Сижуревувшоке• 23 октября 2022
Що ви думаєте за фонд притули?
Тема не для срачу
Але дуже багато в мережі розгонів що він дуре народ
Дуже не хочеться в це вірить
Він же прям ридає … такий справжній завжди
Що ви думаєте з цього приводу ?
Дуже не хочеться в це вірить
Що ви думаєте з цього приводу ?
Леди_на_драндулете• 23 октября 2022
Я знаю что его близкий родственник был в связи с мужем Марченко. Сдал паспорт укратны и выехал))
Сфера влияния• 23 октября 2022
кстати да, почему они покупали отечественные дроны, которые в 5 раз дороже американских
Сижуревувшоке
• 23 октября 2022
Ответ дляЧтооооооооооо?
Скаржтеся на тему, дівчата.
Чому ???
Сижуревувшоке
• 23 октября 2022
Ответ дляMazzaFakka
Уже!
Вы можете объяснить почему надо жаловаться на тему ?
_Mirabella_• 23 октября 2022
Ответ дляЧтооооооооооо?
Скаржтеся на тему, дівчата.
А что не так с темой? Вполне логичные вопросы зачем покупать игрушечные дроны в 5 раз дороже отличных американских. Другое дело что чувствовать себя обманутым всегда не приятно...
Сижуревувшоке
• 23 октября 2022
Ответ дляЧтооооооооооо?
Бо хочете срачу під анонімами.
Открылась
Почему срачу ? Я хочу докоратись до суті
Некомильфо• 23 октября 2022
После последнего сбора на дроны и закупку из по 25 000$ при цене в 6000.... Ну хз, скидывайте дальше
Купипупсичек• 23 октября 2022
Нічого доброго не думаю. Але кожен сам обирає, куди гроші дівати
Сижуревувшоке
• 23 октября 2022
Ответ для_Mirabella_
Вот и я не пойму почему накинулись с жалобами
Чтооооооооооо?• 23 октября 2022
Ответ дляСижуревувшоке
Открылась
Робіть тему в відповідному розділі, без анонімів і копайтеся на здоров´я.
Organic• 23 октября 2022
Була свідком прямого діалогу хлопців з ним. Що, сказати, була здивована його відповіддю офіцерам.
Як сказав про нього один з відомих бойових генералів, який зараз на фронті, що сірожа ще той 3/14с.
Некомильфо• 23 октября 2022
Ответ для_Mirabella_
©ненaчаci
MazzaFakka• 23 октября 2022
Ответ дляСижуревувшоке
Во первых вы устраиваете политический срач, во вторых неправильный раздел, в третьих это тупо вонючий вброс
Атятя_тётя• 23 октября 2022
Ответ для_Mirabella_
Давайте вже після війни(с.)
Купипупсичек• 23 октября 2022
Ще напишу, що не розумію, з якого дива він таку довіру визвав у громадян. Що ми про нього знаємо? Я, наприклад, тільки як актора у Файній Юкрайні його пам’ятаю і все.
Краще буду допомогати через знайомих, які точно все доставляють, куди треба. Так спокійніше
Леннон_Жив!• 23 октября 2022
Ответ дляСфера влияния
Шарий, это ты?
Organic• 23 октября 2022
Ответ дляСтася_123
Таке собі пояснення
Здогадуєтеся тепер, кому були продані його голоси на виборах президента?
MazzaFakka• 23 октября 2022
Ответ дляСтася_123
Таке собі пояснення
Где факты? Вы утверждаете что Притула мошенник, давайте факты ссылки?
Я сейчас начну утверждать что вы рашатроль на зарплате, мне один офицер из СБУ сказал