Бурундучиха• 25 октября 2022
Чи є тут хтось, хто вже досить давно в Анталії чи передмісті?
Цікавить питання оплати в трамваї. Чи можна звичайною банківською карткою розрахуватися?
Бурундучиха
• 25 октября 2022
Ответ дляMs. Любмая жена
В передмісті Англії? Це де?
Анталії.
Не Англії.
Ви не уважно почитали)
Не Англії.
Ви не уважно почитали)
Gala_la_la• 25 октября 2022
Ну в автобусах їхніх міських спокійно можна звичайною карткою приклавши до терміналу.
Бурундучиха
• 25 октября 2022
Ответ дляGala_la_la
В автобусах я знаю, що можна.
Цікавитт саме трамвай.
В минулі роки потрібна була анталіякарт та й пртреби не було в переміщенні саме трамваєм.
А зараз треба ьуде їхати в робосий день ввечері в аєропорт. То трамвай бвльш надійний, в корку стирчати не буде, як хаваш чи звичайний автобус.
Цікавитт саме трамвай.
Ms. Любмая жена• 25 октября 2022
Ответ дляБурундучиха
Анталії.
Не Англії.
Ви не уважно почитали)
Не Англії.
Ви не уважно почитали)
Вибачте, зранку недобачила
Gala_la_la• 25 октября 2022
Ответ дляБурундучиха
В автобусах я знаю, що можна.
Цікавитт саме трамвай.
Варіантів не багато - купити пластикову анталіякарт, купити картонну на 4 поїздки, зайти у трамвай попросити у пасажирів анталіякарт їм віддати 2,5 ліри ( так проїзд 2) - туристи таке часто практикують.
Gala_la_la• 25 октября 2022
Ага, дочиталась вже що вони до карт персональні коди поприв´язували і тепер наче 1 людина - 1 карта. Виходить невигідно на сім´ю з 4 людей, наприклад, 4 карти купляти за 7,5 лір заради одніє поїздки в аеропорт. Коли ми жили у 20му році було набагато простіше.
Бурундучиха
• 25 октября 2022
Ответ дляGala_la_la
То минулого року таке було.
Зараз наче вже можна однією розрахуватись.
Але це не точно))