Проработник• 25 октября 2022

всі хто тут відправляє по генератори

обдзвонив мій чоловік купу магазинів
нічого немає в наявності
багато поставок не буде
купити щось нормальне і за адекватну ціну зараз нереально
діліться хто де купував на днях?
є тут такі?
навіть світильники на батарейках всі розкуплені на розетці(
Уточка• 25 октября 2022
Ответ дляПод пытками
Его сопрут в первую же ночь
В подвал можно

Берюковна• 25 октября 2022
Ответ дляПМСница
тобто ви хочете сказати, що незалежно від сонця, вони одинаково працюють
Скажите ещё что вы спф только летом используете...
Манный комочек• 25 октября 2022
Ответ дляКошка Мурка
На ночь забирать, конечно
А вообще это очень реальная перспектива - генератор под подъездом и куча розеток-зарядок вокруг него
Для чого? Світло шоб зарядить телефон буде.
А якщо не буде, то тоді і жити там ніхто не зможе.
куркулиха• 25 октября 2022
Ответ дляКошка Мурка
Тю, так вам проще всего. На улице ставить, провода тяните в квартиру. И пусть тарахтит
Украдут
Берюковна• 25 октября 2022
Ответ дляПМСница
то там генератор треба дуже потужний,якщо індивідуальне і електрокотел. хіба генератор на електроплиту і чайник.
Там отопление золотым выйдет
Кошка Мурка• 25 октября 2022
Ответ дляБерюковна
Ничего.

https://suspilne.media/amp/85273-na-rivnensini-vib...
https://suspilne.media/amp/192925-u-krivomu-rozi-v...
https://www.unian.ua/incidents/u-dnipri-cherez-poz...
https://socportal.info/ru/archive/u_zhitlovomu_bud...
Пожары и без баллонов бывают, что теперь курить запретить. При нормальной эксплуатации рисков не больше, чем газовый котел или плита.

Два случая из четырех - ремонт, где пилил баллон и промышленное предприятие, где хранили что попало.
В каждой бочке...• 25 октября 2022
Ответ дляПроработник
в нас електроопалення (
Подумайте над грубкою/каміном/пічкою, генератор тягнути електроопалення приватного будинку це жесть.
В каждой бочке...• 25 октября 2022
Ответ дляПМСница
а яку потужність акумулятора взяли 65,100,200?
В каждой бочке...• 25 октября 2022
Ответ дляКисельная барышня
У Вас електричний котел?
Газовий, але для нього потрібна електроенергія.

автор Проработник • 25 октября 2022
Ответ дляВ каждой бочке...
у мене квартира
Баба на горошине• 25 октября 2022
Аппараты ШВЛ уже накопили, теперь в моде генераторы?
ПМСница• 25 октября 2022
Ответ дляБаба на горошине
в мене ще десь валяється балончик з киснем, не знаю, що він мав мені допомогти
Берюковна• 25 октября 2022
Ответ дляКошка Мурка

Больше. Почитайте экспертов

А вы думаете в квартирах все правильно будут хранить баллоны?
АлександраА• 25 октября 2022
Ответ дляПроработник
вже немає також
все рощкупили
Я сьогодні залишала посилання: https://touch.com.ua/item/choetech-portable-power-...

В нас такий. Пишуть, що у наявності.
Скользкая• 25 октября 2022
Ответ дляНежная Лапка
Моя бабця все життя з балона газ клрисьувала. Як і все село.
Не сравнивайте современных городских женщин с теми бабками, которые при печах росли!
Редиска Я• 25 октября 2022
Люди добрые, объясните мне , пожалуйста, кто в бронепоезде))) про что вы ведёте беседу?)какие безперебойники, для чего они нужны? Я вообще живу в 16 этаже, к чему готовиться, что закупить?
В наличии у меня только одноразовый гриль есть и лампа, которая заряжается от сети.
Не фонарь• 25 октября 2022
Купив чоловік в Дніпро М тиждегь тому, 3 роки гарантія, звичайно Китай.
sky-labs• 25 октября 2022
Рассмотрите как альтернативу аккумулятор.
Купили для газового котла, с возможностью подключать мелкую быт технику.
ПМСница• 25 октября 2022
Ответ дляБерюковна
я його взагалі не використовую з машини в офіс

Берюковна• 25 октября 2022
Ответ дляПМСница
И прогулки только по беговой дорожке?
В каждой бочке...• 25 октября 2022
Ответ дляРедиска Я
Безперебійник підключається до акомулятора і ви користуєтесь ним як розеткою для критично важливих приладів(котел, холодильник, зарядка телефону).
Не фонарь• 25 октября 2022
Ответ дляПроработник
так чоловік дивився типу компакті як чемоданчик на бензині
розглядаємо варіанти
але вже нічого не купити нормального (
хонду наприклад генератори вде завозити не будуть , дивилися батькам у будинок
Ви що, хонду не беріть, такий розводняк, підробки, є обзори на них.
Нежная Лапка• 25 октября 2022
Ответ дляСкользкая
яких печах, якщо мова про газовий баллон. Та купа фастфудів вуличних користується газоваим балоном зараз. Все ок за умови додержання правил безпеки. В принципі як і з будь яким приладом.
Чупокабра• 25 октября 2022
Ответ дляКузякин
Вы в каком городе? В Харькове есть в продаже генераторы.
Дайте, пожалуйста, ссылки где можно купить в Харькове.
Нежная Лапка• 25 октября 2022
Ответ дляПМСница
ми не про генератор!!!
відколи аккумулятор став генератором?
В нас аккум 3кВт.
АлександраА• 25 октября 2022
Ответ дляРедиска Я
Безперебійним (чи ємні павербанки) - джерело електрики для не дуже потужних приладів. Наприклад: зарядити телефони, ноутбуки, якість торшери чи лампочки, для роботи газового котла вистачає, холодильник - під питанням (я особисто не тестувала чи працює).
Є взагалі дуже потужні павербанки, які і плиту електричну потягнуть, але вони коштують, як пів бюджету Молдови.
Ті безперебійники, що купують зазвичай, плиту не потягнуть. Також не тягнуть електричний чайник і ’дуйку’.
Я б вам ще порадила: туристичну газову горелку і біотуалет з рідинами. Але це так... Моя особиста думка.
Елена 878• 25 октября 2022
Ответ дляСундучок с каникулами
Чего я должна на чём-то соседском готовить? Дом 16-этажный, куда столько мангалов наставить? Блин, надеюсь до этого не дойдёт. Мне электричество нужно хотя бы раз в день, ребёнку для ежедневных ингаляций
Меш-ингалятор решает эту проблему.
nata575757• 25 октября 2022
Ответ дляsky-labs
А який саме? Де купували?
Нежная Лапка• 25 октября 2022
Ответ дляБерюковна
Ничего.

Так і ДТП стаються щодня. Тепер авто не користуватися?
Елена 878• 25 октября 2022
Ответ дляНежная Лапка
Аккумулятор на 3кВт купили вчора
Какой, где брали?