Соната любви• 25 октября 2022

опять барыга никак не угомонится, все барыжит и барыжит.

сонечко покровитель и его высочество каждый вечер видосики снимает в поте лица, как говорится, если делать нечего тебе мой друг.

а порошенко в это время передает машины скорой помощи. вот для чего это делает порошенко , совсем совесть потерял.

"Ми передаємо дві машини швидкої допомоги. Вчора Фонд Порошенка заплатив більше 4 мільйонів гривень за унікальне медичне обладнання, яке буде встановлене саме в ці швидкі допомоги. Там буде і апарат штучної вентиляції легень, дефібрилятор, дозатори, крапельниці, все необхідне реанімаційне обладнання для того, щоб довезти пораненого до шпиталю", – сказав Порошенко.

Петро Порошенко разом з волонтерами передав у кілька підрозділів десантників буржуйки, дрони Autel, генератори, вантажівки, пікапи та машини швидкої допомоги.
TATATA1973• 25 октября 2022
Ответ для8ludasha
К нам в Днепр тоже месяца три назад приезжал.
Снимали видео как передавал военную помощь ( точно не помню , но какую-то технику для фронта). После съёмок, все забрали и уехали в другой регион снимать…
Чего то на канале нету фоток с одинаковой техникой. Все разная и разная.

elenze66• 25 октября 2022
Ответ для8ludasha
Думайте так дальше.
Судячи з ваших відповідей, то та військова техніка так на фронт і не попала, її назад і Київ повезли ?
автор Соната любви • 25 октября 2022
Ответ дляSaha_ovs
Он буржуйки уже второй месяц возит и снимает видео из разных мест с него ржут все уже.
а вы считаете, в буржуйках только в одном месте нуждаются, а не по всей линии фронта?
8ludasha• 25 октября 2022
Ответ дляМарфа Васильна Я.
100% брехня это! Нынешняя власть бы не упустила возможности окунуть Пороха в говно. Исходя из того, что нигде такой информации не было, барышня наврала.
Да об этом знают многие. Вам просто хочется, чтоб это было неправдой, но увы…
Saha_ovs• 25 октября 2022
Ответ дляСоната любви
а то что пленки деркача оказались фейком, а сам деркач агентом фсб, вас конечно же нисколько не смущает)
Каким фейком, если петя сам подтвердил с трибуны ВР, что *можно жать руку путину и т.д.*?
Metelitsa• 25 октября 2022
Ответ дляFilomena
Я теж. Прям таки відчитались, що в інший регіон поїхали))
Знайдуться такі, що повірять

В епоху відосиків, стрімів, тік-току, фейсбуку вме одно знайдуться такі упороті
TATATA1973• 25 октября 2022
А тепер до деталей. До 2014 року Богуслаєв і його Мотрсіч відкрито обслуговували рф. Офіційно контракти підписували не з міноборони московії, а з конкретними підприємствами ніби для обслуговування цивільних проєктів, але всім усе було зрозуміло. Уся рашистська вертолітна програма була побудована на запорізьких двигунах. Але після початку війни в 2014 році Україна ввела санкції на постачання до рф зброї та продукції подвійного призначення. Богуслаєв тоді багато істерикував, розказував, що Порошенко та Яценюк знищують його підприємство. Зрештою, не він один тоді пробував пробити санкційний заслін. І з Дніпра, й з Миколаєва підприємства, які були підрядниками для рашистської оборонки, шукали шпарин. Але не пройшло. Просто згадайте, що в московії сталося з ракетною, авіаційною та кораблебудівною галузями. І ’Сатана’ зависла, й фрегати не спускали на воду, й атомні підводні човни без системи кондиціонування ставали на прикол. Ембарго реально працювало. Щодо вертолітної галузі то для раші проблемою стала відсутність двигунів серії ВК-2500. Це для них було катастрофою. Богуслаєв навіть виїжджав у рф та пробував там допомогти запустити виробництво, але не пішло.

