Пукимончиг• 1 час назад
Мій колишній. Як вам?
Пукимончиг
• 1 час назад
Ответ дляТаПрямТам
Автор, запрос обгадить или позавидовать, давайте быстрее) Шо писать))?
Та обьективно
ТаПрямТам• 1 час назад
Ответ дляПукимончиг
Та обьективно
Не могу)) Я сегодня злая, хочется убить кого-то минимум обгадить))
Пліткарка• 34 минуты назад
Ответ дляМир Мир Мир!
Сразу трусики намокли, таких единицы
у вас намокли, а у авторицы пересохи
Пукимончиг
• 31 минуту назад
Ответ дляКручу хвости
В нього проблеми з печінкою?
Та наче ні, а чому так думаєте?
Пукимончиг
• 31 минуту назад
Ответ длясама себе прекрасная
А дитина нинішня? Навіщо ви її фото постите?!
Ні, дитина наша, обрізала.
Не прохожу мимо• 23 минуты назад
Вище писали ’наче вживає’. Підтримую, у нас до бариги приходять схожої зовнішності і в таких же прикидах. І вилиці як у Ревви за часів коміка, дивний типаж. Але донька у вас гарна, мабуть в маму)
Просто каралева• 23 минуты назад
Однозначно - тупой. Умный бы не был с женщиной, которая после расставания, постит его фото на форуме и задаёт такие вопросы.