trickywicky• 29 октября 2022

Бачили новий зашквар?

Заступник Єрмака та куратор «Великого Будівництва» Кирило Тимошенко взяв для власних потреб позашляховик, який General Motors передав для хлопців з передової
Ткт блін кожну копійку зайву донатиш, а так внаглу крадуть допомогу і наживаються на війні
Ksu160576• 29 октября 2022
Ответ дляBell-k@
У Борисполі воєнкоми теж їздять на нових пікапах. Мене теж дуже цікавить чому ці машини не доїхали до місця призначення?!
та 100%

Melon-20c3• 29 октября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
На саміт, говорите їхав? Той що у Вільнюсі відбувався?
А в Лондоні цей великий діяч що робив? Білети сплутав, чи шо?
Притягнув рябка додому, бо те лайно не рукопожате вже ні в кого викінЬте на сівалку історії. Велика помилка українського народу, яка тепер обернулась великою бідою
Странно.
Все же при нем беда была меньше размером.
Или вы в карту Украину прнципиально не заглядываете?
Нерукопожатное?
Знаете, зарубежная пресса достаточно активно берет интервью и комментарии у него.
И не только, также у Кличко, и еще некоторых наших политиков.
Но раз по марафону это не показывают, и в провластных ТГ каналах не пишут - значит нет такого, да?
Ksu160576• 29 октября 2022
Ответ дляMelon-20c3
Больше 2-х месяцев прошло с увольнения Баканова.

’в соответствии со статьей 47 Дисциплинарного устава Вооруженных сил Украины.

Эта статья предусматривает устранение военнослужащего за «неисполнение (ненадлежащее исполнение) служебных обязанностей, что привело к человеческим жертвам или другим тяжким последствиям или создало угрозу наступлению таких последствий». ’

У нас можна так накерувать, що призведе до жертв.
И никакого расследования, никакой відповидальності.
100% і тишина!
МАМА НИКИТКИ-2• 29 октября 2022
Ответ дляMelon-20c3
Разве не партия действующего президента во всех ветвях власти?
Монобольшинство в Раде? голосующее в унисон с ОПЗЖ?
А что в повноваженнях президента сказано о том, что можно назначать главой СБУ друга детства, без опыта и выдать ему быстро звание лейтенанта для ’достпупа к секретной информации’ ?
А что там сказано о гениральном прокуроре приближенном к президенту?
А что там сказано, о том, почему часть президентсуких обязанностей может выполнять секретарша?
А что там сказано, о том, что президент звонит президенту другой страны и здает операцию спецслужб по задержанию головорезов?
А что об этом всем сказано в Конститутции или Уголовном кодексе?
Удалено администрацией...
Ksu160576• 29 октября 2022
Ответ дляwhenallissaidanddone
И продавать гумпомощь, например, в эко маркете.
і особливо в Епіцентрі
Розбійник• 29 октября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Помилка це клоун який привів війну і ви всі що вибрали його.
Ksu160576• 29 октября 2022
Ответ дляtrickywicky
Я сама патріотка
І мені дкже болить те, що відбувається
якщо вам болить, то ви ’порохоботка’, а а справжня патріотка повинна записать пісню на честь, як поворознюк
Alice_Sherman• 29 октября 2022
Ответ дляyuyarosh
Так це з світи шоколадного. Я прочитала хто це написав і далі немає потреби читати. Наскільки треба бути сьогодні просто ТУПИМ, що б щось копати проти діючої влади, на допомогу раші. Путлер спить і бачить, що б Зеленського змінити. Це його найзаповітніша мрія зараз.
Мне шоколадный ещё худший вор, пройдоха и договореяки с Путиным имел.
Фу б..ть чего нормальные, порядочные не могут во власть протиснуться через этих казнокрадов.

Господи, благослови Украину честным правителем, чтоб поднял наш прекрасный край с колен!
НамСвоюРобити• 29 октября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Супер. Нарешті запрацював при Зеленськом. А шо ж при вашому баризі не працював? Сап в 15 році створений)
Працював, взагалі то.
Роботу було заблоковано з літа 2020р, ч/з небажання ОП призначати переможця конкурсу.

