Зажуженная Жужжа• 29 октября 2022
Стоматолог сказав, що я погано чищу зуби
Каже, купа мʼякого нальоту. Але каменю немає, тому я думала, що нормально чищу. В мене щітка Curaprox на 5000 щетинок, паста Лакалут, зубна нитка з 18 років (вона тоді тільки зʼявилася в Україні, початок нульових). Я не розумію, як чистити, щоб не було нальоту. Купити жорсткішу щітку?
Зажуженная Жужжа
• 29 октября 2022
Ответ дляMs. Откровенность
Спробуйте місяць пастою parodontax
Від неї менше нальоту, ніж від інших?
Тут надолго• 29 октября 2022
Лучше чистить после каждого приема пищи. У меня за пару месяцев образуется камень, такой обмен веществ
АнтиТанкист• 29 октября 2022
Коли зуби псуються, вони так і кажуть. І чогось не кажуть, що велику роль грає генетика, а ще вода і якість харчування
Зажуженная Жужжа
• 29 октября 2022
Ответ дляКокоСина
А як ви чистите? Якщо просто шурувати по щубахг, то це не чищення. Потрібно чистити вимітаючими рухами. Добре чистити між зубами та з тильної сторони зубів
Чищу круговими рухами та вертикальними. Горизонтальними не чищу, бо в мене клиновидні дефекти й так
Тріль!• 29 октября 2022
Купіть звукову щітку
Маю ретейнер після носіння брекет- системи і на цьогорічній гігієні не було що чистити лікарю
Тепличная• 29 октября 2022
Купіть ірігатор.В мене Waterpik,я теж думала що добре чищу,але з ним відчуття в роті - це небо і земля.Вибиває водою і з-під коронки,що не думала,що там щось є,і між зубами,зуби гладенькі,супер.
Зажуженная Жужжа
• 29 октября 2022
Ответ дляТріль!
Купіть звукову щітку
А покажіть, яка у вас
Тріль!• 29 октября 2022
Ответ дляЗажуженная Жужжа
А покажіть, яка у вас
Така
У чоловіка без аплікації на телефон нічим не гірша
Та і чесно кажучи погралась я аплікацією недовго :)
Тому за це можна не переплачувати
Ms. Откровенность• 29 октября 2022
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Від неї менше нальоту, ніж від інших?
Звичайно. Вона частково і камінь може знімати. Я курсами нею чищу, каменю нема багато років
boringmovie• 29 октября 2022
о я про Curaprox багато читала, бо думала, шо теж хочу таку прікольну щітку, але на мій подив багато людей писало, шо лікарі їм казали шо погано вичищені зуби, особиливо у дітей.
міняйте щітку! у мене теж паста лакалут і зубною ниткою користуюсь. мені лікар завжди каже, що зуби дуже гарно чищу.
Интеллектуальные оладьи• 29 октября 2022
Паста курапрокс, и в этих же курапрокс есть видео как правильно чистить зубы, погуглить. И питание имеет значение, сырые овощи, фрукты, коренья самоочищают зубы, а выпечка сладкое, каши наоборот способствуют образованию налёта. Больше пить воды
Тріль!• 29 октября 2022
Звукові щітки бувають за різною ціною
Не путати з електричною
Стоматолог підтвердив що гарний вибір і сам має теж
Не путати з електричною
Зажуженная Жужжа
• 29 октября 2022
Ответ дляboringmovie
У курапрокс є жорсткіші, ніж у мене (на 3000 щетинок). Може спробувати спочатку її... А у вас яка?
boringmovie• 29 октября 2022
Ответ дляЗажуженная Жужжа
у мене орал-б із самих дешевих 😅 спробуйте шось таке звичайне. єдине шо, якшо у вас ясна чутливі, шо треба брати щітку з гумовими такими штучками бо боках.
Зажуженная Жужжа
• 29 октября 2022
Ответ дляВиниловая пластинка
Чистите 3 минуты, по часам
Я стільки не витримую. Ще й у місцях клиновидних дефектів дуже чутлива емаль (її там просто немає)
boringmovie• 29 октября 2022
Ответ дляЗажуженная Жужжа
ви як почистите зуби, то чистим пальцем.. якби нігтем проведіть в районі де емаль зубів з яснами стикається в різних частинах свого рта. якшо там оцей мягкий наліт залишається, то ви це побачите... якби гидко не було бєєє треба шоб там нічого не було. вибачте за такий інтім)
Зажуженная Жужжа
• 29 октября 2022
Ответ дляboringmovie
Оце ж і стоматолог крючком там провів і показав, скільки білого біля ясен ((
Виниловая пластинка• 29 октября 2022
Ответ дляЗажуженная Жужжа
И на что вы тогда надеетесь? Не чистите положенное время поэтому и остаётся мягкий налет. Со временем это будет пришеечный кариес. Вы хоть зубочисткой снимайте налет что ли..
Зажуженная Жужжа
• 29 октября 2022
Ответ дляВиниловая пластинка
От якраз зубочисткою знімаю. Треба купити пісочний годинничок спеціальний, щоб довше чистити
boringmovie• 29 октября 2022
Ответ дляЗажуженная Жужжа
вот вот. ви так можете моїм способом сама себе перевіряти.
я така щепетільна, бо у мене карієс був прост капєц, і я слідкую, шоб було чисто.
Виниловая пластинка• 29 октября 2022
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Снимайте зубочисткой, я так старшему снимаю в 7 лет, у него чувствительность и тоже вариантов нет. Есть приложения специальные по 3мин музыка играет, например
Басноплетка• 29 октября 2022
Тепер, що б з його пломбами не сталося, Ви вже в курсі,що самі винні.
Це типу ’что же вы так затянули’.
Зажуженная Жужжа
• 29 октября 2022
Ответ дляБасноплетка
Це типу ’что же вы так затянули’.
ХдеЯсь?• 29 октября 2022
Ответ дляЗажуженная Жужжа
В мене так було, мені полакували і все минуло