100%• 24 октября 2022

Рукодільниці де купуєте пряжу?

Порадьте,де замовляєте,або купуєте Київ вигідно і якісно пряжу?Також можливо хтось купував поролон,холофайбер?
Дякую.
Запретный фрукт• 24 октября 2022
У центрі магазин Yarnart.
м. Київ:

Михайлівська, 18 (приміщення зліва від Приват Банку). Проїзд: м. Майдан Незалежності, вихід з метро і тримаємося правіше, йдемо через Глобус 1 (перша лінія), біля вказівника ’до вул Софіївська і Михайлівська’ піднімаємося на ескалаторі, вихід направо, до готелю ’Козацький’. Це вул. Михайлівська, до магазину пішки 3 хвилини

Режим роботи: ПН-Сб 11:00 - 18.00,працюємо без перервиНд вихідний
Накрыло-не отпускает• 24 октября 2022
В інстаграмі є крамничкі
автор 100% • 24 октября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
У центрі магазин Yarnart.
м. Київ:

Дякую❤️
автор 100% • 24 октября 2022
Ответ дляНакрыло-не отпускает
В інстаграмі є крамничкі
Та багато де є ів інтернеті і в фейсбук.Можлмво хтось замовляє у когось,хто знає надійного продавця)
ПМСница• 24 октября 2022
Дивлячись для чого. Якщо для простіших речей або невеликих - на секонді купити трикотажні речі, які можна розпустити, особливо вигідно в останні дні. Мої домашні шкарпетки просили, купила напівшерстяний джемпер і традиційний светр острова Гернсі, розпустила, перемотала через чайник, нитки як нові. В´язала спідницю ’Айстра’, то купувала нові, льон з бавовною, ’Три мотки’, Львів. Інтернет-магазинів достатньо, на ОЛХ є. Тепер можна купити і вибір є.
julia-678c• 24 октября 2022
Ната Ярн, илена, кенди ярн, нордика, шикимики
julia-678c• 24 октября 2022
Просто пряжа, овечка нет, диапазон нет
Курочка-наседка• 24 октября 2022
В інстаграмі, де продають на вагу, відмотують від бабин. Кашемір, меринос, шовк, багато різного... Ціни адекватні
рукиЖимолости• 25 октября 2022
Беру в инсте, странички Канди ярн и диапазон нет