Вбигудях• 25 октября 2022
свічки woodenwick, jo malone, diptyque / інші дорогі свічки
у вас під кінець використання свічки збиралась кіптява на стакані?
якщо так, то який гніт там був-бавовняний чи деревʼяний?
МинерАлочка• 25 октября 2022
Ні, якщо свічкою не крутити , а лишити в спокої. Маю свічки і з дерев’яним гнітом, і звичайним
Зашла на 5минут• 25 октября 2022
Да, быстро закопчиваются, там фитиль надо подрезать, когда он длинный, то и огонь большой и коптит стенки.
У меня свечи Диптик
a.ostroverh• 25 октября 2022
Woodwick
чистая емкость осталась
Остатки воска отмыли, и теперь просто ёмкость стеклянная))
Копоти точно не было
чистая емкость осталась
Копоти точно не было
Вбигудях
• 25 октября 2022
Ответ дляОябунчик
Просто фитиль нужно подрезать вовремя
я знаю про підрізання, сама роблю свічки) просто цікаво як себе такі дорогі поводять, бо ніколи таких не мала)