ДаЗдраПерма• 29 октября 2022

Вопрос "видящим"

Добрый вечер всем. Меня зовут Елена, мне 39. Я до сих пор не замужем и детей у меня нет. Вроде симпатичная, образование, работа, квартира, а мужчины замуж не зовут, да и на свидания тоже. Может со мной что-то не так.
Комиссия50%• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Я закінчила дівчата,але вже нема сил друкувати,багато енергії пішло,ось рукопис,але мій почерк,не зрозумієте,можливо на днях надрукую,просто не так легко,як думала,сотня питань десь)))
Величезна Вам подяка

Страхованная• 30 октября 2022
Пізніше надрукую,може хто себе так побаче,пробачайте.Сили пішли
Берюковна• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Заблоковано все,можна відкрити,якщо захочете,але чи треба? Це монетка з двома сторонами нажаль.Добре що зайшли.Др зустрічі )
А в мене теж заблоковано ?)
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляКомиссия50%
Величезна Вам подяка
Що змогла ,ви себе знайшли?
Крем для арбуза• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Я побачила. Дуже Вам дякую за Ваш відгук! Бажаю Вам миру та міцного здоров‘я!
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляКрем для арбуза
Все навзаєм!
Стеклянная мышь• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
фото
Ви лише до 400 відповідали?

Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляКомиссия50%
Величезна Вам подяка
У вас донечка якщо я пам´ятаю має ще бути)
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляСтеклянная мышь
Ви лише до 400 відповідали?
Поки так,вже всі сили пішли,це ще в мене такого не було інтенсиву
Ку ка ку ка ку• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
фото
Дякую Вам.у вас на мене написано-пишіть що. у мене питання: чи варто їхати закордон з дитиною вдвох, без фінансів. мама залишається тут. як краще для дитини? і ще тримає мене - люблю чоловіка, з яким 4 роки, чи чекає щось із ним? чи любить він? як складеться моє із сином життя? тут чи все-таки закордон пробувати?
Королева Сарказма• 30 октября 2022
Ответ дляБочка порохУ
Он вам что-то вправлял?
Шла только с головной болью, а на 3й день начало шуметь с одной стороны
Комиссия50%• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
знайшла)) дякую вам за вашу доброту)))Хочу ще донечку)))) у мене є синочок
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляКомиссия50%
То ьуде ) це точно
Добра всем!• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
То ьуде ) це точно
Дякую Вам велике!!! якщо ще щось про мене бачите- напишить, будь ласка. або сюди або 216621@ukr.net

дякую!!! хай вам щастить, сил та здоровя
Голубец• 30 октября 2022
Щиро дякую, я знайшла свою відповідь.
Ви пишите, що хвороба відійде. І що це віробка, за що? Що я можу зробити? У дочки епілепсія. Лікарі кажуть, що пожиттєво. Як жити далі...минулого року ледь не втопилася донька, впала. Рук зовсім у мене опустилися....
Голубец• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
То ьуде ) це точно
Щиро дякую, я знайшла свою відповідь.
Ви пишите, що хвороба відійде. І що це відробка, за що? Що я можу зробити? У дочки епілепсія. Лікарі кажуть, що пожиттєво. Як жити далі...минулого року ледь не втопилася донька, впала. Рук зовсім у мене опустилися....
Голубец• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
То ьуде ) це точно
І я залишуся там, де зараз або поїду в іншу країну? Я збирался квитки додому брати, морально вже не можу тут, ьак накриває.

Ленне-Рейма• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Що змогла ,ви себе знайшли?
А я себя не нашла... Т.е. ничего хорошего в жизни не светит? ((((
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляГолубец
Щиро дякую, я знайшла свою відповідь.
Не будет так погано як зараз ,так це назавжди,але вона не буде їй заважати жити.Ваші батьки може розкажуть,мама в курсі,але боїться сказати,колись вона була свідком чогось,та їй побажали не дуже хороше.Спитайте.Дівчтинка усвпс з великими перспективами.
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляГолубец
Всьому році не бачу щоб їхали,десь весна,або поки ні.
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляЛенне-Рейма
Є,але на вас блок,гроші комусь винні чи вам? Із за цього все,давно вже.Чрдовік у вас буде але з минулого.Ваша доля
Брюльтик• 30 октября 2022
не нашла ответа на вопросы когда победа. когда конец. многие спрашивали. значит плохое видите?
Железный коготь• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Скажiть, будь ласка, а про строки закiнчення вiйни писали? Бо погано басу не могу зайти.
ЯсноВидящая• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
А як з особистим життям, щось нормальньне буде чи ні?
Дякую.
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляБрюльтик
Скажу одне,ми маємо боротися,перемога буде наша,але це не завтра,ні взимку,навесні.Будемо молитися!
Ленне-Рейма• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Дякую, але ні. Ні я нікому не винна, ні мені ніхто не винен. Чоловік в мене є. Моя проблема в іншому.
Надо что то делать• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
фото
Спасибо, огромное!!! Очень обнадежили в отношении мамы! В отношении усыновления ребенка, это очень вероятно, считали прямо, да, думаю над этим, но позже, когда условия чуть лучше сложатся для этого, главное чтобы здоровье было более-менее Вам здоровья и всего самого лучшего! Еще раз спасибо!
Кактус из кожезаменителя• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
фото
Спасибо Вам огромное! Если не сложно, пожалуйста подскажите, не разобрала последнее слово. Или может кто из девочек расшифрует, а то Вас уже закидали вопросами