Научительница• 25 октября 2022

Кисть для румян Real Techniques.Фото

Это хорошая кисть?
MarinkaRam• 25 октября 2022
Да, это отличная кисть, как и в целом их кисти. Бюджетные, классные и красивые.
Вакцениро Вона• 25 октября 2022
Отличная
Жена миллионера• 25 октября 2022
Да, только оригинал покупайте
автор Научительница • 25 октября 2022
Ответ дляЖена миллионера
Да, только оригинал покупайте
Как отличить оригинал?
Stepa_nida• 25 октября 2022
Дивлячись з чим порівнювати.
Десь років 10-12 цей бренд був класним, в мене були перші випуски їх пензлів, зараз всі подарувала вже чи продала, бо користуюсь іншими. Оцей пензель, що на фото, спочатку випускався в рожево-чорному дизайні і в народі отримав назву ’білчин хвіст’))
Але потім вони, як і безліч інших брендів, перенесли виробництво з локального до Китаю. То тепер це просто дешеві пензлі, недорогі, деколи з брачком, за тактильними відчуттями вже теж не ті, що були раніше.
автор Научительница • 25 октября 2022
Ответ дляStepa_nida
Дивлячись з чим порівнювати.
Какие у вас ? Порекомендуйте )
inna.inna• 25 октября 2022
класна,у мене їх штук 10, їм вже по роки 3-4.
часто їх мию і не линяють зовсім.
а от спонж у них швидко рветься
Stepa_nida• 25 октября 2022
Ответ дляНаучительница
Какие у вас ? Порекомендуйте )
В цілому в мене небюджетні пензлі, я користуюсь Hakuhodo, Chikuhoho, Sonia G., синтетику беру в професійного бренду mykitco.
Починала колекцію з ось цього бренду, як у вас на фото та з екотулс (на айхербі), потім вже почала потроху замінювати на натуральний ворс.

Якщо потрібні бюджетні варіанти, можна подивитись на ютубі відео української блогерки Ольги Глосс, памʼятаю вони робила огляди на набори з аліекспрес.
МариЧе• 25 октября 2022
У мене пензлик від Саманти той що викручується з кришечкою, найкраща що в мене була. Але треба обережно користуватися, кришечку впустила і вона тріснула, пластик дуже тонкий.
автор Научительница • 25 октября 2022
Ответ дляМариЧе
Можно фото
МариЧе• 25 октября 2022
Ответ дляНаучительница
Можно фото