Армейская• 23 октября 2022
Питання про відносини з чоловіками! Зайдіть срочно!
Якщо я познайомилась з хлопцем на сз, зустрічались один раз, на наступний день привіз мені під дім квіти з цукерками, але ми офіційно не зустрічаємось , я можу ходити на побачення з іншими паралельно? ( я хочу ) чи якщо я буду це робити, то буде неправильно? І що робити , якщо він побачить?
Ваша думка
Одни_мысли• 23 октября 2022
звичайно можете
та і перший хлопець мабуть не тільки вам цукерки таскає
що будете робити, якщо побачите його з рафаелками у сусідки?
Мечты сбываются• 23 октября 2022
Ответ дляОдни_мысли
звичайно можете
Перестане спілкуватися)
Одни_мысли• 23 октября 2022
Ответ дляМечты сбываются
Перестане спілкуватися)
чи скаже - якщо ій одну коробку, то мені 2!!!
Байрактара• 23 октября 2022
Ну если он развозит конфетки и цветочки нескольким девушкам это нормально? Если считаете, что да, то можете ходить. Если считаете, что нет, то...
И ещё интересно, как можно встречаться официально?😆
Хомо_сапиенс• 23 октября 2022
Я би навіть сказала, що не «можете», а мусите
Бо зараз намрієте собі одразу весілля і трьох дітей
Меряю линейкой• 23 октября 2022
На данном этапе можете встречаться с другими. Цветы и конфеты его выбор, вы ничего ему не должны. Но если это уже 5 встреча, тогда не правильно.
Армейская
• 23 октября 2022
Ответ дляМечты сбываются
Можете. Ви ж не плануєте більше з ним зустрічатися?
планую