ДаЗдраПерма• 29 октября 2022
Вопрос "видящим"
Добрый вечер всем. Меня зовут Елена, мне 39. Я до сих пор не замужем и детей у меня нет. Вроде симпатичная, образование, работа, квартира, а мужчины замуж не зовут, да и на свидания тоже. Может со мной что-то не так.
Там-тарарам• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Зараз після служби 14 зможу щось робити.
Доброго дня.
Буду дуже вдячна, якщо відповісте і мені. Мені 35, а особистого життя немає, та й не було толком. Чи сподіватися, що ще все складеться? Чи змиритися з самотністю, бо така моя доля?
ГейСюда• 30 октября 2022
Доброго дня.
Дуже важка ситуація з сином, місяць тому плакав, що хоче вийти з вікна, бо його хвороба вважається невиліковною і він не хоче так жити. Я навіть не знаю, як завдати питання. Чи є хоч якась надія на те,що йому допоможуть лікарі? Якщо ні, то чи можу я йому хоч якось допомогти здолати таку депресію і небажання жити?
І друге питання, якщо можна. Чи буде у мене другий шанс з чоловіком? Як він зараз мене сприймає? Він зрадив мені півроку тому, досі не можу це пережити
Боевая• 30 октября 2022
Ответ дляКактус из кожезаменителя
Можно и мне пожалуйста
Хочу учиться, но очень сомневаюсь. Смогу ли достичь хороших результатов в выбранной сфере? Да, я про материальное и не только, очень хочется получать кайф от работы, а не как сейчас.
Ещё, если можно пожалуйста. Были траблы с мужем, все уже устаканилось, стало даже лучше сем было. Можно и по отношениям пару слов. Но первый вопрос для меня просто жизненно необходим сейчас
Хочу учиться, но очень сомневаюсь. Смогу ли достичь хороших результатов в выбранной сфере? Да, я про материальное и не только, очень хочется получать кайф от работы, а не как сейчас. Ещё, если можно пожалуйста. Были траблы с мужем, все уже устаканилось, стало даже лучше сем было. Можно и по отношениям пару слов. Но первый вопрос для меня просто жизненно необходим сейчас
а не проще поговорить с теми, кто уже работает в вашей сфере?
найдите форумы и сообщества и вперед....
тупо гадалкам доверять, такие решения нужнотпринимать осознанно....и с консультациями у тех,, кто в данной сфере)))
блин,ну я понимаю про мужей и количество детей развлекаться на таком аттракционе, но блин, карьера и деньги?
идите специалистов работающих там по 5-10 лент спрашивайте. расскажут больше всяких гадалок)))
Леннон_Жив!• 30 октября 2022
Подивіться, будь ласка, мені 47років, незаміжня, маю дитину. Чи буде сім`я у мене, зустріну свого чоловіка? Щось робити чи змиритись і жити самій?
Нафаня Маня• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Посмотрите меня пожалуйста Продублирую ещё раз 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Доброе утро, спасибо что вы нам помогаете! 💕💕💕
Я у вас тоже хотела спросить, стоит ли мне ехать куда мечтаю, но очень сомневаюсь - правильно ли это, и стоит ли моя вторая наша эмиграция свеч, сын уже в этой новой стране вжился за несколько лет?
Последнее время у меня появилось фоновое чувство, что я должна !!!!! уехать, всю семью везти и животных. Такое же чувство у меня было несколько лет назад в Украине, когда мне все говорили ну купи наконец-то квартиру ( деньги были на руках на 3-ю) и осядь, успокойся в Киеве .
Так сомневаюсь, получится ли второй раз, выдержу я сама это все? Дорога дальняя, в мне уже за 40.
И второй вопрос, встречу ли я свою вторую половинку. Я больше 7 лет одна - совсем даже не встречалась ни с кем, а после развода с мужем так и все 14 лет.
Сестра смотрела мою натальную карту, сказала что только в 70 лет я встречу свою любовь. Я аж расстроилась, что весь свой век молодой кукую сама.
Посмотрите пожалуйста
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляБоевая
Гадалки то професія,так ви праві.Не треба довіряти.Людина чи баче чи ні,все.Особисто знаю тільки дві в Україні,які мають.Одна у Києві.Все інше,то що ви хочете почути,то й буде,психологія не більше.Особисто мені не потрібно строїти замки,доказувати щось комусь.Я не заробляю цим.Допомагаю просто так,як що можу,якщо не можу,то говорю чесно,що ні,відповісти не можу,тому що бачу,що моя відповідь засмутить,це стосується здоров´я,життя тільки,самого головного.Тож якщо хочете почути ,що хочете,будь ласка,гадалок як ви сказали купа.Особисто щодо вас,то ви багато думок приділяєте матеріальному,воно вам губить.Це не є сенс нашого життя.Плтім зрозумієте.Гарного дня)
Заикальница• 30 октября 2022
Доброго дня! Якщо до мого питання не дійдете то я не ображусь).В мене є думка що якщо ми в цьому житті не приймемо і не полюбимо наше тіло таким яке воно є то в наступному доведеться полюбити ще гірше.Я після народження дітей дуже хотіла би щось зробити з своїми грудьми, а заодно і ніс підправити.Щось можете сказати по цьому поводу?
