66сезон666серия• 29 октября 2022
Перестала хотеть мужа из-за его нытья и потери работы..
..и он расстраивается из-за этого еще больше
Еще 2 года назад, во время ковида уволили. Сначала вроде активно искал, подрабатывал, рвался в Польшу на завод, потом просто сменил пластинкв на "время сейчас такое, надо перетерпеть"
Справедливости ради - делает все по дому, готовит, убирает, навел порядок на участке
Но при этом считает, что если люблю его - должна хотеть секса по определению, а я уже чувствую отвращение к этому нытью "как все плохо, мне нужен психотерапевт, а денег нет..буду лежать", "вот поехал бы в Польшу, но не выпускают!"
Просто выговориться..жаль, что потратила 10 лет, мне уже 37 и детей нет
Не знаю, что делать, этот хоть по дому все делает, не факт что и такого найду
Бентливуман• 29 октября 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Не розумію жінок / чоловіків ,які кидають дружину /чоловіка в тяжку хвилину .
Так зробив мій колишній ,я хоч і не безробітна була але хвороба дитини і постійний недосип ,проблеми в моїх батьків зробили мене нитиком на деякий час і він додав мені клопоту лишивши з двома малими дітьми .
Автор ,у чоловіка депресія або ви її поборете разом або він найде іншу яка допоможе це зробити .
Я знаю декілька родин які проходили це і зараз счасливі разом ,а до цього чула від їх жінок ,що хочуть піти бо чоловік втратив роботу ,не може знайти нову і так далі
Якщо у чоловіка автора депресія, то хай іде до лікаря.
Добре сидіти на чиїсь шиї і нити.
Два роки це не два місяці.
Вже давно можна було знайти роботу, хоч і не на мільйон.
Але ж то так працювати хочеться
Добре сидіти на чиїсь шиї і нити.
Два роки це не два місяці.
Але ж то так працювати хочеться
66сезон666серия
• 29 октября 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Вже бачу чергу з жінок, які бажають оплатити курс психотерапії чоловіку
Любительница• 29 октября 2022
Ответ дляБентливуман
У всіх бувають тимчасові труднощі.
Але у автора щось вони затягнулися і доволі сильно.
Вообще не прочла как автор помогала мужу выбраться из депрессии
Любительница• 29 октября 2022
Ответ для66сезон666серия
Выпадать из обоймы стоит, когда имеешь на это отложенные деньги или заболел, а не за счет жены
А вы в загсе так мужу говорили? До подписи?
Фекла Персиковна• 29 октября 2022
Ответ дляБентливуман
Добре сидіти на чиїсь шиї і нити.
Два роки це не два місяці.
Але ж то так працювати хочеться
Добре сидіти на чиїсь шиї і нити.
Два роки це не два місяці.
Але ж то так працювати хочеться
Так депресія в тому полягає ,що ти не знаєш що робити і куди йти .
Ну розлучення його встряхне звичайно і в нього все буде гаразд .
А от автору прийдеться ще пошукати донора для своїх дітей .
Зараз моя 40 річна одинока подруга як раз цим і зайнята .зупинилась на репродуктивній клініці .
Вероника-2014• 29 октября 2022
Ответ для66сезон666серия
Тянуть с ребёнком, вы считаете, вам некуда. А искать нового мужика, при чём такого, который и женится на вас, и ребёнка сразу захочет - есть время?

