Ашотакоя• 31 октября 2022
Дівчата з дітьми, їдьте в Англію хоч на зиму
Хто має можливість, для дітей тут всі умови. Прекрасні школи. Якщо не працювати виплат вистачить на харчування і все інше.
Живу з спонсорами, комунальні не плачу. Все решту за свій рахунок. Є багато спонсорів які годують, мені теж пропонували мої . Є організації які допомагають одягом над їжею. Тут не пропадете , хто боїться - наважуєтеся.
Я працюю 3 дні на тиждень по 5-6 годин , за два місяці заощадила 2000£. Це з тим , що все що потрібно купую сама, і жодні організації за їжею/одягом не звертаюсь .
Дона Ко Ко• 31 октября 2022
Ответ дляOksana0612
В мене сусідки донька з Лондона в Україну зимувати приїжджає, діти дуже люблять українську зиму, там таких немає.
Схоже а цьому році зимувати будемо в прямому сенсі цього слова.(((
Статус Ква• 31 октября 2022
Ответ дляТаки в курсе
В Англії якісні продукти дорогі. Хай би автор озвучила вартість свіжої підчеревини, яловичини з базару чи мінімум фремерської кров´янки . А не продукти плюс мінус як в Україні... Неякісна фігня там дешева, але в нас теж таке не дороге .
У нас все продукты бесплатно раздают можно подумать
В Англии минимум выплат ~ 16000 грн, у нас сейчас зарплаты в 10000 норма
Срочнокпсихологу• 31 октября 2022
Ответ дляНалитое яблочко
Так працюєте пару годин, що можна відкладати 2 тис фунтів?
Якщо мама одна плюс двое дітей - соц виплати 1000 фунтів на місяць. Якщо працює 20 год на тиждень - заробить ще 700-800. На продукти на трьох треба 500 на місяць (ні в чому не вімовляючи собі), 200 на розваги. Лишається 1000 точно.
Скелет дыни• 31 октября 2022
Ответ дляАшотакоя
Мені то ще в школі керівника казала , померла і труп з хробаками за 13 днів знайшли . Ніхто не любить злих людей. Візьміть до уваги .
я зустрічала таких хамовитих та хитросраких людей як ви.
Повторюсь, по таким складається враження про українок - справжні українки подбають про того, кому потрібно більше і з гідністю говорять про рідну землю.
Саме такі як ви хвалять жрачку з нетто чи лідла - 0 в історії тієї ж Британії, і плачуться, як важко в Україні
Oksana0612• 31 октября 2022
Ответ дляДона Ко Ко
З індивідуальними опаленням різних видів, якось впевненіше почуваєшся.
Ашотакоя
• 31 октября 2022
Ответ дляТаки в курсе
Оце такий Ваш вклад в перемогу? Заощадили на фені укр електроенергію?
А чому я взагалі зобов´язана вкладати в перемогу ? Це я бюджет розкрадала 30 років ? Чи я за кучму , Януковича , зеленського голосувала ?
Ви що взагалі від мене хочете ? Я живу заради себе і своєї дитини. І буду продовжувати. Вам не подобається ? Вийдіть з теми не нервуйтесь )
Тут как тут• 31 октября 2022
Ответ дляКуда_бежать
С трудом верится в эту байку , как все радужно в Англии , ще й заощадыла, ага, друзья в Лондоне много лет живут, муж работает в Англии и таких розовых поней там не видят, а тут беженка и в полном шоколаде 😂 тема вброс . Хер мы уедем с Украины !
в мене теж друзі давно в Англії, в Україні купили три квартири, ще будинок почали будувати, до війни
СтелькаОТединицы• 31 октября 2022
Ответ дляБарабасиха
Коли зі спонсорами жили 1000 фунтів, та ми ж переїхали, всі гроші пішли на елементарні речі побуту, комунальні, проїзд
1000 фунтов за какой период???
Тут как тут• 31 октября 2022
Ответ дляДело было давно
Я думаю, що з тих хто виїхав половина залишиться там. Війна дала таку можливість
я думаю що в 2024 багато з них повернуться додому
Барабасиха• 31 октября 2022
Ответ дляАшотакоя
Ну і що ? А які ще варіанти ? Не розумію, що ви хочете цим сказати
А ви не розумієте? Ви ці гроші що назбирали залишите тут на оплату оренди, нічого в Україну не привизете
Ашотакоя
• 31 октября 2022
Ответ дляНалитое яблочко
У нас з вами різне світосприйняття - ви скористалися ситуацією і живете на гроші інших людей. Бо переїзд в Англію, коли живеш в 100 км від західного кордону це введення в оману уряду цієї країни
Поскаржіться на мене їм ¯\_(ツ)_/¯ чого ви тут ниєте , мені ж фіолетово що ви думаєте
Дона Ко Ко• 31 октября 2022
Ответ дляOksana0612
Ми живемо в приватному будинку, є газовий і електрокотел. Але газовий же теж з електрикою зараз. Чоловік замовив генератор, будемо встановлювати
Ашотакоя
• 31 октября 2022
Ответ дляСкелет дыни
а ви не думали, що зайняли місце мами з Херсону чи Бахмута?
