали вчора. Відправлю доньку на ДН друга, з’їздимо на закупи. Ввечері хочу в баню.
Вилами по Воде• 23 октября 2022
Выгуляла собаку в дождь,блин а он закончился как домой пришли. А так,отдых.Вчера по кушать сварила,в маг сьездила .Мож разве что за телефоном пойду.а так выходной.Точка😊😊😊
ПуФФынка_мисс• 23 октября 2022
Ответ длямини пельмешка

А можна і мені рецепт пліз
Муркамурковна• 23 октября 2022
Ответ дляEsya
То на щастя, а не безрука )))
Та сиділи без світла, темно)) а я і так вечно літаю кудись.. А в темноті джипіес мій барахлить)))) тепер вже с фанаріками хожу)) бо ще косяк знайшла)) лобом) тепер ще шишка)))) добре, шо вже шапку натянула і нема
БершкомангоЗар• 23 октября 2022
а, ще треба регулятор температури перенести до кімнати, в коридорі холодно, котел перегрівається. Треба буде дреллю , є в нас, але ще не працювала нею, буду вчитися по Ютуб.

МинерАлочка• 23 октября 2022
На базар торгувати
младокошкина• 23 октября 2022
Ответ дляПуФФынка_мисс
Що на поларунок обрали?
Вона попросила теплу зимову ковдру. Купила пухову.
Лагшмивара• 23 октября 2022
Ответ дляFinetouch
Плюсуюсь я дивилась пару серій, цікавий серіал.
Эксклюзивно и изысканно• 23 октября 2022
Сейчас в кровати. Умыться,одеться. Стирка,уборка. Спорт. Приготовить покушать. Ребенка,себя покормить.Кошку покормить. С милым пообщаться. Кошку затискать. Узнать на счет работы. Составить список продуктов и подумать о питании.
ПуФФынка_мисс• 23 октября 2022
Ответ длямладокошкина
Садоводница• 23 октября 2022
Планирую по 11 пропылесосить,потом включить стирку,потом испеку мятное печенье,приготовлю цукаты из грейпфрута в шоколаде,суп сварю с фрикадельками и за мсясом надо сходить. Все это время буду слушать книгу. Очередность может менятся,сейчас пойлу завтрак готовить -дети уже намекают.
мини пельмешка• 23 октября 2022
Ответ дляПуФФынка_мисс
А можна і мені рецепт пліз
Правда, там все польською мовою, але по відео все зрозуміло)
https://vm.tiktok.com/ZMFkRrJS5/

А, і там молоко, а не вершки, переплутала.
ПуФФынка_мисс• 23 октября 2022
Ответ длямини пельмешка
https://vm.tiktok.com/ZMFkRrJS5/

😘🌺
КокошинЭль• 23 октября 2022
Ой..
Вчора пекла яблучний пиріг і робила ДЗ з дитиною яка пропустила школу через застуду.
Залишила повний срач на кухні..
Зараз встаю і наведу лад.
Бачу з вікна що сушка з куртками впала і на неі паде дощ, потрібно перепрати все що висіло і сушити в хаті.
Ще багато Домашніх завдань з дитиною.
Попилососити, змити підлогу.
Знайти чоловікові ботінки і светр, купити дитині уггі на холод, або щось тепле.
Педікюр гель лак самостійно, ванна з піною, альгінатка, фільм, чи книга у планах.
А ще також посилки на НП
Коротше роботи капець
Таня Kuzya• 23 октября 2022
Прокинулась ще о 7, ось поснідала і лягла на диван в залі (бо поки в коридорі ’живу’)
Включила серіал на фоні (на планшеті якщо що), тут читаю, закинула прання (бо таки треба)

Потрібно костюм спортивний ще десь пошукати, бо 1 вуличного мало

Схожу пізніше в душ, вийду кави випити.
Якщо на вулиці не дуже холодно - може виберусь в новус купити вина, най буде.
Думаю, може в центр поїхати, не була там більше року (1 раз на стендап їздила пару тижнів тому, але не гуляла)
Тай таке
Работать надо• 23 октября 2022
Ответ дляВилами по Воде
Ваш пес гуляет по дождю? Нашего в дождь из подъезда не вытолкаешь, смотрит на меня ’ пошли домой, я лучше потерплю!’.
Кое-как выманиваю его, он писяет за три секунды и несётся в подъезд)