Бутылка с банками• 27 октября 2022
В якій ви країні хто виїхав?
Розкажіть як давно ви там і які умови. Цікаво!
Ответ дляЛюблю Поумничать
Австрія. Якби знала, що війна так довго буде, то не їхала б сюди. А тоді тікали з України на місяць, а вийшло… Виплати малі по 150 євро на людину, ціни космос. Гуманітарки немає. Тому живу на свої фінанси. Живем у гуртожитку для українців, кімната своя, а душ, туалет і кухня загальні.
Поменяйте страну! Зачем мучится!?
Мадам Тю-лю-лю• 28 октября 2022
Ответ длянаташа2406
Дуже ціни піднялись за комунальні послуги. Якщо самі будете жити то побачите як важко .
Ми живемо вдвох із моїм чоловіком. Так, ціни піднялись, не лише за комунальні послуги, але й їжа та одяг здорожчали. Але ми вдвох працюємо full-time, і мені немає на що скаржитися. Зараз в Україні набагато важче, і з роботою, і з цінами :(
наташа2406• 28 октября 2022
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Я теж живу з чоловіком у якого зарплата не мінімалка і є своє житло , ще і маму мою забрав Але самому важко якщо не має свого житла.
Хи хи, ну ну• 28 октября 2022
Ответ длянаташа2406
А чому раніше не переїхали? Це логічно . Якщо не має спеціальності ’востребоваемой специальности’ или виза воссоединения семьи , .учеба. то по другому не попадёшь. Для виз саои требования . И после 3 лет нужно переходить по другим схемам иначе не останешься.
Так, знаю. Оформляю робочу візу.
Хи хи, ну ну• 28 октября 2022
Ответ длянаташа2406
В мене комунальні включені, я в студії. 600£ І все.
Хи хи, ну ну• 28 октября 2022
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
А я в чаріті шоп одяг купую, 5-10£ максимум. Є секонди по мебелі.
Мадам Тю-лю-лю• 28 октября 2022
Ответ дляХи хи, ну ну
Скажіть, будь ласка, а в чаріті можна приміряти одяг? Бо у мене невисокий зріст і багато одягу на мені виглядає як мамин одяг на дитині. Я проходила повз чаріті шоп вчора і бачила яскраву сукню у паєтках на вішаку на вулиці, і ціна була 6 фунтів. Я подумала, було б ідеально мені на корпоратив. Але якщо не можна міряти, то я не ризикну купувати. Я купую багато одягу у TKMaxx.
І секонд хенд меблі це гарна ідея, можна не лише в магазинах дивитися, а й онлайн. Ми робимо ремонт у вітальні, розпродаємо старі меблі, вчора продали великий стіл и чотири стільці за 80 фунтів, мені чоловік сказав, що там тільки один стілець 100 коштував, коли нові купували.
Хи хи, ну ну• 28 октября 2022
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Ви знаєте, не в усіх чаріті шопах можна приміряти, ви можете запитати, чи є примірочна. Якщо немає, ви можете повернути речі і вам вернуть гроші (я так вже робила, тільки чек збережіть). Я висока, тому завжди переміряю все, бо рукава куці завжди.
Але є секонди, де і повернути не можна, і приміряти, але то рідкість.
Вчора наприклад, купила велику валізу бо в моєї колесо випало, так заплатила 8 фунтів за гіганта.
Кофта тепла - 50 копійок. Теплу не купувала куртку, бо тут жарко, а я до речі той ще мерзляк. В нас нема отоплення але я сплю гола, як літом.
Такі магазини дуже виручають, і я рада що вони тут на кожному кроці, ви тільки головне дивіться ціни, є до речі екстремально низькі ціни де все по копійкам.
Так, через фейсбук маркетплейс теж можна знайти цікавинок, я так велосипед на ходу за 20£ знайшла - виручав мене.
Ну ще є типу форуми, але мені фейсбук краще
Мадам Тю-лю-лю• 28 октября 2022
Ответ дляХи хи, ну ну
Дякую, подивлюся, що є у наших чаріті шопах.
Я живу на півночі Англії, то у нас не дуже жарко. Я ношу зимні куртки, сплю під теплою ковдрою, вмикаємо опалення час від часу.
Я тут с краю постою• 30 октября 2022
Германия. С марта. Живу в семье.
Выплаты получаю, на курсы не гонят. Страховка есть , но экстренную медицину тут получить почти не реально. На украинские лекарства , которые привезла с собой, буквально молюсь. Без рецепта врача ничего , кроме ибупроена вам не продадут.
А в остальном все хорошо. Спокойно. Только к мужу очень охота.
Кто-то выше написал, что жизнь будто на паузе. Но тут не в стране дело.
Без мужа жить не хочу, хотя вынуждена из-за детей.