мій син зараз в ЮК навчається
прийшло 6 нових в групу з України - всі говорять, що використали шанс для переїзду - так само 100-150 км від кордону
на пари не ходять , хамлять студентам іншим - насміхаються з сина, у якого жодного пропуску - бо вчиться дитина
та і жодного пенса не бере у держави - живе у родича
от такі як ви і позорять націю
стидоба
мій син зараз в ЮК навчається
от такі як ви і позорять націю
стидоба
Ні я так не думала. І досі так не думаю .
Налитое яблочко• 31 октября 2022
Ответ дляАшотакоя
от ви й розкрилися, вся ваше ’не зла ’ натура
Барабасиха• 31 октября 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
1000 фунтов за какой период???
3 місяці жили зі спонсором і це я ще працювала
Чики-брык• 31 октября 2022
круто що у вас хороші спонсори. але це не всім так щастить
я розумію що автор ви від щирого серця написали щоб люди не боялися їхати. проте знаєте як кажуть - не роби добра не отримаєш зла
нажаль
Скелет дыни• 31 октября 2022
Ответ дляАшотакоя
ой(((((
залишайтеся там - я вас прошу
не потрібно повертатися туди, де все немиле та чуже
залишайтеся там - я вас прошу
Налитое яблочко• 31 октября 2022
Ответ дляАшотакоя
навіщо? Ви робите собі ведмежу послугу на майбутнє
Скелет дыни• 31 октября 2022
Ответ дляАшотакоя
Удалено администрацией...
СтелькаОТединицы• 31 октября 2022
Ответ дляБарабасиха
Ну от!
А вона 2000 фунтів відклала за 2 місяці
Тобто? Практично ні копійки людина не потратила
А вона 2000 фунтів відклала за 2 місяці
СтелькаОТединицы• 31 октября 2022
Ответ дляЧики-брык
нажаль
Да
Куча яда в теме ,а посыл то нормальный и жить здесь можно
Срочнокпсихологу• 31 октября 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
У вас что ли ставка не минимальная.
Ничего не пойму. Работаю примерно столько же .
Какая у вас зп выходит?
Там ще 400 фунтів пійомних трева врахувати - разова допомога по приїзді. Зарплата, наприклад помічник на кухні - 10 фунтів година, плюс чаєві.
СтелькаОТединицы• 31 октября 2022
Ответ дляСкелет дыни
Удалено администрацией...
Ужас
Жіночка вгамуйтесь
Ашотакоя
• 31 октября 2022
Ответ дляТаки в курсе
Ми мясо не їмо . Морепродукти майже щодня. Я 62 кг 180 см. Ми не жремо як в останній раз. Їмо багато салатів, овочі, фрукти. Якраз ота ’неякісна фігня’ і коштує дорожче, 1£ шпинат 250 грам або пачка ’мівіни’.
Oksana0612• 31 октября 2022
Ответ дляДона Ко Ко
В мене ще крім газ/електро ще твердопаливний який нагріває бойлер на 150 л.
СтелькаОТединицы• 31 октября 2022
Ответ дляСрочнокпсихологу
Я в курсі що і як . Мені не розказуйте .
Я конкретно в людини спитала .
Людина по факту нічого не тратила от і все
Я конкретно в людини спитала .
Скелет дыни• 31 октября 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
Ужас
Жіночка вгамуйтесь
я то вгамуюсь
мені шкода, що такі займають місця мам, які реально постраждали
але це не всім дано зрозуміти
йду з цієї теми руки вимию
але це не всім дано зрозуміти
йду з цієї теми руки вимию
СтелькаОТединицы• 31 октября 2022
Ответ дляСкелет дыни
я то вгамуюсь
але це не всім дано зрозуміти
йду з цієї теми руки вимию
але це не всім дано зрозуміти
йду з цієї теми руки вимию
Я розумію ,що можливо когось окупація застала зненацька ,але треба думати наперед також.
І Аннлія була дуже відкрита і я не вважаю,що людина зайняла чиєсь місце .
Мені теж все не просто вдалось,але я поставила собі ціль і хотіла вберегти дитину.
Все !