ДаЗдраПерма• 29 октября 2022

Вопрос "видящим"

Добрый вечер всем. Меня зовут Елена, мне 39. Я до сих пор не замужем и детей у меня нет. Вроде симпатичная, образование, работа, квартира, а мужчины замуж не зовут, да и на свидания тоже. Может со мной что-то не так.
Кому там слова не давали• 30 октября 2022
Ответ дляМелочунь
Подскажите,пожалуйста.меня тоже этот вопрос волнует.
Мне сказали,что в лавре развенчивают,но я так пока туда и не доехала(

Получается это не так?
Я обращалась в нашу епархию, которая в обл.центре. Туда меня из нашей церкви направили. Там пообщалась, извините, сан не помню, не хочу коверкать. И всё это узнала. Писала прошение, со мной беседовали, узнавали причину и разное другое... Но до повторного венчания я так и не дошла - не было ощущения, что мне это надо.

А сейчас моя вера в Бога гораздо сильнее, чем раньше, но к церкви это мало имеет отношение). Церковь - это всё же институт, созданный руками человечества со всеми вытекающими

Ресничный червь• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Маєте повернутися в Україну,чоловік буде військовий зі сходу,ваша доля.
Коли у вас буде час, будь ласка, може побачите, щодо теперішнього шанувальника , благаю!
Чи любить дійсно, чи використовує у своїх цілях бо не може бути один, може так . Чи що?
Я просто приймаю рішення, що йому відповісти якщо знов з´явиться... чи вже не з´явиться...

Велике дякую , щастя, любові, здоров´я вам та миру !!!

Вибачте що сто разів пишу , дуже хвилююсь, важкі дні, ще й не вдома. Потрібна порада, ні з ким поговорити про це (( той вчепилася в Вас, вибачте
Виниловая пластинка• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Дякую щиро))) так приємно ,навзаєм
Добрий вечір,якщо можна підскажіть будь-ласка за доньку.
Є новролгія.
З завтрашнього дня йдемо на уколи серйозними ліками.
Я вже сто думок передумала.
Чи буде ефект?І взагалі у правильному напрямку йдемо?
Копирайторша• 30 октября 2022
Дуже дякую. Одне питання, якщо можливо, Ви слово лікар перечеркнули, чому так? Хлопцева мрія якраз бути лікарем .
iuy• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
По вас є питання,у вас блок ,я трошки пізніше подивлюсь)це кодове слово перевтома,тобто потрібно вас перезагрузити як ви зрозуміли.Зроблю безкоштовно звичайно.
Дуже сподіваюсь на вашу допомогу. Бо не розумію що робити. Все, що роблю не має результату
Марафетчица• 30 октября 2022
Ответ дляКоролева Сарказма
Дякую, вже зробила все, залишилось лікаря знайти який зможе порадити по лікуванню
На МРТ нічого не побачили? Це добре.
Miafka• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Нічого не потрібно,просто було трошки часу) хочете питайте)
А як буде час, можете мені в ПП написати? Я залишуся відкритою
ДелиВерка• 30 октября 2022
Скажіть, будь ласка, чи побачимося ще з мамою? Їй вже 70 років, на відстані зараз з нею.
Заикальница• 30 октября 2022
Ответ дляКому там слова не давали
Вибачте, можна я вам поки напишу, бо теж свого часу цікавилась цим питанням (і це мені відповідь вас зацікавила)?
Немає обряду розвінчення, просто ви пишете звернення, пояснюєте причину і вам дають згоду на вінчання з іншим чоловіком. А Бог - це не церква з її канонами, тож немає за що переживати. Кожна душа проходить через те, що має пройти
Так відповідь для вас мене зацікавила) Просто якось це все дуже складно.Виходить що всі мої принципи не дивитись в сторону одружених чоловіків- пусті.І можливо моя доля теж зараз одружена і я можу спокійненько перебирати одруженими, ну щоб долю не пропустити свою.Уточню що я нікого не засуджую, просто хочеться розібратись в ситуації.І ще раз уточню що я вашої ситуації не знаю тому нікого не намагаюсь образити.

