Зажуженная Жужжа• 29 октября 2022
Стоматолог сказав, що я погано чищу зуби
Каже, купа мʼякого нальоту. Але каменю немає, тому я думала, що нормально чищу. В мене щітка Curaprox на 5000 щетинок, паста Лакалут, зубна нитка з 18 років (вона тоді тільки зʼявилася в Україні, початок нульових). Я не розумію, як чистити, щоб не було нальоту. Купити жорсткішу щітку?
Зажуженная Жужжа
• 29 октября 2022
Ответ дляХдеЯсь?
В мене так було, мені полакували і все минуло
Та чи надовго минуло?
ХдеЯсь?• 29 октября 2022
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Та чи надовго минуло?
Будемо бачити, пів року плки ок, а то боліло, я вже хотіла нерва видаляти