Слабый пол• 29 октября 2022
Ответ дляМаурита
Ой, не говорите)
У меня кума такая. Живут вдвоем с мужем в частном доме с хорошим ремонтом, с небольшим участком. Она вечно занята! Вечно! Звонит мне и рассказывает, как она устала, целыми днями по дому что-то делает. Я не могу уже слушать эти стоны)))
У меня в квартире такая))) вечно драит что-то : люблю чистоту и люблю убирать. Разговоры только про уборку. Почти перестали общаться((
Фекла Персиковна• 29 октября 2022
Ответ для66сезон666серия
Вона йому не знадобиться після розлучення .
По собі знаю
...аяприкольная• 29 октября 2022
Ответ для66сезон666серия
Ребенка хочу..но похоже что уже не от мужа(
Якби хотіли , то за 10 років уже б народили, ну 37 років не найкращий час , чесно.Завжди сподіваюсь, що такі теми трольні.
66сезон666серия
• 29 октября 2022
Ответ для...аяприкольная
Ну от раніше не хотіла
Фекла Персиковна• 29 октября 2022
Ответ для...аяприкольная
Якби сама таких дам не знала то теж би про це подумала
Пацелуйнитуда• 29 октября 2022
Вы что такое говорите? Ваш муж ненормальный. Не знаю ни одного мужчину, который бы не работал, знаю того, кто в 70 лет начальник, знаю мужчин с двумя работами. Безработный мужчина это нонсенс
...аяприкольная• 29 октября 2022
Ответ дляФекла Персиковна
та я теж таких знаю, ну вони реально не хочуть і про це кажуть, а таких , що до 40 спала і різко раптом захотіла-не знаю
66сезон666серия
• 29 октября 2022
Ответ дляФекла Персиковна
По собі знаю
Тобто все це через мене, а як я піду - його життя налагодиться?)
Смішно
Фекла Персиковна• 29 октября 2022
Ответ для66сезон666серия
Автор ще на рахунок оплатити лікування .
Історія про мого родича .
В років 30 він розлучився зі своєю дружиною .він учасник бойових дій з усім психологічним набором після пережитого .далі по декілька років жив ж іншими жінками доволі успішними .
З останньою прожив 5 років .вона знала що він хворий на рак .була поруч до останнього дня .її діти прстійно йому допомагали і поважали його .
Тому відпустіть свого чоловіка хай влаштує своє життя .
Історія про мого родича .
Ответ для66сезон666серия
Автор,нема в Вашого чувака ніякої депресії
Він вже ввійшов в зону комфорту,сидить собі дома,шпортається,нікуди спішити не треба,ніяких переживань чи нервів
Жінка бабки принесе
Його все влаштовує,от і все
Жінка бабки принесе
Його все влаштовує,от і все
Сижу_и_плачу• 29 октября 2022
Ответ дляМарфушечка душечка
Чим швидше Ви цю тютю-матютю випрете, тим швишдше з´явиться нормальний мужик.
Цей вже нікуди не гідний і нормальним не стане.
Конечно, нормальных же мужиков пруд пруди, как только оставляешь своего тютю, сразу образуется очередь из сильных, смелых, красивых и богатых
Бентливуман• 29 октября 2022
Ответ дляЛюбительница
Якщо чоловік автора робить всю домашню роботу, то немає в нього ніякої депресії. Саме депресії, яку діагностує психіатр
Все інше то просто лінь
Файна цьоця• 29 октября 2022
Ответ дляЛюбительница
В этом и суть жен.
А то начинают песню женароднеемамы, этанавсигда.
Сразу надо ставить мужику рамки- выпадешь из обоймы- убегу на другой член
В эту игру можно играть вдвоем.
Упали сиськи/не сосешь - уйду к другой
Любительница• 29 октября 2022
Ответ дляБентливуман
Все інше то просто лінь
Ну автор же такого выбрала.
Или с ней он стал ленивый
Сиренькая• 29 октября 2022
Ответ для66сезон666серия
Стирать, готовить, убирать, курей кормить-убирать
Что это за Енот Полоскун такой? У Вас нет стиралки?
’Ну, этот хоть стирает’ - отличная позиция, автор

Козачка• 29 октября 2022
У меня такая же ситуация. Только зарабатываю я гораздо меньше
Раньше муж работал, но несколько лет назад потерял работу и все, сидит дома...Ни о каком сексе и речи быть не может, не воспринимаю его как мужчину... Бросить жалко, у него никого нет
Сиренькая• 29 октября 2022
Ответ дляМарфушечка душечка
Он стирает
Сиренькая• 29 октября 2022
Ответ дляБентливуман
Так в що йому заважало знайти роботу під час ковіду?
Він у нас 2.5 роки вже
У вас залізне терпіння скажу я вам
Я зараз в процесі розлучення. Бо в мене теж був непризнаний геній (читати бізнесмен).
А від того бізнесу самі борги.
І перед війною такий сюрприз знов. Це вдруге. Вперше перед ковід така ж фігня була.
Ні про які нормальні відносини вже мови не могло бути.
Він у нас 2.5 роки вже
У вас залізне терпіння скажу я вам
А від того бізнесу самі борги.
А Ваш бизнесмен стирать умеет?
Сиренькая• 29 октября 2022
Ответ дляМаурита
Вы такие засранцы, что каждый день убирать нужно? При том, что нет детей и один взрослый на работе

Ааааа
Марфушечка душечка• 29 октября 2022
Ответ дляСижу_и_плачу
На Вашу думку краще жити з мужиком з яким вже сексу не хочеться, який весь час ниє і три роки не працює?
На мою думку не треба з ним жити, треба прощатися, так нормальні чоловіки є і шанс зустріти такого також не малий, звичайно не черга з них, але краще якийсь час і без нього, чим з тим, що вже не треба.
Бентливуман• 29 октября 2022
Ответ для66сезон666серия
Смішно
Годувати його не буде кому. Доведеться ворушитися
Сиренькая• 29 октября 2022
Ответ для66сезон666серия
Зовите его сюда, сейчас мы его вылечим
Забудет что он там стирал)))
Хорошенькая• 29 октября 2022
Ого...Если ещё ’со времён ковида’ ищет работу, то это давненько. Мой БМ ноет,что с начала июня не может найти работу, и я считаю, что это долго. Было бы желание