Вечно недо...• 26 октября 2022
Хірург ендокринолог
Порадили звернутися на Рейтарська 22.
Цікавить хірург ендокринолог
Допоможіть хто там оперувалися)))
Попала на консультацію до ЦИМБАЛЮКА С. М
і сама читала гарні відгуки про Роєнка Ю. В.
Відгукніться хто реально там був і знає цих лікарів!
Буду вдячна за інформацію!!!
Цікавить хірург ендокринолог
Допоможіть хто там оперувалися)))
Буду вдячна за інформацію!!!
Кудряшка Сью• 26 октября 2022
Приезжайте н в Петра Запорожца, доктора супер,посоветую БОЖЕНКО АЛЕКСАНДР ВАСИЛЬЕВИЧ,Оперировалась,и много знакомым советовала ,все очень доволны
Трынди-брынди• 26 октября 2022
я знаю Олійника О.Б: неймовірний лікар і людина! там всі професійні і людяні.
Запасная спина• 26 октября 2022
у 2019 мене там оперувала Тонковид Олена Анатоліївна, все чудово. я хвилювалась за зв´язки, бо працюю голосом, але все було ок
Вечно недо...
• 26 октября 2022
Ответ дляТрынди-брынди
Дякую, дуже хвилююся
Вечно недо...
• 26 октября 2022
Ответ дляКудряшка Сью
Дякую
Вечно недо...
• 26 октября 2022
Ответ дляЗапасная спина
Дякую
Мамадвоихдочек• 26 октября 2022
Цимбалюк оперував мене в 2014 році. Чудовий лікар. Повезла до нього на консультацію маму в лютому цього року. Обстежили, ЩЗ збільшена в 20!!! разів(( все дуже запущено. Він сам скерував до Маляревського, спочатку сумнівались, але таки згодились з таким рішенням. Не пожалкували ні разу, там всі лікарі - спеціалісти високого класу.
На Рейтарській Ви в надійних руках!
тянитолкайка• 26 октября 2022
Рік тому оперувалася у Цимбалюка, асистеном був Роєнко. Щиро рекомендую цих лікарів.
Вечно недо...
• 26 октября 2022
Ответ длятянитолкайка
Дякую, Вам! Я просто попала на консультацію до Цимбалюка, дуже б хотіла щоб вони були 2)як мені їм про це сказати не знаю)
Чи я можу лікарю сказати кого з лікарів хочу?
І ще які ви суми їм платили?
Вечно недо...
• 26 октября 2022
Ответ дляМамадвоихдочек
На Рейтарській Ви в надійних руках!
Дякую! Я була в нього на консультації, а потім ще почула про одного спеціаліста)
Як зараз бути?
Не можу вирішити, хвилююся щоб лікар мені потім нічого не сказав, і щоб ставлення його до мене не змінилося бо він мене побачить у відділенні)
А ви теж не місцева? Де перебували, коли маму оперували?
Як зараз бути?
Вечно недо...
• 26 октября 2022
Ответ длятянитолкайка
А ви до кого пішли спочатку? Асистента самі обирали?
Мамадвоихдочек• 27 октября 2022
Ответ дляВечно недо...
Як зараз бути?
Немає чого хвилюватись! Визначтесь з лікарем і довіртесь йому. Все буде добре!
Не зміниться ставлення, не переймайтесь! Звісно, що Цимбалюк буде знати, хто Ваш лікар, бо вони планують кількість операцій, в які дні і таке інше.
Там всі професіонали! Прислухайтесь до себе, зробіть вибір і не сумнівайтесь в ньому!
Так, я не місцева. Під Києвом в мене сестра, була у неї. У відділення не пускали, не знаю як зараз, але дозволяють і, навіть, наполягають, щоб пацієнти виходили на вулицю.
Годують більш-менш нормально. Недалеко є магазинчик, де все можна докупити, що хочеться (випічка, кефір чи йогурт, фрукти, сири, ковбаси та ін.)
Здоров´я Вам!
Вечно недо...
• 28 октября 2022
Ответ дляМамадвоихдочек
Здоров´я Вам!
Щиро дякую! І Вам)))