Пропеллер на 6 персон• 29 октября 2022

Як зрозуміти що болить, нирки чи кишечник?

Наприклад , їм щось солоне( квашена капуста, огірки, оселедці)
починає боліти не одразу, а через годин 7 і тільки поясниця
Живіт не болить,не нудить,все норм, а поясниця просто ниє так що не знаю де себе діти.
Анальгетики не допомагають, а от спазмолітики типу комбіспазм, бускопан працюють.
Узд нирок норм, проби теж.
Якщо себе обмацати, то точки гострого болю як такої немає.
Як вияснити що воно болить?
Чижик Пижик• 30 октября 2022
Ответ дляЯ супер-пупер
Живу в такому маленькому містечку, що немає таких приватних клінік. Теж готова заплатити гроші, нехай даже недешево, але щоб знайти причину та допомогли у вирішенні
Ви проживаєте в райцентрі? При поліклініці/лікарні у вас же є лабораторія (повинна бути, кругом є). Запитайте направлення у сімейного лікаря або гастроентеролога, якщо такий дихальний аналіз на хелікобактер роблять, тоді повинен бути безкоштовний по направленню.

Зараз у багатьох райцентрах і медапаратура з’явилась, і аналізи стали різноманітніші робити (сестра проживає в райцентрі). Поцікавтесь що у вас роблять, і теж саме узі у вас повинно бути + здати необхідні аналізи крові, калу.

Ще у багатьох райцентрах є приватні лабораторії, це щодо тесту на хелікобактер - або самі роблять тести, або у облцентр відправляють зразки (якщо філіал якоїсь мережі лабораторій). Через зонд теж беруть забір матеріалу і заодно кислотність перевіряють і т.д, але я на таке не рішилась))

Я супер-пупер• 30 октября 2022
Ответ дляЧижик Пижик

Поцікавлюсь в сімейного.
Так а Вам призначили лікування від артрозу хребців?
Чижик Пижик• 30 октября 2022
Ответ дляЯ супер-пупер
Поцікавлюсь в сімейного.
Вертебролог мені вправив спину (до речі, неболяче коли знаєш як і де саме треба, а я боялась)) і сказав, що це початкова стадія від сидячої роботи - це я сама знаю.)) З лікування - гідрокортизонова мазь при болях або ж такий крем чи гель з ультразвуковим введенням (маю вдома маленький апарат), крем Гірудалгон Хондро, прийом Омега 3 курсами, морського колагену і вправи/зарядка і масажі. Хондроітин і глюкозамин теж можна, але як він казав, не треба раньше часу і я з ним погоджуюсь.
Добре ще для спини коврик Ляпко (відстань між голками 5,8) створюють гальванічний ток 5 видів металу - відпускає зажими і покращує кровообіг у зоні хребта.
Дошка Евмінова для виконання вправ і витяжки хребта - класна штука, але в мене нема де її ставити.

Перепрошую, ви розпитали і за КШТ, і за хребет - у вас і те, і інше чи не знаєте поки що саме?..
Я супер-пупер• 30 октября 2022
Ответ дляЧижик Пижик

Поки сама не знаю. Но болить живіт і поперек. УЗД нирок ок. УЗИ щитовидної ок. Буду далі робити обстеження.
А у Вас болів тільки поперек?
Чижик Пижик• 30 октября 2022
Ответ дляЯ супер-пупер
А у Вас болів тільки поперек?
В мене і поперек, і в живіт віддавало, і в сторону шлунка теж, тому 3 спеціалістів прийшлось пройти.

Якщо виключити нирки, генікологія, хребет і кишківник можуть радіювати біль в живіт і поперек.
Я супер-пупер• 30 октября 2022
Ответ дляЧижик Пижик

Якщр хребет, то тоді поперековий відділ так?
автор Пропеллер на 6 персон • 30 октября 2022
Ответ дляЧижик Пижик
Мені здається, що перед тим як робити КТ, краще зробити ’ниркові проби’, аналізи покажуть чи є запальний процес, пісок і тд. Якщо там все ок по результату буде, то й не треба буде тратитись на КТ. Але звісно я не уролог, краще було б проконсультуватись попередньо що саме зробити.
Робила, писала в старпості, і узд і проби
Чижик Пижик• 30 октября 2022
Ответ дляЯ супер-пупер
Якщо це саме хребет вам дає, то скоріш за все так. А в стегно чи нижче часом не віддає?
Чижик Пижик• 30 октября 2022
Ответ дляПропеллер на 6 персон
Перепрошую, відповідала і вам, і іншій пані в цій темі і забула, що ви робили )

Ответ дляЧижик Пижик
Нічого , буває, дякую
Я супер-пупер• 30 октября 2022
Ответ дляЧижик Пижик
Ниже - це в ногу?
Чижик Пижик• 30 октября 2022
Ответ дляЯ супер-пупер
Ниже - це в ногу?
Стегно, коліно
Я супер-пупер• 30 октября 2022
Ответ дляЧижик Пижик
Стегно, коліно
Ні
Чижик Пижик• 30 октября 2022
Ответ дляЯ супер-пупер
Ні
Згинатись вперед/назад, в боки можете?.. Сколіозу часом нема і чи носите/піднімаєте щось важке?
Я супер-пупер• 30 октября 2022
Ответ дляЧижик Пижик
Боляче було згинатися. Сколіоз є. Важкого не піднімаю. Є остеохондроз.
Чижик Пижик• 30 октября 2022
Ответ дляЯ супер-пупер
Може сколіоз і остеохондроз давати, або може бути генікологія (якщо не брати якісь певні ’болячки’ в цій сфері, то навіть перед ЧД може поясниця і живіт боліти так що не завжди зігнешся або при гормональних змінах)