А потім прийшов 2019 рік. Народ вирішив ’а хоть паржом’. І наржали на свою голову. Ембарго негласно впало завдяки політичним домовленостям з новою владою. Більше того, на парламентських виборах на округи в Запоріжжі від партії слуг Зеленського поставили пару людей Богуслаєва - вони в Раду пройшли. А самому Богуслаєву (він був нардепом від ПР, а слуги чітко не ставили від себе колишніх членів парламенту), щоб дати йому змогу зайти в Раду, поставили нульового конкурента - весільного фотографа, який узагалі не вів кампанії. І, будете сміятися, народ так повівся на зелепуху, що обрав саме фотографа, а не всесильного хазяїна частини міста. Але Богуслаєв отртимав дуже сильний вплив у фракції слуг та підтримував у ній прорашистське лобі.

А що ж із поставками двигунів для рашистської оборонки? Пішло вмить. На Моторсічі вже мали підготовані двигуни, які не могли за Порошенка поставити в рашу. Тому з приходом Зеленського в 2019 році негайно через латвійську прокладку та ОДК-Клімов надіслали ворогу 70 (!!!) двигунів ВК-2500-03. [тут і далі крім моєї інформації також запозичення з акаунта Джон Сміт - не можу зробити посилання, бо мене знищили в фейсбуці].

Далі все йшло, як по маслу. 2020 рік - через китайську прокладку до рф пішли ще 67 вертолітних двигунів. 2021 - ще 51 двигун їде підсилювати рашистську армію через прокладку в Гонконгу. Це лише те, що випливло в офіційних документах, а не пішло контрабандними методами чи за фальшивими накладними. З приводу всіх згаданих вище поставок були судові позови Держспецконтролю про неприпустимість цих поставок у обхід процедури обмежень. Контрольний орган вказував, що Богуслаєв фальсифікує документацію, представляючи військові поставки, як цивільні. Але що зробить якийсь держорган, коли тебе кришує сам президент країни?
tirin• 25 октября 2022
Ответ дляSaha_ovs
А почему ржут? Буржуйки на фронте не нужны?
8ludasha• 25 октября 2022
Ответ дляvikiss
Ну то, мабуть, він і розповів кварталу
Нет, не он. У него другие дела, после теробороны пошёл добровольцем на фронт. Не до квартала ему…

elenze66• 25 октября 2022
Ответ дляSaha_ovs
Марфа Васильна Я.• 25 октября 2022
Ответ для8ludasha
Девушка, СМИ только и ждут момента, чтобы уличить Пороха ещё в какой-то гадости. Уж они бы не упустили возможность. Враньё это.
Night1990• 25 октября 2022
Ответ дляelenze66
фото
Кстати да все молчат
Viktoria_St• 25 октября 2022
Ответ дляSaha_ovs
Был тур с Томосом, теперь с буржуйками
TATATA1973• 25 октября 2022
Ответ дляМарфа Васильна Я.
Уверена на миллион процентов, что если бы такое произошло, вони бы было на всю страну и во всех новостях.
Ага, як Березу в монастирі по всім новостям тягали. А ще з кацапів сміються що зомбі. Тут свідєтєлі Слуги народу покруче будуть.
Metelitsa• 25 октября 2022
Ответ дляSaha_ovs
О, пішла жара в стилі квартал95.

А казки типу від машин Пороха відмовились в армії, не захотіли брати не заходять?
zana076• 25 октября 2022
Ответ дляTATATA1973

Шах и мат
Saha_ovs• 25 октября 2022
Ответ дляСоната любви
Я считаю, что если их привез, то оставляй, а не перевози в другое место и новые видео опять
8ludasha• 25 октября 2022
Ответ дляelenze66
Я там лично не присутствовала! Я написала кто видел и откуда я знаю об этом случае. После слышала эту же информацию и от других людей, которые между собой не знакомы.
okogteva• 25 октября 2022
А тим часом Велике будівництво ’пішло на фронт’

