Вітерець• 24 октября 2022

Богуслаев (Мотор Сич) - доказательства госизмены

Послушала 3 минуты записи его разговоров, выложенные СБУ. Даже не верится, что человек может быть настолько мразью.
"Тут ракеты упали на территорию завода, но это ничего, мы потерпим, мы все понимаем.. "
А сколько таких ещё в Украине 🙄
Вінничанка• 24 октября 2022
Ответ дляOdna Takaya
И он же не один виноват.
Как это местные и гос власти не знали для кого предприятие изготавливает запчасти?
Тоже интересует этот вопрос. Не в сумочке же их вывозили и не в портфельчике нал получали.

Теодор Бастард• 24 октября 2022
Ответ дляA no name
В США ви б за таке пожиттєво сіли б, років на 300. Щоб без амністії.
Ваші ’моральні принципи’ всім зрозумілі. Мене інше дивує. Особисто ваші батьки сидять в підвалі. Їм на голови летять бомби, принесені літаками, що виготовлені на моторсічі (комплектуючі). І ви так захищаєте людей, які продали ті комплектуючі. Виникає закономірне питання: чи може людина перейматися за людей, які оснащують потенційних вбивць її ж батьків? Чим керується людина, виправдовуючи оснащення потенційних вбивць своїх найрідніших?
Так это вы за меня оправдываете, а не я. Я лишь констатирую факт, что Мотор Сич это предприятие, которое живёт за счет работы с россией, прямо либо косвенно. Не дали работать прямо - будут работать через прокладки, отлистывая всей властьимущей гоп-компании, чтоб те молчали и закрывали глаза. Если завод не будет работать на нужды россии - вымрет с голоду. Выбирая между ’выпереть на улицу 20 тысяч человек’ и ’ в обход санкций обеспечить завод работой’ владелец выбрал второй вариант.
Ко мне какие претензии вообще? Кого и где я оправдала
LudaSHOPSale• 24 октября 2022
Ответ дляТеодор Бастард
Благодетель изза рабочих. А не из- за млн дол в карман.
Павела• 24 октября 2022
Ответ дляТеодор Бастард
Як гарно)
’Выбирая между ’выпереть на улицу 20 тысяч человек’ и ’ в обход санкций обеспечить завод работой’ владелец выбрал второй вариант.’
Срати він хотів на тих робітників, як і на мільйони інших, яких бомбить росія. Про свої мільярди він дбав.
LudaSHOPSale• 24 октября 2022
Благодетель

2016 рік - моє звернення щодо фінансування проекту РПЦ та поїздки Богуслаєва на острів Ваалам для участі у політично-церковних заходах із КІРІЛОМ і ПУТІНИМ;

все для людей
И та шмара пиписка что в Рашке за член его держала, все ’ для людей рабочих’
😜😂

Путин хочет дружбана? Пусть отпускает остальных пленных. как за медведчука
Black Umbrella• 24 октября 2022
Ответ дляТеодор Бастард
А вы разницу между космосом и авиацией не видите вообще?
В даному контексті - ніякої різниці нема і бути не може.
LudaSHOPSale• 24 октября 2022
Ответ дляТеодор Бастард
Не позорьтесь
Имейте хоть какую то черту, что еще не перешли
kuskus• 24 октября 2022
Ответ дляJave
Ви ким працюєте? .. так от я не слідкую за висловами Теодор Бастард але знаю що в неї свій бізнес і людина ця частіше за вас стикається з владними держ структурами..і нічого дивного дивного що в неї немає рожевих окулярів і зелених сомплів.. а домогосподарки і далі хай вірять у великого лідера..для них цей спектакль і розігрується так як їх велика кількість і вони мають вагу в т.ч. на виборах..
До чого ви приплели владу і лідера до вельми неоднозначних зв’язків із сепарами?
Теодор Бастард• 24 октября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Не позорьтесь
Сразу понятно, что вы в Запорожье были в лучшем случае проездом

LudaSHOPSale• 24 октября 2022
Ответ дляТеодор Бастард
Сова на глобус
Natali8• 24 октября 2022
Ответ дляТеодор Бастард
Бастард вкотре пробив дно
Бачу прихильників все менше і менше. Ваші заклики про харошу рашку і таку погану Україну вже майже не працюють.
Хороша тенденція
Чаюри• 24 октября 2022
Jave не знаю, чого я у Вас заблокована, але чогось мені здається, якщо Оля опиниться в окупації, то як власниці бізнесу стикатися з новими ’структурами’ їй доведеться вже не по дитячому, таке ми проходили в Донецьку.
Melon-20c3• 24 октября 2022
Забавно мы перед миром выглядим.
Фактически вооружали рашку, при этом требуем у Запада - ’дайте нам оружие’, ’закройте небо’.
Ой, а как мы Америку обвиняли в том, что они нам экономику рушат.
А как журнашлюхи и эксперДы стыдят Запад за торговлю с рашкой.
А битум у белорашки мы закупать уже перестали?
Теодор Бастард• 24 октября 2022
Ответ дляNatali8
Бастард вкотре пробив дно
Хороша тенденція
Хоть один мой заклык? Молю, скриншот!
Olga Zelenyak• 24 октября 2022
Момент записи, где Богуслаев говорит, что на завод упали ракеты Искандер и Искандер М, но это ничего - эпический.
Это ведь все уже было. Сколько раз уже история учила таких людей тому, что к ним и их хозяева, которым они в рот заглядывают, относятся с пренебрежением, как к предателям, хотя они и на задних лапках стоят, и хвостиком виляют.
А они все служат и стелятся в ожидании сахарной косточки.
Natali8• 24 октября 2022
Ответ дляТеодор Бастард
Хоть один мой заклык? Молю, скриншот!
І коли не один раз писали, що на вашу хатинку може впасти не ракета російська, а збита ракета російська - ’окурочок’, бо ж рашка мирних не бомбить. То наші збивають і ракети падають на мирних, чи не так?
феечка.• 24 октября 2022
Ответ дляNatali8
Бастард вкотре пробив дно
Хороша тенденція
Ну як дно
Дно пробиває влада
Всі знають звідки гроші
Почитайте що було в 2014 в зп , як порох домовився за свою частку грошиків
Він захотів стільки, що всі в шоці були, навіть премії тут видавав
То ви ще за запорожсталь і світло не знаєте
Natali8• 24 октября 2022
Ответ дляТеодор Бастард
Хоть один мой заклык? Молю, скриншот!
А цей виродок, якого ви так обожнюєте, яим би він не був геніальним, тепер в історії залишиться зрадником
ok1904• 24 октября 2022
Ответ дляMelon-20c3
Забавно мы перед миром выглядим.
Мотор Січ приватна контора, її колись у держави чи то купили, чи то украли...а держава просить захисту для народу України, є різниця? Ви чули у відео як цей ген.дир про укр.владу відгукується

