ДаЗдраПерма• 29 октября 2022
Вопрос "видящим"
Добрый вечер всем. Меня зовут Елена, мне 39. Я до сих пор не замужем и детей у меня нет. Вроде симпатичная, образование, работа, квартира, а мужчины замуж не зовут, да и на свидания тоже. Может со мной что-то не так.
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляНадежда наш компас
Вибачте, можу запитати? Зо можете сказати про моє особисте життя?
Можливо є достойний чоловік?
Буду дуже вдячна за відповідь!!
Можливо є достойний чоловік?
Буду дуже вдячна за відповідь!!
Пізніше,вибачте.Я пояснила чому.
Ку ка ку ка ку• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Я зараз не маю можливості дивиться,якщо влаштує пізніше,то добре сил вже просто нема,все збивається.
Так, звичайно.дуже буду чекати. Дякую Вам дуже
Страхованная• 30 октября 2022
Дівчатка по писанині ще раз вибачте,писала як для себе ,не думала що так довго буде)) не хотіла нікого пропустити.Може надрукую пізніше.
Брюльтик• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Були питання стосовно коли війна закінчиться,продублюю,не скоро дівчатка,вибачте.Ще має бути зима,весна.
а про окупированные территории не видите что то? юг интересует(
Страхованная• 30 октября 2022
Є дівчатка з даром,але їм вирішувати блоканути чи ні,можу блоканути ,якщо не потягу,то допоможуть) вони поняли про кого)
Нафаня Маня• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
фото
Вы извините, так плохо видно((( Можете по 1 листу фотографировать? Спасибо вам большое что для нас стараетесь
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляНафаня Маня
Так,зараз
Каменная Фрося• 30 октября 2022
отак завжди попадеться якась тема про таке, хочу теж запитати і людина вже не відповість або не може або що...(
Спасу мир• 30 октября 2022
Дуже дякую, що відповіли!
Дівчата, допоможіть, будь ласка, прочитати, що написано для ніку Спасу мир. Не все змогла розібрати(
ЯсноВидящая• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Так,зараз
https://picsovet2.kidstaff.com.ua/uploads/2022/10/...
Я не можу все розібрати для Ясновидящая.
Чимогли б ви написати?
Гидроусилитель руля• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
А той хлопець з яким у вас конфлікт був,поїхав вже? Високий,тепло де коли було?
Напишіть і мені , будь ласка, там, де я зараз, зустріну чоловіка чи так і буду сама? Дуже вдячна заздалегідь за відповідь.
Нафаня Маня• 30 октября 2022
Нафане Мане, то есть мне - ехать! Ура так и знала. Я чувствую всегда.
Спасибо большое.
А за мужика моего будущего там ничего не видно?
Сижу как трандалина сама
Спасибо большое.
Сижу как трандалина сама
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляКаменная Фрося
Пишіть ,а потім подивлюсь якщо не горить по типу йти завтра кудись чи ні)
всегдаДаДа• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Вибачте, піздно зайшла в тему ((( але спитаю вас про себе , навсяк випадок , можливо і відповісте мені. Цікавить особисте життя , багато років самотності і вже майже 50 мені, чи так і буде мені по житті самотньо, не подарить мені доля чоловіка адекватного ) і за сина спитаю , бо також самотній , чи буде в нього дружина , діти. ще раз вибачте що турбую , маю надію на відповідь

Ваша прЭлесть• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
фото
Вибачте, можна уточнити - чому знаки питання стоять? Дякую
Оксана-1939• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Ще запитаю, дитина обстежена повністю перевіряли на лейкози, все добре, просто час від часу скачуть аналізи крові але приходять самі до норми без лікування. Лікарі сзиляються що з віком переросте, чи вірне таке твердження. А на рахунок лікарні чи обстеження чи госпіталізаці,
Красавица писяная• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Поки так,вже всі сили пішли,це ще в мене такого не було інтенсиву
Дякую вам за вашу роботу, вашу душу, знайшла, що зробити, щоб захистити чоловіка! Правда мабуть загубилось відповідь на питання чи будемо ми по життю разом, чи вже все.
Але
, мені б просто, щоб він жив! Дуже сподіваюсь, що зможемо бути разом
.
Але
.
Стеклянная мышь• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
фото
Скажіть мені будь ласка, написала 415 але вже не встигла...для мене важливо...пропали гроші з дому і сума чимала...де вони могли подітись? невже хтось викрав?
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляЯсноВидящая
Чимогли б ви написати?
Ваша мама складна людина,дуже.воно відношення з часом налагодиться,по здоров´ю це спадкове,неможна пити них граму,буде чоловік молодше
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляВаша прЭлесть
Мені заважали,то не через вас і я щоб потім зчитати,поставила ) у вас все норма,не хвилюйтесь)чекайте на мужчина Андрія
Сфера влияния• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Доброго вечора)
Слідкую за темою з ночі,читала ваші відповіді,але не стала запитуватути,бо вже багато дівчат звернулись,не хотіла лишній раз Вас турбувати.А зараз зайшла і бачу,що Ви ще відповідаєте новеньким)Я напишу,може і мені пощастить)Чи будуть в мене ще діти і чи буду щаслива з тим,кого чекаю.Дякую)
Баба-царьлебедь• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
І я напишу від себе. Тему знайшла сьогодні випадково. Питань не задаю, всі відповіді у моїй голові. Дякую, що розказали про молитву і пожертву для Матушки Аліпії. Усіх благ вам!
Надежда наш компас• 30 октября 2022
Дівчата, вибачте, можете мені допомогти прочитати?
Що таке сліт?
Пані Страхованная, щиро Вам дякую за відповідь!! Бажаю всього найкращого!!
Що таке сліт?