Засомневаю• 30 октября 2022
Может и мне скажите почему я одинока? Что это судьба? Порча? Что делать и куда бежать? Мне 47 лет
Сиреневенькая• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Так дівчатка,дуже багато питань,вибачте,не встигаю малювати,так я малюю)Я намагаюсь усім відповісти відповім,обов´язково,просто треба перечитати ще раз усіх.
Доброго дня! Якщо буде час, скажіть, будь ласка, молодша донька 23 роки в якій їй сфері розвиватися, що обрати? Дякую
Ответ дляЗаикальница
Ви знаєте, я давно вже працюю, як би це правильно висловитись, і з енергіями, і що до духовного розвитку. А це як раз про те, щоб чути своє серце, тобто голос своєї душі і допомагати їй реалізувати те, за чим вона прийшла...
І ці задачі мають свої причини і неважливо, чи розуміють їх інші.
Мені теж ситуація з одруженим не подобалась і викликала просто розпач. Але в душі я відчувала, що це невипадково і я маю через це пройти. Це довга історія, зараз ми не разом саме через те, що він невільний.
До речі, з чоловіком я розлучилась через те, що у нього з´явилась інша. Але я дякую їй, що вона з´явилась і я змогла зробити цей важливий для мене крок - розлучитись. Нічого випадкового не буває, це я вам точно можу сказати
Ответ дляЗаикальница
Тобто мова не про перебирати. Я досить приваблива, завжди маю увагу, але я майже 7 років сама, тому що до інших я не відчувала в душі якогось відгуку...
Сподіваюсь, змогла пояснити) слухати своє сердце - це найважливіше. А воно не дасть вам просто перебирати одруженими)
arina8• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Дівчатка,у яких є сумніви ,чого це я роблю,навіщо,то скажу,мені просто це все буде подобається,коли можу хоть трохи людині допомогти,тато мій такий самий,він живе у Ізраїлі.Він лікар ортопед та трохи також віщун на досуге)))йому вже 74 роки.Я цим не заробляю,не чекаю нічого,у мене все є,мені просто подобається це)Я закінчила іноземних мов,та працюю по цьому профілю,а це для душі)Чому ні Всім добра
Можете мені сказати, будь ласка, чи будуть зміни в особистому житті?
Чемодан-Вокзал-Майами• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Поки чекаю відповідь на питання особисто для себе, ще хотіла запитати про дочку.
Хвилює її здоров´я в цілому і висипи на обличчі, переживаю , є причини.
Подивіться будь ласка, буду дуже вдячна!
Марафетчица• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Так у нас є певний зв´язок,обов´язково розкажу потім.Ви можете також,але колись блоканулись.
Мене цікавить ,у мене часто думки / бажання як негативні ,іноді позитивні справджуються.Негативні частіше,Ось позитивно ДУМАТИ і постійно треба вчитися .
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляКопирайторша
То пішла інфа так про лікаря,а потім якийсь чоловік у спогадах іншої дівчинки мене збив,а побачила я лікаря так.Нехай поступає)
Марафетчица• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Ні не темне,а цікаве,можна багато дізнатися.Не бійтеся) Лікувати можу молитвою,так.Але на жаль не все.
Ви молодець..Хотіла звернутися до вас.
arina8• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Я зрозуміла звідки можу вас знати. Напевно, по університету. Але я відразу відчула, що ви для мене близька людина за духом. І у мене теж родичі в Ізраїлі.

Добрая свекровь• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Добрий вечір! Будь ласка, можливо і мені відповісте. Цікавить особисте життя, багато років самотності, чи так і буде мені по житті самотньо, не подарить мені доля чоловіка адекватного?
побольшомусекретику• 30 октября 2022
Добрий вечір. Також хотіла б Вашого роз’яснення. Довгий час немає серйозних стосунків. Поряд багато чоловіків крутиться, але нічого не складається.
jkz007• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Доброго вечора. Про війну я зрозуміла. А чи буде наступ з боку білорусії на Волинь і Рівненщину? Чи тримати речі зібраними чи готувати будинок до зими? Дуже б хотіла з Вами поспілкуватися, як Ви відпочинете, може за тиждень, коли у Вас буде час і натхнення
Дякую Вам
Женщинас• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
фото
Нашла себя. Спасибо Вам огромное
Надеюсь,справлюсь со своей проблемой.
Я так устала от неизвестности.
Miafka• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Мене цікавить особисте та професійне життя. В особистому геть нічого не ясно. В професійному- чи залишусь працювати там де я є, чи повернусь додому? Дякую
Аристократка-тунеядка• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
фото
Щиро вам дякую, вибачте, але не змогла докінця розібрати. «Пізній шлюб просто, це норма, чи це порча»? Далі дівчинка буде в 35?
Аристократка-тунеядка• 30 октября 2022
Херсон це Україна• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
фото
Дуде дякую!
YuliiaSK• 30 октября 2022
Якщо можна, і я спитаю- чи побачу я свого чоловіка в найближчі місяці?
Мечты сбываются• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Добрий вечір. Якщо Вам не буде важко, чи можете мені сказати щось щодо роботи та особистого життя? Розійшлась з чоловіком, звільнилась з роботи - і зараз на роздоріжжі, не знаю, куди рухатись далі.
Blau• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Можно и мне посмотреть, очень хочу ребёночка, а пока не получается больше года, спасибо за ранее