Муууумие• 30 октября 2022
Валеріана в таблетках вам допомагає?
Хто приймав валеріану в таблетках, вона вам допомагає? Я чула, що в неї накопичувальний ефект. І яка краще наша чи болгарська? Дякую
Соседушка• 30 октября 2022
Принимаю болгарскую по две таблетки на ночь, уже неделю, результат вижу. Нервная система немного но все же стабилизировалась , сон крепкий. Наша - мне вообще не о чем была
Завтра не пью• 30 октября 2022
Може не варто? Краще магній. Після купсу валеріани депресія, апатія
Любительница• 30 октября 2022
Магній пийте. Валеріана то тільки заспокіює поки п´єте і все. А магній буде з вами довгенько)) Він не пригнічує, а лікує.
Муууумие
• 30 октября 2022
Ответ дляЗавтра не пью
А магній теж не зразу допомагає?
Муууумие
• 30 октября 2022
Ответ дляЛюбительница
Так, мабуть, справді треба пропити
Завтра не пью• 30 октября 2022
Ответ дляМуууумие
А магній теж не зразу допомагає?
Мені за пару днів прийому починає допомагати
Даха-сваха• 30 октября 2022
На собі ефект валеріани не помітила. Приймала магній, настрій більш рівний на все)
Пульт от линолеума• 30 октября 2022
Ни наша, ни болгарская вообще никак. А вот заказывала капсулы с валерианой - на ночь неплохо помогали.
Кстати врач посоветовал именно в карсулах. Там видно, что трава внутри.
И на айхерб их нашла, и на амазоне
Надежда наш компас• 30 октября 2022
Иногда пью болгарскую по 3 таблетки. Меньше дозировкой не чувствую эффекта.