Melon-20c3• 29 октября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...
А чего не сейчас?
ну если по-вашему есть за что садить.
Если барига робив, то и зе и ко можно, да?
так получается?
Ksu160576• 29 октября 2022
Ответ дляLekaCH80
Вот после такого смешно читать темы про ’ русню’. Почему наше гнильё не судят по условиям военного времени? Почему мы собираем по копейке на нужды нашим военным, сидим без света и воды? Почему президент закрывает глаза на все эти случаи? Потому, что...всё становится понятно. А нас на годы готовят быть сильными и не ныть
а ну бігом рот закрить, неначасі, а то вночі прийде верещук і чи раєвська і закричить до смерті
МАМА НИКИТКИ-2• 29 октября 2022
Ответ дляMelon-20c3
Странно.
Нерукопожатное?
Так біда. Бо завдяки тому, що домовлявся і готов був на будь-які поступки ми маємо повномасштабне вторгнення. Рашка не була тоді готова до війни. І якби не проковтнули мовчки Крим, була б і допомога і зброя і все. І можливо на Криму б все почалось і закінчилось, навіть до Донбасу не дійшовши.
Тамара0104• 29 октября 2022
Капець, знову з´їхали на Порошенка)))) АЛЬО!!!!! ТЬОТІ!!!!! Вам Порошенко досі муляє? Тема була про Тимошенка!!!!! У нього авто, передане для фронту! Не у Порошенка, а у Тимошенка! Оце сцють в очі, хай Бог милує....
Melon-20c3• 29 октября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...
Ой, я вас вспомнила.
Пересекалась уже с вами.
Вы,конечно,забавная)
МАМА НИКИТКИ-2• 29 октября 2022
Ответ дляРозбійник
Е ні, війна з 14 року в країні. Чи вам на голову не летіло, то всьо ок було.
Зброю в руки і на фронт захищати країну.
Alve• 29 октября 2022
А комментарии президента в вечернем монологе будут? Или опять неначаси?
Тамара0104• 29 октября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Та таке))) Це що перша війна в росії? Молдова, Грузія, Чечня... Все було б, прощупували відповідь Заходу.
Melon-20c3• 29 октября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Поэтому зе, сразу после вступления в должность побежал войска с наших позиций отводить?
И в каждом интервью рассказывал, как ему надо встретиться пу?
А почему в 2022 мы не были готовы к полномасштабному вторжению, при постоянным предупреждениях Запада?
Более того, с 2021 поставляли рашке запчасти для вертолетов. Тоже барига виноват?
НамСвоюРобити• 29 октября 2022
Ответ дляТамара0104
Причому відразу з усіх дул.
Про все підряд. Говномети, блін.)

Підтримую!
Тема про КИРИЛА ТИМОШЕНКА і поцуплений ним автомобіль для ЗСУ!!!

Ksu160576• 29 октября 2022
Ответ дляЗайкаСвоя
Ок. Добавляю в копилку:
-тупая (выяснила чуть выше)
-наивная

(вот так на шару я составлю свой психологический портрет!)
головне, щоб на здоровя
МАМА НИКИТКИ-2• 29 октября 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Працював, взагалі то.
Не працював. Ні набу ні сап не працювали. Гроши отримували і все.
Чи може ви маєте результати із роботи, а я пропустила? Де, кого і на скільки?
Нагадайте мені, при ком антикорупційний орган очолював корупціонер?
ИринаКа• 29 октября 2022
Нічого дивного. По нашому району теж цікаві історії.
Светика• 29 октября 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Раша-вкиди розповсюджуєте?

https://voxukraine.org/nepravda-oblozhka-nemetskog...
Спасибо, сразу не проверила.

Только вот да, обложка другая, а смысл прежний..
И рожи нужно было дорисовать..
НамСвоюРобити• 29 октября 2022
Ответ дляСветика
Спасибо, сразу не проверила.

И рожи нужно было дорисовать..
Тобто сенс то й же?)
Там геть про інше ж наче.
Еленнн• 29 октября 2022
Ответ дляТамара0104
... дуже дивно,що не має реакції на це ’найвеличнішого’... то зашквар його,чи ні? Бо свинарчуків і досі пригадують баризі.
--
А якщо ще згадати Мотор січ? бо адвокати Буслаєва говорять,що дії були з відома влали??..
МАМА НИКИТКИ-2• 29 октября 2022
Ответ дляMelon-20c3
Ви мінські домовленості читали? Може перед тим, як підписувати необхідно було про інтереси народу і країни подумати, а не про власний піар?
Соната любви• 29 октября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
сап заработал благодаря западу)
когда запад навешал пис... властям зе)
МАМА НИКИТКИ-2• 29 октября 2022
Ответ дляMelon-20c3
ВикінЬте вашу методичку)))
З 21 почалось справжнє слідство зі збором інформації і доказів державної зради.
А справа була заведена в 16 році. І СБУ мало докази фінансування тероризму на суму 32 млн рублів
То чого ж Свинорил дозволив працювати і далі з рашкою торгувати?
Melon-20c3• 29 октября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
в минских сказано, что можно вооружать рашку запчастями?
и остановить производство собственного воружения?
сдавать свои позиции,чтобы их заняла русня?
МАМА НИКИТКИ-2• 29 октября 2022
Ответ дляСоната любви
сап заработал благодаря западу)
когда запад навешал пис... властям зе)
Ще раз, сап створено в 15 році. Чого до 21 не працював? Чи може Зе мав наглість почати звільняти корупціонерів. І тепер сап і набу полотно взялися за баригу))