ДаЗдраПерма• 29 октября 2022
Вопрос "видящим"
Добрый вечер всем. Меня зовут Елена, мне 39. Я до сих пор не замужем и детей у меня нет. Вроде симпатичная, образование, работа, квартира, а мужчины замуж не зовут, да и на свидания тоже. Может со мной что-то не так.
Зам. зав. Анонима• 03 ноября 2022
Ответ дляКому там слова не давали
Страхованная писала, що їй необхідно кілька днів відпочинку.
Ну і взагалі людина ще й свої справи має
Та я ж без претензій)
Кому там слова не давали• 03 ноября 2022
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Та я ж без претензій)
Я думала, що може ви не бачили те повідомлення, то щоб не переживали) я теж чекаю на відповідь
На иголках• 03 ноября 2022
Ответ дляПьера Безухова
Доброго вечора. А я прошу вас, як тільки будете мати нагоду, подивитися мого молодшого двоюрідного брата Олександра. Його мобілізували недавно. Він такий спокійний домашній хлопчик, не служив, хворобливий, комп´ютерник. Сподівались, що попаде в ITвійська. Але повідомили, що швидше за все відправлять на фронт у гарячу точку. При останньому спілкуванні в нього був дуже пригнічений моральний стан. Усі ми за нього дуже переживаємо.
Хай все буде добре в нього. Хай буде добре всім нашім хлопцям
Кинг-Конгша• 04 ноября 2022
Ответ дляДаЗдраПерма
Дівчатка, хтось отримав відповідь?
Ні, але думаю, що людині потрібно відновитись, адже дуже багато питань було
Голубец• 04 ноября 2022
Ответ дляСтрахованная
Так,сьогодні на завтра,але вже ніч з 30 на 31 і весь день 31 відкрита
Зі святом вас і всіх дівчат також! Ви, напевно, відновлюєте сили. Дуже вас чекаємо!
Дуже цікаво було, коли ви на кожний день давали підказки.
Отблеск мысли• 04 ноября 2022
Так, дуже чекаємо повернення у тему Страхованої. Я регулярно заходжу сюди поглянуть, реально зачепила тема.
Кому там слова не давали• 06 ноября 2022
Ответ дляДаЗдраПерма
Хтось дочекався на відповідь?
Ще ні.
Вірніше, тут мені відповіли (найшла в записах свій нік), а ще на пошту написала, щоб дещо додати
Vladyslav-5da5• 07 ноября 2022
Ответ дляКому там слова не давали
Ще ні.
Напишите в лс пожалуйста её почту 🙏🏻
jana Medjidova• 07 ноября 2022
Ответ дляVladyslav-5da5
Напишите в лс пожалуйста её почту 🙏🏻
И мне пожалуйста
Советчица Года• 08 ноября 2022
Ответ дляСтрахованная
А той хлопець з яким у вас конфлікт був,поїхав вже? Високий,тепло де коли було?
Я вас очень прошу напишите мне пожалуйста, я просто в отчаинье
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 08 ноября 2022
Девочки, кому ответила страхованная, у вас совпадает ситуация что она описывала для вас?
Кому там слова не давали• 08 ноября 2022
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Чому питаєте? Ви ж не задавали їй питання?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 08 ноября 2022
Ответ дляКому там слова не давали
А что нельзя спросить? И я задавала вопрос. Не понятен совсем ваш комментарий
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Я глянула, есть ли ваши вопросы в теме, ответили ли вам, перед тем как рассказывать свою ситуацию. Увидела, что ничего нет, поэтому поинтересовалась. Точно не с целью вас задеть.
Тут уже были комменты типа, что всё это бред. Таким отвечать мне не хотелось)
Lady luck21• 08 ноября 2022
Ответ дляКому там слова не давали
Так я спрашивала без анонима, могла и на почту написать.
Марафетчица• 09 ноября 2022
Ответ дляПьера Безухова
Для того таких посилаютт на фронт?от толку там від такого?Хай все буде добре і повернеться живим .
Зам. зав. Анонима• 09 ноября 2022
в мене вже немає надії, що нам тут дадуть якусь відповідь (і на пошту теж). Надто багато часу пройшло
Кому там слова не давали• 10 ноября 2022
А я думаю, що вдповість ще)
А якщо ні, то значить чомусь нам не треба зараз це знати...
Але думаю, що відповість, коли буде час
Ответ дляДаЗдраПерма
Так хочеться почути пані Страховану.
До речі, перечитала повідомлення Страхованної, то вона пише, що після такого навантаження довгенько не зможе відповідати. Це кілька разів повторювалось, що не зможе досить довго.
Тож побажаємо їй відновлення і благополуччя!
Зам. зав. Анонима• 13 ноября 2022
Ответ дляКому там слова не давали
Захотіла б, уже б давно відповіла. Відчуваю себе найо... ще й душу відкрила їй на пошту
сидіть тіпа чекайте і далі
Комиссия50%• 13 ноября 2022
Ответ дляЗам. зав. Анонима
сидіть тіпа чекайте і далі
я думаю, що дівчина відновлюється ще .... дякую їй велике, що відповіла .У наш час рідко знайдеш таких людей. Звичайно хотілося б ще щось дізнатися ... Будемо чекати. Може ще повернеться.
Кому там слова не давали• 13 ноября 2022
Ответ дляЗам. зав. Анонима
сидіть тіпа чекайте і далі
Не погоджусь з вами.
Ця дівчина нічого нам не винна і вона дійсно витратила на нас багато сил і часу. Вона могла б не повертатись наступного дня, але повернулась і відповіла усім, хто вночі їй написав.
А потім попередила, що більше не може і потребує відновлення.
Це ж непросто зайти і написати вам якісь свої думки. Це особливий стан і процес.
А нас ніхто не примушує чекати. Я вище писала, що навіть якщо Страхованная не відповість, значить чомусь нам не треба знати ці відповіді.
Але звинувачувати її точно немає в чому
Вкаблучках• 19 ноября 2022
Добрий вечір! Сьогодні випадково бачила її в одній з гілок форуму.
Мені на пошту на жаль не відповіла поки що, я писала 31.10.
Пишу анонімно, щоб дівчат не розстраювати, може ще хтось надіється і чекає.
Я чекаю. Поки що.
Ответ дляДаЗдраПерма
Як думаєте вона повернеться?
Думаю ні.
Вчора дівчина під анонімом в якійсь темі відповідала,дуже схожа по відповідям на дівчину з цієї теми.Але коли почали питання з усіх сторон сипатись,вона перестала відповідати.
Я її розумію,дуже багато тут писали і всі хочуть почути відповідь на своє питання.Вона мабуть після того поки відновилась,зрозуміла що не варто стільки сил витрачати.Я би якщо чесно,теж не верталась.Це дуже виснажливо,а бажаючих дуже багато.