Планшетница• 25 октября 2022

Лазерна епіляція бікіні, після якого сеансу активувався ріст волосся?

Мені казали чекати після 4, а по факту після 6 вийшло.
КликОЛЬКА• 25 октября 2022
Після 3-4
Ксю 86• 25 октября 2022
Делала в лазерхаус 7 сеансов немного меньше чем раньше ((( буду искать другую
Под пытками• 25 октября 2022
У Вас вже нічого не росте? Як давно був останній сеанс?
Пусин Кукин• 25 октября 2022
у меня небыло активации хотя тоже говорили ждать. просто каждый раз раз меньше было ,после 4-го процентов 70 ушло уже ,пока 6-ть сделала ,но те что остались мягкие и пушковые (были жесткая проволка)но я на дорогом деке мотус мовео делаю александритовом
Вбигудях• 25 октября 2022
А хіба після епіляції ріст волосся прискорюється?
Тримаю свічку• 25 октября 2022
После 3сеанса ушло процентов 70, после 4 сеанса - вернулись все 100, после 6го - снова ушли теперь процентов 80. Мастер говорит и я сама вижу, что делать надо минимум 10 в курсе, а потом поддерживающие раз в полгода еще пару сеансов.
автор Планшетница • 25 октября 2022
Ответ дляКсю 86
Я також в лазерхаус, результати є. Може від салону залежить, чи майстра?
автор Планшетница • 25 октября 2022
Ответ дляПод пытками
Останній вчора, перед цим в 10 липня. Виходить 3.5 місяців. Було небагато волосин на губах і трохи нижче, а десь місяці через два чи більше, трохи почало рости, на губах, нижче, і над губами( над губами пушкове). Це все одно не порівняти , можна бритвою прибрати, подразнення немає, пеньків також. Лобок лисий, може одиничні волосинки де не де.
автор Планшетница • 25 октября 2022
Ответ дляВбигудях
Ні. Просто бувають періоди коли пробивається багато нових волосинок.
Пусин Кукин• 25 октября 2022
Ответ дляПланшетница
от аппарата в первую очередь. все остальное фигня