Попипиповна• 30 октября 2022

Як вам безтактовність і прямолінійність

мало знайомого хлопця,заговорили про інтим менше цим через місяць після знайомства на 2 чи третій зустрічі,і в контексті цього каже мені:ну в мене є презервати,я як з тобою познайомився то купив,бо хотів з тобою переспати тоді
nahaka• 30 октября 2022
А коли треба? Розкажіть йому свої строки і все

к.Буланова• 30 октября 2022
Фу отврат
Я такая боевая• 30 октября 2022
Якийсь не розумний
Я такая боевая• 30 октября 2022
Тобто за місяць у вас 2-3 зустрічі було? Це дуже мало, діла не буде
автор Попипиповна • 30 октября 2022
Ответ дляnahaka
В кожного по різному, немає якихось чітких правил щодо цього,але в даному випадку мене напружено більше те,що хлопець говорить все,що думає отак напряму
Любительница• 30 октября 2022
а вы шо? а он шо?
он просто секса от вас хотел, так чего время тянуть, выгуливать вас
автор Попипиповна • 30 октября 2022
Ответ дляЛюбительница
а вы шо? а он шо?
Я вас впізнала,ви у всіх темах одне і теж саме пишете
Оловянный_Прагматик• 30 октября 2022
Ну пацан правду сказав, а Ви ото наче маленька - не рощумієте, що чоловіку завжди спочатку потрібен секс від жінки, а потім як сподобається, то може і все інше буде
к.Буланова• 30 октября 2022
Ответ дляПопипиповна
А свидания как проходили? Как он в целом себя вел? Куда ходили? Платил ли за вас?

КохайтесьЧорнобровi• 30 октября 2022
Це все чи ще щось було в його поведінці, що видає людину таку еммм не глибоку, поверхневу? Бо не віриться, що подібний кадр був дуже галантний, уважний, щедрий, толерантний, турботливий
РокерША• 30 октября 2022
Ответ дляПопипиповна
А може то до кращого ? Звісно всі чоловіки при знайомстві вже на вчора хочуть інтиму ... Аби він запропонував піти до нього на чай,аби послухати старі пластинки було би краще,мабуть,але сенс у тому запрошенні був би один
nahaka• 30 октября 2022
Ответ дляПопипиповна
Ну так я не знаю усіх нюансів. Можливо, йому за 50 і вже немає часу в його голові? Чи, можливо, в нього сексу не було довго і він дочекатись не може? Можливо, він завжди говорить лише те, що хоче? Якщо особисто вас це напружує, то треба подумати: чи потрібне вам спілкування з такою людиною
Kapitoshka-4fe1• 30 октября 2022
Харашо шо признався. Хай носить далі. Дурачок
Любительница• 30 октября 2022
Ответ дляПопипиповна
сегодня только вам :)
КохайтесьЧорнобровi• 30 октября 2022
Ответ дляЛюбительница
сегодня только вам :)
А так завжли напоготові?
Мудробаба• 30 октября 2022
Така прямолнійність відштовхує.
Але хто зна, може він Аспергер - тоді є свої плюси
ФФФФристайла• 30 октября 2022
Каструвати
автор Попипиповна • 30 октября 2022
Ответ дляк.Буланова
Він безтактовний меле все,що попало!!!
Так платив.
ПлюшкамиБалуюсь• 30 октября 2022
Трохи як дурачок, але ж досі носить, таки вас чекає, автор)))

Любительница• 30 октября 2022
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
А так завжли напоготові?
да то вообще не я
автор Попипиповна • 30 октября 2022
Ответ дляФФФФристайла
Каструвати
Себе каструйте
к.Буланова• 30 октября 2022
Ответ дляПопипиповна
Він безтактовний меле все,що попало!!!
Так платив.
Приведите примеры, так чисто поржать))
автор Попипиповна • 30 октября 2022
Ответ дляЛюбительница
да то вообще не я
Така аватарка у вас майже лиса жінка зі світлим волоссям?
автор Попипиповна • 30 октября 2022
Ответ дляк.Буланова
Приведите примеры, так чисто поржать))
Так а в темі не приклад хіба?
к.Буланова• 30 октября 2022
Ответ дляПопипиповна
Так а в темі не приклад хіба?
Еще какие-то, я имею ввиду)
Любительница• 30 октября 2022
Ответ дляПопипиповна
у меня нет аватарки
Кітті_• 30 октября 2022
Ответ дляОловянный_Прагматик
Тобто ’я спочатку тебе один раз використаю для злива білої рідини, а потім вже подивимось, можливо, використаю не один раз, а ще багато разів’.
Ні, я голосую за секс лише після шлюбу, дістали вже ці розпусні сучасні чоловічки-кобельки, котрі вважають, що жінки повинні спочатку давати себе принизливо використовувати, а потім ’може і все інше буде’. Ідіть самі знаєте куди з своїм цинізмом, з своїми презервативами в перший день знайомства, і з своїм дебільним сучасним ’правилом трьох побачень’.
автор Попипиповна • 30 октября 2022
Ответ дляКітті_
Що за правило трьох побачень ?
Оловянный_Прагматик• 30 октября 2022
Ответ дляКітті_
Я тоже проти цього, але чоловіча психологія нажаль така і хочете Ви цього чи ні, але це саме так, їм в першу чергу потрібен секс, якщо Ви його дуже зацікавили, то буде чекати, а якщо ні, то піде далі
Кітті_• 30 октября 2022
Ответ дляПопипиповна
Що за правило трьох побачень ?
А от є у багатьох сучасних чоловічків таке правильце: ’якщо жінка не лягає в ліжко після трьох побачень, значить треба шукати іншу жінку’.