Oksana1983oks.• 26 октября 2022
Дівчатка хто хоче зі мною сісти на дієту - детокс на тиждень, самій тяжко зриваюсь
Дієту даю свою
Ответ дляСосулька
В чем она заключается?
Щоб скинути лишні кг
Ответ дляЗубная фея
Яка дієта?) трохи б хотіла закинути
Детокс дієта,блендерована їда
Зубная фея• 26 октября 2022
Ответ дляOksana1983oks.
Детокс дієта,блендерована їда
Ой ні, мені таке буде важко їсти (
Ответ дляЗубная фея
Ой ні, мені таке буде важко їсти (
Трохи з заморочками но кг гарно ідуть
Телепузик• 26 октября 2022
Ответ дляOksana1983oks.
Трохи з заморочками но кг гарно ідуть
Можна детальніше? Яка саме їжа, скільки, кратність, чому блендована
Телепузик• 26 октября 2022
Ответ дляOksana1983oks.
фото
Дякую.
Якось дуже енергозатратно) я готую більш просту їжу, виходячи з бюджету і бажань.
Для себе знайшла вихід в додатку з підрахунком ккал. Наче і так уявляла, де і скільки, але не те. Додаток суттєво допомагає і дисціплінує
Лама_мама• 26 октября 2022
Це не харчування, а голодування з цілодобовим стирчанням на кухні. Ви так, може, і скинете, але будете зла, голодна і в стресі. А через місяць ці кілограми прийдуть з друзями.
Не треба так
Судя по меню, Юля Наумова кроме лишнего веса прибавляет инсулинорезистентность доверчивым худеющим...
Это не диета и не детокс, а сплошной и нескончаемый вред организму из которого вы никогда не выберетесь если будете скакать от диеты к марафону, а потом снова в зажор.