Мамзелькин• 26 октября 2022
Порадьте, будь ласка, книжки з історії України
Останім часом мені не дає спокою моє знання історії. Нашої української історії. В школі викладали пострадянську історію. Не цікаво, не правдиво. Соромно визнавати, але мої знання дуже поверхневі. Так, я намагаюсь читати, але систематизувати свої знання мені не завжди вдається, а задавати питання, які мені незрозумілі, на жаль не має кому. І в своєму оточенні я не одна така. Хотілось би взяти в руки книгу і щоб було зрозуміло і цікаво. Чекаю ваших порад 💙💛
Печальки.нет• 26 октября 2022
О.Бойко Історія України (підручник, цікаво і доступно, а головне - правдиво викладено)
Мамзелькин
• 26 октября 2022
Ответ дляTATIYANA
Історія України від діда Свирида
Щось ге розібралась. Їх чотири книги?
Заместитель Анонима• 26 октября 2022
Ответ дляМамзелькин
Щось ге розібралась. Їх чотири книги?
Так, там не одна
Мамзелькин
• 26 октября 2022
Ответ дляЗаместитель Анонима
Так, там не одна
Там перша книга, дві другі і третя. Так?
Заместитель Анонима• 26 октября 2022
Ответ дляМамзелькин
Я не знаю скільки саме їх, знаю, що декілька. Він є в ФБ , якщо що
Мамзелькин
• 26 октября 2022
Ответ дляЗаместитель Анонима
Дякую