ДаЗдраПерма• 29 октября 2022

Вопрос "видящим"

Добрый вечер всем. Меня зовут Елена, мне 39. Я до сих пор не замужем и детей у меня нет. Вроде симпатичная, образование, работа, квартира, а мужчины замуж не зовут, да и на свидания тоже. Может со мной что-то не так.
Голубец• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Всьому році не бачу щоб їхали,десь весна,або поки ні.
Я чоловіка не бачила 7 місяців та до лікарів треба.

Ваша прЭлесть• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Пізніше надрукую,може хто себе так побаче,пробачайте.Сили пішли
Дякую вам велике Знайшла себе
Голубец• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Не будет так погано як зараз ,так це назавжди,але вона не буде їй заважати жити.Ваші батьки може розкажуть,мама в курсі,але боїться сказати,колись вона була свідком чогось,та їй побажали не дуже хороше.Спитайте.Дівчтинка усвпс з великими перспективами.
Мама каже, що ні в кого не було цієї хвороби. Що їх спитати?
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляНадо что то делать
Спасибо, огромное!!! Очень обнадежили в отношении мамы! В отношении усыновления ребенка, это очень вероятно, считали прямо, да, думаю над этим, но позже, когда условия чуть лучше сложатся для этого, главное чтобы здоровье было более-менее Вам здоровья и всего самого лучшего! Еще раз спасибо!
Бажаю щастя всій вашій родині,і якщо буде дитинка встановлена,їй також!!
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляЛенне-Рейма
Дякую, але ні. Ні я нікому не винна, ні мені ніхто не винен. Чоловік в мене є. Моя проблема в іншому.
Я пробачають,пізніше подивлюсь,в темі є дві дівчини з блоком,може й заплутала,дуже втомлена нажаль.
Брюльтик• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Скажу одне,ми маємо боротися,перемога буде наша,але це не завтра,ні взимку,навесні.Будемо молитися!
я весной домой собралась
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляКактус из кожезаменителя
Спасибо Вам огромное! Если не сложно, пожалуйста подскажите, не разобрала последнее слово. Или может кто из девочек расшифрует, а то Вас уже закидали вопросами
По долі ваш мужчина)
Железный коготь• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Тобто в наступному роцi навеснi?Дякую.
БезникаЯ• 30 октября 2022
Дуже дякую) якщо так, - запрошую на новосілля, сподіваюсь, що скоро))))

Брюльтик• 30 октября 2022
Ответ дляЖелезный коготь
Тобто в наступному роцi навеснi?Дякую.
а я поняла, что ни зимой, ни весной?
Ленне-Рейма• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Буду дуже вдячна Вам, якщо про мене не забудете.
Голубец• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Батько помер 11 років тому.
Ви казали, що хвороба відійде, тобто може, все ж перерости? Бо наша лікар каже, що може до 18 років.
А якщо ні, то все життя на таких важких препаратах? Стільки обмежень у неї...не можу вдома одну залишити. На сонце дивитися не можна. В транспорті у вікно дивитися не можна. В кіно та театр не можна.
Железный коготь• 30 октября 2022
Ответ дляБрюльтик
а я поняла, что ни зимой, ни весной?
Я теж не зрозумiла точно.
ЯсноВидящая• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
https://picsovet2.kidstaff.com.ua/uploads/2022/10/...
А можна будь ласка написати для Ясновидящая.
Бо я не все можу розібрати.
Голубец• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Які перспективи?..у неї зависання, кліпає очима, у цей момент нічого не чує. Як їй вчитися...а дівчинка, так дуже розумна та гарна
Леди Г• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Дякую вам. Знайшла себе, якщо я правильно прочитала, то там написано що так, треба жити, любити, допомагати
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляГолубец
Ні ні не хвороба,мама просто чи висказала якесь своє бачення комусь чи щось не так сказала і їй побажали щоб її діти несли щось тяжке все життя.Тому ідівчинкаваша хвора( Мама не винна,тієї людини вже не бачу на світі,то просто випадок такий.
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляБрюльтик
я весной домой собралась
То це не завадить поїхати,це тільки питання безпеки нажаль...як є
Кактус из кожезаменителя• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
По долі ваш мужчина)
А, спасибо. А ´есть успех´ это по учебе? Правильно? Очень Вам благодарна.

Голубец• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Коли ж це було...мама й не пам´ятає вже, думаю.
А з чоловіком я розійдуся? Чи буде новий, хоч щось ще буде хороше у житті?
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляГолубец
Заміж рано вийде,перспективи дасть чоловік.
Железный коготь• 30 октября 2022
Просто вiд строкiв завершення вiйни заделать рiшення, якi потрiбно термiново прийняти.Хоча б пииблизно?
Страхованная• 30 октября 2022
Були питання стосовно коли війна закінчиться,продублюю,не скоро дівчатка,вибачте.Ще має бути зима,весна.
Ку ка ку ка ку• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Я відповім,трохи пізніше,не можу зараз малювати.
Пробачаюсь, продублюю повiдомлення.
Дякую Вам.у вас на мене написано-пишіть що. у мене питання: чи варто їхати закордон з дитиною вдвох, без фінансів. мама залишається тут. як краще для дитини? і ще тримає мене - люблю чоловіка, з яким 4 роки, чи чекає щось із ним? чи любить він? як складеться моє із сином життя? тут чи все-таки закордон пробувати?

Чи в мене все погано?
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
Пробачаюсь, продублюю повiдомлення.

Чи в мене все погано?
Я зараз не маю можливості дивиться,якщо влаштує пізніше,то добре сил вже просто нема,все збивається.
Железный коготь• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Тобто 2024 рik, Чи весна 2023? Вибачие, даже буду вдячна за уточнення
Голубец• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
У сестри також хвора дитина. Аутизм
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляЖелезный коготь
До 2024 рішень стосовно закінчення не бачу.
Надежда наш компас• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Вибачте, можу запитати? Зо можете сказати про моє особисте життя?
Можливо є достойний чоловік?
Буду дуже вдячна за відповідь!!
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляГолубец
У сестри також хвора дитина. Аутизм
Ну то вона побажала щоб мамині діти несли щось все життя,з вами може пройшло а ваші діти от так,мама не винна! Людина погана зустрілася,є такі слова в такий час,що нічого не допоможе відкатити назад