ЛедиДи• 29 октября 2022

Хочу взяти посуд в кредит, чи це розумно?

Скоро ДН 40 років, вирішила що чоловік подарує постіль( дуже необхідна ).
Діти подарують якісний ніж до комплекту.
А хочеться ще набір кастрюльок, кастрюлі ніби і є, просто місцями вже побиті.
Я не працюю, кредитів немає, заощадження є. Трохи втомилася на собі економити, для дітей швидко знаходяться гроші як треба.
Ще немає праски, але ми вже звикли без неї. Мені здається це якийсь дивний час 40 - 45 років, у нас все старе, зношується, чоловік ніби щось робить - ремонти, але... крісла - старезні, тюль жахлива всюди - коти, морські свинки, діти - нищать. Навіть штори місцями порвані - дитяча.
Репетиторша• 29 октября 2022
В военное время кредит на кастрюли? Вы шутите ?
Нагайна• 29 октября 2022
В домі все треба змінювати по мірі зношуваності..
Пищалка• 29 октября 2022
В оплату частями брать, если без процентов
Бубль Гум)• 29 октября 2022
Дивні у вас хотілки для себе
Каструлі ніж постіль.
Та побалуйте себе
Тролю как могу• 29 октября 2022
Нахер вам те кастрюли за 4 штуки?
Купите за 1000, если так нужно и говорите есть сбережения.
Лезть в кредит из-за кастрюль, это война так повлияла на вас?!
Пропеллер на 6 персон• 29 октября 2022
Хіба це подарунки? Подарувати жінці швабру, каструлі, праски… Вибачте, капець. Ви самі себе в роль обслуги заганяєте і іншим дозволяєте. Я розумію, що в сім’ї воно потрібно все це. Але ж з підтекстом на ДР, типу ваше місце біля плити… Як хочете, що тут скажеш.
Мини-бикини• 29 октября 2022
Автор, покупайте все по мере необходимости. Для дома.
Но, я так поняла, у вас день рождения? Вы не хотите заказать что-то для себя? Духи, крем, другое что-то уходовое, сертификат на мастер-класс и т.д.
Раздражевская• 29 октября 2022
40 лет прожили,ни кастрюли,ни постели, тюль в дырах,.
Зато коты,собаки и всякой твари по паре
Ms. Android• 29 октября 2022
В оплату частинами беріть
Мини-бикини• 29 октября 2022
Ответ дляРаздражевская
Зато коты,собаки и всякой твари по паре
Вы для чего гадости пишете?
жижифреймут• 29 октября 2022
Ответ дляРаздражевская
Зато коты,собаки и всякой твари по паре
Меня всегда удивлял зоопарк у нищеты.
Самохвалова• 29 октября 2022
Візьміть краше набір чорних чугункових кастрюль з прорезиненими кришками. Такі класні, і дуже добре в них готувати.
Пищалка• 29 октября 2022
Ответ дляТролю как могу
Нахер вам те кастрюли за 4 штуки?
Если у нее сбережения в валюте то лучше взять в оплату частями на год
Yellow berry• 29 октября 2022
Автор, ваші діти мають змогу купити мамі ніж, але досі нищать тюль?)
Самохвалова• 29 октября 2022
Ответ дляжижифреймут
Меня всегда удивлял зоопарк у нищеты.
Та просто від зоопарку срач, і це виглядає як ніщета.
Бубль Гум)• 29 октября 2022
Нехай діти собі штори куплять. Що значить діти нищять вони дикі?
Пропеллер на 6 персон• 29 октября 2022
Ответ дляСамохвалова
Цей набір краще на ДН чоловіка подарувати.
жижифреймут• 29 октября 2022
Ответ дляСамохвалова
Ну таки нищета,если на ДР мечтают о простынях и кастрюлях
Мини-бикини• 29 октября 2022
Ответ дляжижифреймут
Меня всегда удивлял зоопарк у нищеты.
Еще одна. Да где же вы такие берётесь?!
жижифреймут• 29 октября 2022
Ответ дляМини-бикини
Еще одна. Да где же вы такие берётесь?!
А что не так?просто в лицо такое не принято говорить
Ms. Android• 29 октября 2022
Ответ дляПищалка
Через рік ці кастрюлі будуть не 4000, а 8, а так за рік виплатить і користуватиметься вже
Мини-бикини• 29 октября 2022
Ответ дляжижифреймут
А какое право ВЫ имеете писать это человеку?
Бубль Гум)• 29 октября 2022
Ответ дляПропеллер на 6 персон
І постіль і праску
Гл. Амурная• 29 октября 2022
Ответ дляПропеллер на 6 персон
Нормально )
Я как-то себе мясорубку с насадками ддя драников на днюху захотела, пошли с мужем и купили.
Всякие парфюмы-украшения-сумки-туфли в подарок не нужны, и так их регулярно покупаю, все что хочу.
Обрадовалась мясорубке как родной.
Кредит бы на кастрюли точно не брала, да и кастрюли есть классные в 2 раза дешевле набор будет.
жижифреймут• 29 октября 2022
Ответ дляМини-бикини
Право обсуждения на общественном форуме.
А может такие с убитыми квартирами и запахом животных задумаются
автор ЛедиДи • 29 октября 2022
Ответ дляжижифреймут
Меня всегда удивлял зоопарк у нищеты.
Я не скажу що ми бідні, просто звикли економити і обходитись.
3@йk@• 29 октября 2022
Ответ дляжижифреймут
А зачем ваш устой автору? Она живёт по своим правилам, а вы - по своим. И вы никогда не поймёте друг друга.
Всегда удивляли люди с ’моё представление о жизни самое правильное’.
Без QR коду• 29 октября 2022
Нет, кредит на кастрюли это тупо
Купите одну сначала, самого оптимального для вас размера
жижифреймут• 29 октября 2022
Ответ дляЛедиДи
У вас кастрюли эмаль,что они побитые .У меня просто всегда нержавейка и нет необходимости менять
Пропеллер на 6 персон• 29 октября 2022
Ответ дляГл. Амурная
Нормально )
Обрадовалась мясорубке как родной.
Та да, знаємо таких. Гроші на дн чоловіка - купили светрик, кросівочки, вудочку. А на ДН жінки - сковорідку, пилосос. А вона ще і радіє, дурепа.