Теодор Бастард• 24 октября 2022
Ответ дляNatali8
Сбивают их конечно и они не поверите, таки падают. В воздухе не растворяются. Обидьтесь на физику и земное притяжение
Оленёнок• 24 октября 2022
Ответ дляТеодор Бастард
Хоть один мой заклык? Молю, скриншот!
Простой вопрос. Вы готовы принести себя и своих родных в жертву российским ракетам, только чтобы работал Мотор! Готовы умереть, чтобы только Богуслаев и дальше был на посту и продавал двигатели на самолеты, которые нас бомбят. Да или нет? Но прежде чем ответить помните, что мысли материальная.
Natali8• 24 октября 2022
Ответ дляТеодор Бастард
Так не збивати їх?
Ulipysik• 24 октября 2022
Ответ дляСоната любви
ага, на 8 месяце войны только сейчас сбу раскрыло)
смешно.
и власть ни сном, ни духом не знала, что творится на мотор сичи.
все такие блаженные.

и нас, в очередной раз, всех держат за идиотов.
В точку. Только не 8 месяцев, а с 2014 года.
При желании все сделки могли отследить.
Melon-20c3• 24 октября 2022
Ответ дляok1904
А що роблять наші спецслужби?
Останні 3 роки.
Яка різниця приватна це компанія чи державна?
Поки ми вимагаємо захисту для народа України в інших країн, чим зайсмаються ті, хто впершу черну повинен опікуватись безпекою власної країни?
Чи якщо контора приватна, то можна робити все що заманеться?
Хто кришував це все?
Чи це підприємство папір виробляло?
Чи таких підприємств в нас в кожному місті по 100 штук?
Ось і прогледіли, що на рашку працювало воно?
Як взагалі з країни, яка 8 років воює можно безперешкод постачати такі вироби ворогу?
Ви на приколі?
tarasyla• 24 октября 2022
Ответ дляOdna Takaya
Автор той темы и защищала. Может конечно кто-то и поддержал? Не заметила. Но а основном налетели на неё и тему она закрыла. У меня тоже в голове не укладывается, как такое можно было писать, лишь бы рабочие места сохранить и пофиг, что тем самыми способствовать разрушать нашу страну и убивать людей
Улёт просто! Сохранить рабочие места киллерам украинцев
ok1904• 24 октября 2022
Ответ дляMelon-20c3
А що роблять наші спецслужби?
Останні 3 роки.
Хто кришував це все?
Чи це підприємство папір виробляло?
Ви на приколі?
Я якраз не на при3олі. Трошки в авіаційній галузі знаюся.
До речі в діяльність приватників пхатися було не можна до ВП....таке сьогодні чула серед колег
Чаюри• 24 октября 2022
Ответ дляNatali8
Так не збивати їх?
Ага, нам не збивати. А раіся чогось збиває. А якщо хтось відкриє рота, що збивати не треба, то сідає ’за діскрєдітацію вааружонніх сіл’.
Melon-20c3• 24 октября 2022
Ответ дляok1904
Добрий день, ми з України.
Сьогодні 8 місяців з початку повномасштабного вторгнення.
На плівках фігурує березень, нє?
А сьогодні в нас жовтень.
А вп в нас відколи?
Гл@ша• 24 октября 2022
яка різниця великий завод бачив хтось його чи ні , головне що? що керівник через підставні фірми торгував обладнанням для кацапні, за допомогою якого вони нас вбивали. Бастард же пише (с) ’С чего бы это? Продали в Литву, в Хорватию, в Словению. Закон не нарушен. А кто с кем по телефону говорит - так это дело десятое. Документы на отгрузку в порядке? Все идут лесом. ’ Хм не порушений закон. Палевно якось, навіть журналістика не допомогла викручуватися та оправдовувати
ok1904• 24 октября 2022
Ответ дляMelon-20c3
А що роблять наші спецслужби?
Останні 3 роки.
Хто кришував це все?
Чи це підприємство папір виробляло?
Ви на приколі?
Ви не зрозуміли взагалі мій допис, хто продав МоторСіч цим зрадникам? Стратегічний завод же
З ними морока вже давно... Завод під антиросвйськими санкціями
https://www.google.com/amp/s/www.interfax.ru/amp/7...