Японский Городовой• 29 октября 2022

Вечные прыщи на жопе

Может кто знает как с этим бороться?(((Нигде никогда никаких прыщей ....но жопа....
Я вся ваша• 29 октября 2022
с дерматологом в кожвендиспансере, надо сдать бакпосев и назначат а/б подходящий
Чорнобаївка• 29 октября 2022
Пару раз здайте кров як донор, це найпростіше, і ще комусь життя врятуєте
автор Японский Городовой • 29 октября 2022
Ответ дляЧорнобаївка
К сожалению я не донор(
Чорнобаївка• 29 октября 2022
Прищі припікайте йодом, як лиш починають давати за себе знати.
Я вся ваша• 29 октября 2022
Ответ дляЧорнобаївка
ага, кровь со стафилококком как раз к долгой жизни
Я вся ваша• 29 октября 2022
Ответ дляЯпонский Городовой
К сожалению я не донор(
моему брату делали переливание собственной уже очищенной крови с такой проблемой, но это было в начале 90-х, т.е.наверное уже устаревшая методика
Начальник Анонимов• 29 октября 2022
Ответ дляЧорнобаївка
Вам допоміг цей метод?
СпайдерВумен• 29 октября 2022
О, в мене така ж проблема , хоча більше ніде ніколи жодного прища. Я роблю таку бовтушку періодично , результат майже одразу
3 табл аспірину+3 табл левоміцитину+ 50 мл настоянки календули.
Ответ дляСпайдерВумен
И как ?Просто мазать?
СпайдерВумен• 29 октября 2022
Ответ дляЯпонский Городовой
И как ?Просто мазать?
Так, періодично протираєте , декілька разів на день. В мене за один день сходять
Аноним Секретарь• 29 октября 2022
Чим тільки я там не мастилася. А допомогло банально: регулярне зволоження самим звичайним кремом для рук. Вочевидь, у мене там було щось типу кератозу.

Ну і відмовилася від синтетики.
Чорнобаївка• 29 октября 2022
Ответ дляЯ вся ваша
Тю,кров іде на компоненти я не за пряме переливпння.стафілркок не протипоказання. Ви не знали хіба. Донорська кров зберігається на карантині 6 місяців перед переробкою.
Чорнобаївка• 29 октября 2022
Ответ дляНачальник Анонимов
Вам допоміг цей метод?
Моїй мамі так, порада хірурга після того як вирізали в хірургії оті прищі-чиряки , я зараз н5 згад:ю назв3 діагнозу, пісдя двох операцій в стаціонарі протягом місяця, ’ловили’ момент і зразу йодом, лиш вона відчувада, що нариває. Гепатитом А вон: перехворіла в молодоств, донором їй не можна, на жаль
Я вся ваша• 29 октября 2022
Ответ дляЧорнобаївка
если иммунка не справляется с условно-патогенной флорой то кровь из этого организма уже негодна, так же как как и кровь людей с аутоимунными заболеваниями
Чорнобаївка• 29 октября 2022
Ответ дляЯ вся ваша
Не робітт висновки такі, спочатку поспілкуйтеся з трансфузіологом, зараз навіть після гнійного абсцесу можна здавати кров через 6 місяців, а раніше було через рік ,при донорство виробляються нові лейкоцити не лише гемоглобін. Укріпляється імунка.
Плакулька• 29 октября 2022
Ответ дляАноним Секретарь

Ну і відмовилася від синтетики.
У меня так, кератоз. Но прыщики, если забивается пора..Крем не помогает с этим,иеще хуже
Начальник Анонимов• 29 октября 2022
Ответ дляЧорнобаївка
Так у Вашої мами були фурункули, а не прищі. То інше
Куда ж без меня• 29 октября 2022
Фу,и надо же нести в массы свою жопу с прыщами,лечитесь дома и никому не показывайте.
Противно читать
Сиреневенькая• 29 октября 2022
Ответ дляКуда ж без меня
Противно читать
Пройдите мимо.
Я вся ваша• 29 октября 2022
Ответ дляЧорнобаївка
так вы рекомендуете автору сейчас сдавать кровь, а не через полгода после курса лечения,
да и все равно стафилококк угнетает иммунную систему, а если еще и донорством заниматься то тем более ослабленнй организм не вывезет
Чорнобаївка• 29 октября 2022
Ответ дляЯ вся ваша
Так, зараз, за пів року двічі можна оновити. В неї ж не хірургічне втручання. То після оперіції можна через пів року. Ви не уважно прчитали.