Тра Ля Ля• 30 октября 2022

Температура без других симптомов у ребенка

Добрий день
5днів тому у дитини рік і 10 піднялась темп різко до 38,5
Ніяких інших ознак
Здали кров
Пішли до сімейного, послухала , подивилась, хрипів немає, горло чисте
Не збивається парацетамолом і нурофеном, викликала швидку , забрали в лікарню
Я грішила на нирки, хворіли запаленням на початку літа
Здали аналізи, сеча в нормі, кров щое 18, лейкоцити 12,5 , зробили узі, нирка незначно збільшена, сказали скоріше на фоні чогось іншого
в лікарні три дні ставили грві
Темп висока, збивається тільки уколом
Перездали знов кров, лейк 14 шое 26
Нпзначили антибіотик, колем вже два дні, але покоащення ніякого, вночі робили укол темп 39
Я вже в паніці, я не розумію що з дитиною
Ковід брали експрес, негативний
Сьогодні візьмуть плр
Як же страшно коли хворіє дитина😭😭😭😭😭😭😭
Королева спама• 30 октября 2022
Ответ дляДваДваВосемь
Скоріше за все автор дає неправильне дозування. Не рахує нормальну дозу на вагу. А вона зазвичай більша ніж на баночці, якщо дитина не худюща.
В лікарні я думаю їй би порахували прааильно
ДваДваВосемь• 30 октября 2022
Ответ дляКоролева спама
В лікарні в основному колять жарознижувальні, якщо вже розписано в призначеннях. Навіть той самий парацетамол, особливо коли той катетер вже стоїть, то простіше ввести.
Веселая моль• 30 октября 2022
У сина теж такий вірус був, темпа трималась до 39, на 5 день дало ускладнення на горло, лікар призначила антибіотик, пропив і все нормалізувалось
автор Тра Ля Ля • 30 октября 2022
Ответ дляДваДваВосемь
5,5 мл 12 кг дитина
Колхозница• 01 ноября 2022
Автор, як Ваша дитинка?
автор Тра Ля Ля • 03 ноября 2022
Ответ дляКолхозница
Автор, як Ваша дитинка?
ЦеФтриаксон допоміг
Мають виписати
Темп аж на 4 й день спала, так і не знайшли причину і де те запалення