Марічка• 30 октября 2022
Добрий день. Є одна людина, не родич, але дуже близька до нашої родини. Ця людина дуже схудла, прям дуже(( Скажіть, не має в цієї людини хвороби? Чи то стрес від війни?
Болісно дивитися
Страхованная• 30 октября 2022
Давайте так,щоб я розуміла всю ситуація та нічого не змішувалося,я відповім на всі питання до 400 номеру,це буде багато,вибачте,якщо засмутила.Мені так буде простіше,по номеру розуміти що стоп.Бо поки напишу комусь вже дійсно багато питань ще.Тож 400 все поки.
Страхованная• 30 октября 2022
Буду писати нік та відповідь,поки у себе на листку,потім сюди все перенесу.До зустрічі любі.
Комиссия50%• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Дякую Вам
Главный котик• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Місто,вам пропонували поїздку,ви думали,не поїхали,але всеодно маєте поїхати десь січень.То,що по дочці,хотіли? Я не просто питаю,ваша доля буде чоловік у якого буде донька,для якої будете мамою.Наступного літа вже будете знайомі.Поки все.
А скажіть, будь ласочка, і про мою доньку. 33 незабаром. Ніяких відношень. Зато роботою переймається. А пари нема. Мені страшно, що одна залишиться.
Капитанша• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Дай Бог Вам сили та енергії це все передивитись,бо навнтажили ми Вас своїми проблемами не на шутку .
Мене завжди цікавило- як це відбувається ? Чи бачити ви серед такої кількості тих ,кому треба допомогти в першу чергу, Ви малюєте в уяві чи на папері, як розвивали цей дар ? Ну це так,думки вголос...Хай Вам вертається добро !
Баксы_сдам• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Дякую
Страхованная• 30 октября 2022
Дівчатка починаю працювати,маю час до 18 все успіти,потім не зможу дуже довго.
Оксана-1939• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Добрий день подивіться будь ласка вже сил не вистачає, дитина дуже втомилась. Дякую
Ответ дляСтрахованная
а я просто хочу Вам сказать спасибо, что помогаете девочкам)
Я вам верю, я знаю, что есть люди, у которых есть такие ’способности ’
И это так удивительно, что вот рядом с нами ходят люди, которые могут видеть других практически насквозь... И в то же время рядом ходят те, кто в это все не верят и говорят про ’21 век надворе’ и т.д.))
В общем, это так ,мысли вслух) Удачи ВАм!
Україна понад усе!• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Та ми всі його хочемо.Бачу що ви хотіли саме дівчинку.Завжди.Доречі,якщо надумаєте їхати ви знаєте куди,то не вагайтесь,все справдиться
А я буду нормально ходити? Дякую!
Фантазерша• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Здравствуйте, скажите, пожалуйста, мои сны что-то значат? К ним нужно прислушиваться?
Мадам Подлинник• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Не обов´язково) що є ,хліб він є хліб)
Доброго дня Вам.В мене проолблема.Вранці чоловік з´ів хлібчик та випив воду, які я на поклала на стіл. Це можна виправити? Дякую Вам дуже
ЛижТолько• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Вибачте,чи можна запитати?Ми повернемось додому ?Чи залишусь на роботі на своїй?
ДаЗдраПерма
• 30 октября 2022
Питання закриті! Всі чекають на відповіді. Ніхто не пише! Всі чекають.
Радость моя• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Доброго дня, в мене 77питання ,подивіться будь ласка
ДаЗдраПерма
• 30 октября 2022
Ответ дляРадость моя
Стеклянная мышь• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Ще мені скажіть будь ласка, куди пропали гроші? Я не можу їх знайти...
Королева Сарказма• 30 октября 2022
Ответ дляБочка порохУ
У вас тиннитус хронический?
В сентябре после приема остеопата началось, а потом переболела ковидом и с начала октября добавились уши, заложенность
Бочка порохУ• 30 октября 2022
Ответ дляКоролева Сарказма
Он вам что-то вправлял?
Бочка порохУ• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Тут много желающих) Если останется время, напишите мне, пожалуйста. Что видите, какие символы, по моей ситуации.
Страхованная• 30 октября 2022
Я закінчила дівчата,але вже нема сил друкувати,багато енергії пішло,ось рукопис,але мій почерк,не зрозумієте,можливо на днях надрукую,просто не так легко,як думала,сотня питань десь)))