ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 27 октября 2022
Що почитати?
Дівчата з яких сайтів закачуєте зараз книжки і що, останнє вразило з прочитаного? Порекомендуйте. Різних жанрів. І щось, що б подумати, і щось легеньке- розвіятись Дякую
Чебураха с перцем• 27 октября 2022
Ответ дляМарс атакует
Не можу читати. З лютого не прочитала ні одної книжки..
Я тоже, ну прям не могу себя заставить
Укр.переклад купую на Лібраріус, Якабу та ін., рос.качаю ботом ТГ Флібуста, інші мови -- Амазон чи піратствую де попадеться.
У мене усі книжки проходять відбір, так що якийсь лютий шлак зазвичай не попадається. Сьогодні закінчила читати Марішу Пессл (глянула, є переклад на укр., на рос., мабуть, теж) ’Neverworld Wake’.
Приму в дар• 28 октября 2022
Я все книги Джоан Роулинг о частном детективе Корморане Страйке прочла. Очень мне понравились. Если читаете на английском - то вообще супер