Фекла Персиковна• 24 октября 2022
Сунак будет продолжать политику Джонсона и Трасс! Ура!
Меряно-перемеряно• 24 октября 2022
Великобритания как страны. иного не может. независимо кто премьер. будут помогать Украине.
Замыленная• 24 октября 2022
Ответ дляНе за Будка
Радоваться преждевременно .
тойшо, пу иво крестній отец шоли?
Меряно-перемеряно• 24 октября 2022
в политике государства ничего не меняется, а мин оброны Уоллес говорит - усилится поддержка, наших туда еще тыщи едут учиться. техника к нам едет. от сунака тут не зависит.
Меряно-перемеряно• 24 октября 2022
Ответ дляЛюбавишна
Поживем-увидим
и сразу разгон по гт каналам ИПСО
Меряно-перемеряно• 24 октября 2022
Ответ дляНе за Будка
Радоваться преждевременно .
Ботоферми поширюють брехню щодо Сунака. При чому примітивну, рівня «бидло-стайл».
За ними повторюють як папуги деякі живі люди. При спробі запитати: «Так а що не так з Сунаком?», - жодних конкретних відповідей немає
Схоже пекіно-московський альянс вирішив, що зіпсувати Україні відносини з Сунаком треба на старті та без шансів на порятунок. Твіт Офісу президента також відмінно служить цій цілі. А зіпсовані стосунки з Сунаком - зіпсовані стосунки з Великобританією
Друзі, думайте перш ніж поширювати та переказувати цю хрень. Невже вам самим ок приносити користь рашистам? Це зрада ніби називається, коли ти працюєш на ворога
Джонсон - это была фигура конечно. ❤️🔥
В стране была жопа - он компенсировал это внешней политикой. Укреплял свой автритет. Выстроил линию помощи и защиты нам.
Сунак идет с четким посылом, что он нацелен на решение внутренних проблем, но и то, что уже сделано Джонсоном для нас, он будет поддерживать и приумножать. Вроде так сказал.
Меряно-перемеряно• 24 октября 2022
Таке враження, що для українців будь-яка країна, окрім власної - це одноосібна монархія, де все вирішує одна людина. І ніби немає в Великобританії ані парламенту, який має голосувати за будь-які пропозиції прем´єра, ані палати лордів, ані монархії в кінці кінців.
То чому хтось вважає, що один єдиний ПМ, переступивши поріг Даунінг Стріт, одним розчерком пера перекреслить всі рішення на користь України, або подасть білл про припинення допомоги і отримає підтримку парламенту??? Це вже не кажучи про те, що він таких заяв не робив. Борис Джонсон лишаєтьс членом тієї ж правлячої партії! Як і десятки інших його колег, які підтримують Україну. Агов, прийдіть до тями. Ще 2 місяці тому, Сунак робив заяву про беззапречну підримку України, незалежно від того, хто прийде до влади
Kolibri_18• 24 октября 2022
Ответ дляНе за Будка
Радоваться преждевременно .
бл#, прям Єрмак по-британські :(
MandarinaS• 24 октября 2022
Ответ дляНе за Будка
Радоваться преждевременно .
И что? Зато Сунак проукраински настроен.
Kolibri_18• 24 октября 2022
Ответ дляМеряно-перемеряно
вот обращение Сунака к людям Украины
гарно сказав
Ответ дляУнция яда
Судить по поступкам пока рано, но сам факт того, как досталась ему эта должность, через нескольких отказавшихся - наталкивает на некоторые размышления.
Отказались те, кто не смог получить 100 необходимых голосов тори для участия в выборах. У Пенни Мордонт только 25 голосов было.