ПоЗиТиВнАя• 27 октября 2022

Страна.ua это рашистский сайт под прикрытием?

Где можно почитать?
Каркуша Клара• 27 октября 2022
Некоторые пишут, что да. Но явных прорашистских статей я не видела. Скорее, против власти. И до войны и сейчас. А там кто знает.
Мурзилка• 27 октября 2022
Против власти. Не пророссийский. Всех надо закрыть, марафон оставить?
Не фонарь• 27 октября 2022
З прозрінням вас!
Пончик Солнечный• 27 октября 2022
Без прикрытия
Ягодка опять• 27 октября 2022
Дуже проросійський, який маскується під білого і пухнастого. Постить новини в тому самому ключі, що й інші видання. А потім між ними впихує наратив від кацапів.
Сиджу на ньому по роботі, щоб відслідковувати що пишуть, іноді й сама прозріваю як вони маніпулюють інформацією. Навіть я іноді починаю погоджуватися, знаючи що то за лайно.
Ягодка опять• 27 октября 2022
Ответ дляМурзилка
Марафон закрити в першу чергу. Бо це якась дебілізація населення, а не марафон
Королева Сарказма• 27 октября 2022
сайт медведчука
Королева Сарказма• 27 октября 2022
странно, что эту поганую помойку еще не снесли
Соседушка• 27 октября 2022
Та це дружбани шарика
Королева Сарказма• 27 октября 2022
Ответ дляСоседушка
Та це дружбани шарика
они сначала дружили, а потом разосрались
Соседушка• 27 октября 2022
Ответ дляКоролева Сарказма
Ага, депутати в раді теж це роблять, а за кулісами в десна...
автор ПоЗиТиВнАя • 27 октября 2022
Чому не знесуть? Де СБУ? Де держава?
Mrs.Ochmonek• 27 октября 2022
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Чому не знесуть? Де СБУ? Де держава?
Мені цікаво чому СБУ не в Лаврі досі?
Уже ж знайшли 33 агента - так званих священників МП, невже не зрозуміло, що їх не 33 на всю Україну? Бери кожного і не помилишся
Mrs.Ochmonek• 27 октября 2022
Страна уа не читала ніколи, але назва довіру не викликає