Незважаючи на війну, у країні іде великий розпил коштів на Великому дорожньому будівництві. З державного бюджету виділяються мільйони гривень, у тому числі на ’експлуатацію доріг’ на окупованих територіях.
Далі за матеріалами розслідування сайту Главком:
- Служба автомобільних доріг у Донецькій області перерахувала фірмі «Юніотрансбілдінг» (статутний капітал 10 тис
гривень) 40 млн гривень за експлуатаційне утримання доріг державного значення на Донеччині. Однак фірма зареєстрована у місті Мирноград, яке на початку червня перебувало у зоні бойових дій.
- Служба автомобільних доріг у Луганській області з 24 лютого заплатила більше 10 млн грн харківському облавтодору, який мав ремонтувати дороги Луганщини. Які повністю розташовані в окупації.
- Служба автомобільних доріг у Запорізькій області перерахувала 108,45 млн грн на рахунок ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл’. Попри те, що окупанти захопили 60% області, замовник робіт не провів коригувань цього великого кошторису.
(Кінець цитати Главкому).
Тобто лише у трьох областях списано внікуди 160 мільйонів гривень. Це тільки те що лежить на поверхні, те що журналісти знайшли двома клацаннями мишки.
Давайте конвертуємо цю суму, наприклад, у авто для ЗСУ. У безпілотники - не пафосні байрактари, а звичайні робочі мавіки. У маскувальні сітки. Скільки сіток можна купити за 160 мільйонів? Думаю достатньо, щоб вивільнити руки всієї України.
Та яка різниця куди? Хоч по тисячі гривень кожному солдату на цукерки.
Але не в бездонні кишені зелених мародерів.

Тамара Горіха Зерня
https://glavcom.ua/publications/velike-budivnitstv...

elenze66• 25 октября 2022
Viktoria_St• 25 октября 2022
Ответ дляTATATA1973
у нас повеселее будет- кроме свидетелей слуг ещё есть свидетели шоколадного и батлы между этими двумя сектами
Metelitsa• 25 октября 2022
Ответ дляМарфа Васильна Я.
І взагалі: щось давненько не розганяли інфу, що Порох втік (в сотий раз) з країни...

Тут щоразу в це вірили, я в перший раз...
І пофіг, що це вже відбувалося вдесяте.
Luchia80• 25 октября 2022
Вы автор молодец , только за месяц 3 темы про Порошенко ! Видно вы на хорошей ставке у Пороха
Saha_ovs• 25 октября 2022
Ответ дляelenze66
фото
Тупые картиночки? Закидывайте их 25%. Там кто-то АТО закончил в 2014 за 2 недели, а потом Гиркина в июле впустил в Донецк.
Shady lady• 25 октября 2022
Ганебна тема!
Пожаліюся.. знайшли час лити помиї, що на одного, що на іншого
автор Соната любви • 25 октября 2022
Ответ дляSaha_ovs

а то что он привозит буржуйки, а их потом военные забирают, для вас наверное большой секрет.

поступают заказы, он привозит опять буржуйки.

снимает видео с отчетом.

заказ военные забрали.

поступил новый заказ, он опять привез буржуйки, снял видео, военные забрали.
и так далее.
Filomena• 25 октября 2022
Ответ дляSaha_ovs
А що на тій картинці брехня? Хіба не було?
Всі помиляються.
Saha_ovs• 25 октября 2022
Ответ дляМарфа Васильна Я.
СМИ просто уже не обращают внимание на хвореньке. То буржуйки возит, то лафет Марине дарит, о котором она всю жизнь бедняга мечтала
elenze66• 25 октября 2022
Ответ дляViktoria_St
Viktoria_St• 25 октября 2022
Ответ дляСоната любви

снимает видео с отчетом.

заказ военные забрали.

и так далее.
У меня вопрос- нафига снимать каждый пук? Выборы? Так не будет он президентом