Пышечка• 30 октября 2022
Ранний аутизм
Добрый вечер. Девочки,какие признаки аутизма были у ваших деток? Во сколько заподозрили? Дочке 1.6 плохо понимает обращенную речь,нет речи,звукоподражаний. Контакт глаз есть,но как мне кажется не такой сильный,но если я пою песню с мультиков,она будет смотреть столько сколько буду петь.Любит всякие текстуры пожамкать,крупы,бусины,камни,песок.. Только сейчас начала махать пока,собирает пирамиду,катается на толокаре. Добрый вечер. Девочки,какие признаки аутизма были у ваших деток? Во сколько заподозрили? Дочке 1.6 плохо понимает обращенную речь,нет речи,звукоподражаний. Контакт глаз есть,но как мне кажется не такой сильный,но если я пою песню с мультиков,она будет смотреть столько сколько буду петь.Любит всякие текстуры пожамкать,крупы,бусины,камни,песок.. Только сейчас начала махать пока,собирает пирамиду,катается на толокаре. Очень активная,любит мультики смотреть. На детей,животных,ей вообще пофиг. Были у невролога,сказала ждать до 1.6,в 1.6 пошли к другому,сказал ждать до 1.9😩 выписали витамины. Ставят ЗРР.Очень активная,любит мультики смотреть. На детей,животных,ей вообще пофиг. Были у невролога,сказала ждать до 1.6,в 1.6 пошли к другому,сказал ждать до 1.9😩 выписали витамины. Ставят ЗРР.
Зашла на 5минут• 30 октября 2022
Ответ дляЛуковая
Але ж якщо є результати, то значить вона діє …
Результ і без дієти був би. То хибна думка,що подіяла дієта . Діють постійні заняття з дитиною ,а не дієта + логічний розвиток з дорослішанням
Луковая• 30 октября 2022
Ответ дляЗашла на 5минут
Але ж це суб’єктивно ваша думка і ваші висновки… думаю, багато хто посперечався би з вами, але я не буду)) так як маю висновки тільки по своїх знайомих в яких нажаль одинакова проблема(( але дії в них різні і результати теж значно різні.. тому висновки для себе я зробила і вважаю що вони вірні.
Зашла на 5минут• 30 октября 2022
Ответ дляЛуковая
Кожному своє. Кожен обирає свій шлях . В чому я була впевнена 6 років тому,зараз маю іншу думку і впевнено кажу,що я помилялась на той час . Та все то не важливо. Головне не нашкодити дитині у спробах зробити ´все´ . Всім мамам щиро бажаю знайти свій вірний шлях для покращення стану дитину та знайти причину того стану
Луковая• 30 октября 2022
Ответ дляЗашла на 5минут
🤝
Всім діткам здоров’я і щастя!
Мамам терпіння і сил!
🙏🏻
Всім діткам здоров’я і щастя!
Мамам терпіння і сил!
🙏🏻
ЯяяКакаджамбо• 31 октября 2022
Ответ дляЗашла на 5минут
Часто помилково ставлять аутизм,якого нема взагалі,а аутичні риси можуть буди та чи не у всіх,якщо добре пошукати. Якщо є проблеми з розвитком,розумінням мови,інше. .то перше,що потрібно зробити з обстежень це еег якісне тривале з записом всіх фаз сну для виключити епвлепсії ( а епілепсії це не лише напади чи судоми,може протікати і без них,але затримка розвитку буде і помилково аутизм теж можуть ставити ледачі лікарі ,які дитину навіть по ADOS не тестували,а так ,чисто візуально) Томатіс,як радили вище . Недоказова хрінь,але якщо наважитесь ,то теж перед потрібно зробити еег тривале нічне,аби ним ще не природи и інших негараздів зі здоров´ям
А як роблять егг, оде цей аналіз брати
Латвийские_Номера• 31 октября 2022
Ответ дляМафиозная
А опишіть будь ласка нетиповості
Відсутність харчового інтересу, це мабуть, було найперше, помітили з 7 місяців. Дочці було абсолютно не цікаво, що ми там з чоловіком їмо, та й взагалі, ніяка їжа, крім грудей, її не цікавила.
Вибірковість в їжі, відмова пробувати нове, відмова в 1.5 роки від одягу з малюнками, відмова в 2 роки від прогулянок і спілкування з будь-з ким з родичів без моєї присутності, відмова від спілкування з ровесниками, рання, дуже правильна, мова, в 3 роки цитування сторінками прозових творів (пам´ять і мова це насправді круті плюси, але)))
Схильність до однотипної діяльності протягом довгого періоду часу. Супернюх і суперслух, масові заходи ми почали відвідувати пізно через гучний музичний супровід, в кіно не ходили поки що взагалі.
Психологічний запор з 1.5 до 3,5 років. Ігнорування загально прийнятих правил, важке розуміння ’прихованих’ сигналів інших людей - емоції і тд, спротив самостійній діяльності (самообслуговування в основному), неприйняття фізичного контакту від інших родичів, крім мене, в тому числі від тата.
Дуже активна. Перезбуджується, істерики.
Фіксація страхів до неврозу в 5.5. Тоді ми і потрапили до психіатра.
Ответ дляНаучительница
А как диета на речь влияет?
Питание, состояние жкт прямо влияет на возможное развитие различных отклонений в развитии.
Для мозга крайне важны правильные жиры.
Поэтому их поступление с питанием и усвоение обязательно должны быть полноценными.
Никакие растительные масла не заменят животные жиры в этом процессе.
Для мозга крайне важны правильные жиры.