Уты-фрутик• 23 октября 2022

Що плануєте робити довгити зимніми вечорами без світла?)

Вчора спробувала читати при свічках - дуже болять очі
Не лягати ж спати о 7 вечора
Kvitkaliliia• 23 октября 2022
О, точно, в´язання Совєтчиці, ви - найкращі! Треба пройтися по своїх і маминих запасах ниток)

автор Уты-фрутик • 23 октября 2022
Ответ дляRocka Rolla
Мене більш цікавить як працювати з дома без світла( не хочу якось їздити в офіс
Ну якщо вдома нема світла - напевно й в офісі небуде(
Я такое• 23 октября 2022
Ответ дляЗаела_пластинка
Лежати та думати, коли цей пиздець закінчиться?!…..
Выходите на улицу))Соседа с гитарой найдите.Кастрик организуйте.И айда песни петь.) Не чего скучать и депресировать.Вон люди в нарды играют с мужьями, сексом пларируют заниматься ))Не надо скучать и думать о плохом.Тяжело это очень.
Black Umbrella• 23 октября 2022
Ответ дляRocka Rolla
Якщо батарея ноута міцна, то на 4 години вистачить. В мене вже за годину розряджається, тому без варіантів ((
Black Umbrella• 23 октября 2022
Ответ дляЯ такое
Я від початку війни гітару й в руки не беру(
Взагалі не йде мені…
Я такое• 23 октября 2022
Ответ дляРуда ліса
В Нідерландах дуже люблять ввечері сидіти при свічках. Розставляють по вітальні гарні свічки і насолоджуються затишком.
Так це круто.
Рожки-да-ножки• 23 октября 2022
Ответ дляБронетапок
Гуляти на вулиці :)
Тіллки оюережно, недавно бачила, як один.. зірвав сумку в жінки, чи млже ви не в Україні, тоді нормально
Бронетапок• 23 октября 2022
Ответ дляРожки-да-ножки
В Україні. Буду гуляти без сумки :)
Rocka Rolla• 23 октября 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Немає ноута, працюю з компа, тому і переживаю

Рожки-да-ножки• 23 октября 2022
Ответ дляБронетапок
В Україні. Буду гуляти без сумки :)
а , у нас у місті взагалі вуличне освітлення відключають, може у вас фонарі, тоді да
мадам Везувий• 23 октября 2022
Ответ дляАнютины ласки
А підкажіть, будь ласка, яка саме? Бо планую купити. Ще жодної не було, не знаю, яку взяти.
У мене ПокетБук не кольорова. Їй буде 3 роки як вона у мене. Зручна, маленька і легенька.
Єдине, що книжок на українській мові безкоштовно не накачаєш. Читаю російською мовою. Але можна купляти, якщо є можливість.
Залізна пані• 23 октября 2022
В 90-е ходили к друзьям в гости , лепили вареники, пельмени.
У них отключение , тусим у нас. Нам отключили , идём к ним .
Бронетапок• 23 октября 2022
Ответ дляЧебурастик
Я думала спортом заниматься, тренировки и так есть регулярно, но можно ещё и гимнастку для суставов, и против отёков, и для осанки! Куча дел!
Регулярно їсти я теж планую :)))

(Хто про що називається :))
Я такое• 23 октября 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Взагалі не йде мені…
То в вас компанії нема і слухача вдячного.Прикольно розпалити вогонь і біля вогнища з людьми посидіти.
120-120-120 (не худею)• 23 октября 2022
Ответ дляАйфон13
спати.
Это же вы Розовая пони?
Пургену мне• 23 октября 2022
У нас есть генератор, но на него бензина не напасёшься, не знаю , что и делать, боюсь холода, у меня 1,5 месячный ребёнок , подумываю уехать, а с другой стороны не хочу(( Но перспектива сидеть без саета в холоде, меня не привлекает(
неДоПриличий• 23 октября 2022
Ответ дляРуда ліса
В Европе очень любят свечи, а польше в любой дом зайди - свечи разные, много и они ими пользуются
Бронетапок• 23 октября 2022
Ответ дляРожки-да-ножки
Київ, виключають навіть один будинок під´їзди окремо. Є вулиці і без освітлення, але рідко. У нас туристичний налобний ліхтарик є :)
ТигрЛьвович• 23 октября 2022
Уроки ребенку делать не удобно. Нет света - нет связи. Это огорчает

САМ_ТАКОЙ• 23 октября 2022
В мене три роки нитки лежать для вязаня все не було коли) книжки давненько куплені лежать нечитані. Пора)
Рожки-да-ножки• 23 октября 2022
Ответ дляБронетапок
а, так ви не одна, тод і зрозуміло
Здрасьтенька• 23 октября 2022
думаю, що взимку світло буде. оптимістка.
Black Umbrella• 23 октября 2022
Ответ дляЯ такое
Нема настрою для такого.
Чебурастик• 23 октября 2022
Ответ дляБронетапок
Регулярно їсти я теж планую :)))

(Хто про що називається :))
Это я тоже люблю)
Black Umbrella• 23 октября 2022
Ответ дляБронетапок
У нас сусідній будинок взагалі не вимикають ніколи, а у нас двічі в день (((
Рожки-да-ножки• 23 октября 2022
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
я всі нитки, що були, ще мамині заппси, віддала весною дівчині, що в’ яже носки для хлопців з ЗСУ, тепер просто буду сидіти, дивитись на запалену свічку і мабудь, плакати.
Бронетапок• 23 октября 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Я, мабуть, ваша сусідка з будинку навпроти, бо у нас за весь час з 10.10 вимикали світло 2 рази: у вівторок на 2 год і вчора на 3 години.
котопёс• 23 октября 2022
Ответ дляparele
Даже петли набирать не умею))
Пока.
Начните с поиска в ютубе как вязать эластичную резинку для манжет и как закрыть петли, тоже чтоб был эластичный край, очень рекомендую)) изделие сразу приобретает другой вид.
parele• 23 октября 2022
Ответ дляБрынза
В полумраке?
Почему в полумраке?) хорошие аккумуляторные фонари.
parele• 23 октября 2022
Ответ длякотопёс
Спасибо большое, поищу