миссАрфография• 29 октября 2022
Що готуєте на вечерю швидке та легке?
У мене набір паршивий,але мої звикли,обід у нас ситний,ввечері у нас такі варіанти: яйця та сир,зелень; сосиски та сир; млинці з начинками; йогурти різні.А у вас що?
Рыжик-пыжик• 29 октября 2022
Картошки отварила с селёдкой и морковкой по-корейски. Сегодня всем готовить некогда, все работаем...
миссАрфография
• 29 октября 2022
Ответ дляРыжик-пыжик
У нас таке на обід ) ввечері хочеться щось по типу сир сосиска молочка
Джинцы на Флиси• 29 октября 2022
У мене мойва запечена. Помила, поклала на противінь і дістала через 15хв. І салат з моркви.
муха в кедах• 29 октября 2022
Мы сегодня на даче, закрываем сезон, поэтому у нас сегодня шашлык и картошка запечённая корабликами
Н@Диете• 29 октября 2022
Люблю овощи с травами и солью запекать (картофель, кабачок, перец, грибы, морковка, свекла). К ним курица (филе или мясо бедра), быстро обжаренная на гриле.
Иногда детям пиццу могу из коржей Vici быстренько собрать и запечь.
Подмигашка• 29 октября 2022
В нас на вечерю з дітьми або ліниві вареники, або молочна каша, сьогодні оладки. Інколи можу картоплю цілу в духовку закинути, запекти.
Мозговая пилочка• 29 октября 2022
Ответ дляДжинцы на Флиси
Дайте рецепт, будь-ласка, як запікати мойву
Хачапууури• 29 октября 2022
Мікс вареників з заморозки. Трошки з капустою, трошки з м´ясом, трошки з картоплею. Щось ліпила сама колись, щось куплене) Ліньки готувати щось.
Великий сатирик• 29 октября 2022
Полбанки пива, рулетики из хамона с сыром внутри, кусочек черного шоколада с орехами на десерт и чай позже)
Великий сатирик• 29 октября 2022
Ответ дляРозаЛюксен
Это как?
Гарбузовая)
У нас дома тоже говорят кабак)
Одноклассница• 29 октября 2022
Ответ дляВеликий сатирик
Гарбузовая)
У нас дома тоже говорят кабак)
З кабачків теж готують кашу, ще смачніша за гарбузову, але не солодку , заправляють часником . Дуже смачна
Черноморская ривьера• 29 октября 2022
Ответ дляОдноклассница
А это как?
РозаЛюксен• 29 октября 2022
Ответ дляЧерноморская ривьера
Тыквенная
Это как каком языке? Я первый раз читаю такое название)
Черноморская ривьера• 29 октября 2022
Ответ дляРозаЛюксен
Какое, кабак , гарбуз это тыква на русском
Одноклассница• 29 октября 2022
Ответ дляЧерноморская ривьера
А это как?
В каструлі з товстим дном обсмажити цибулю з морквою ( можна додати і корені селери та петрушки), туди порізати кубиками кабачок . Залити водою з молоком чи просто водою, а в кінці додати сметана чи вершки для смаку. Солити, перчити за смаком, загустити кашу рисом ( чи за смаком маркою, макаронами, як любите) , готувати до готовності крупи і в кінці додати дрібно порізаний часник
Джинцы на Флиси• 29 октября 2022
Ответ дляМозговая пилочка
Мойву помили, посолили. Я викладаю на пергамент і змащую трошки сметанкою зверху, просто рукою. Все. Не чищу, раніше чистила, зараз не хочу. Часто брюшки з ікрою.