Матраскин Брат• 23 октября 2022

Ось що ми заробили на вихідних )))

А ще скііільки лишилось, скільки пропаде і пропало, нікому не потрібні і за 5 грн. Урожай шалений, гілки обліплені як грона винограду.
автор Матраскин Брат • 23 октября 2022
Ответ дляNatalia505
Таких цін немає навіть близько, я б взяла із задоволенням.
Відстань 400 км приблизно. Там на все таке - овочі, фрукти ціни дуже низькі. Я влітку в розпал сезону огірків у нас в селі під Києвом за 50 грн брала, а там по 10 грн за кг продавали.
Вообще не факт• 23 октября 2022
Ответ дляВЫВсеВрете
А сушку?
але пастила краще, по типу як продають в маркетах ( забула назву)
Вообще не факт• 23 октября 2022
Ответ дляВЫВсеВрете
А сушку?
а ще чіпси яблучні є, дуууже смачні
Лапка• 23 октября 2022
Ответ дляПес Патрон
Гарні
В нас багато псувалося прям на дереві і падали
Круглі гнилі пятна
И у нас((хоть и много было с грушами тоже самое падали уже по усгнившие
Леди Г• 23 октября 2022
Прекрасний цього року урожай! Я під Києвом, у нас довкола у всіх яблуні ломляться. У нас у дворі всі яблуні пречудово відплрдоносили, такої кількості і таких розмірів яблука я не пам´ятаю у мене - дав Бог у війну урожай. І вся городина так, кущі, ягоди, цього року - як ніколи. Картоплю навіть не кропила ні разу - виросла величезна, не хвора, за літо жодного жука не побачила на ній. Слава Богу.
З яблук надавили соку, трохи повидла, пастила, сушка на компоти, мама чіпси робить - добрезні, але мені ліньки на таке час тратить. Оце квашені ще не робила, треба, мабуть, спробувати.
Минулого року були яблука недорогі, цього року теж на базарі найдорожчі по 15