Ашотакоя• 31 октября 2022

Дівчата з дітьми, їдьте в Англію хоч на зиму

Хто має можливість, для дітей тут всі умови. Прекрасні школи. Якщо не працювати виплат вистачить на харчування і все інше.

Живу з спонсорами, комунальні не плачу. Все решту за свій рахунок. Є багато спонсорів які годують, мені теж пропонували мої . Є організації які допомагають одягом над їжею. Тут не пропадете , хто боїться - наважуєтеся.

Я працюю 3 дні на тиждень по 5-6 годин , за два місяці заощадила 2000£. Це з тим , що все що потрібно купую сама, і жодні організації за їжею/одягом не звертаюсь .
ИринаКа• 31 октября 2022
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
а без детей пусть мерзнут под ракетами? блин, как же бесит подобное лицемерие, мол только дети заслуживают жизни
Чоловікам у цій схемі взагалі місця немає

СтелькаОТединицы• 31 октября 2022
Ответ дляБарабасиха
Можна відкласти якщо жити зі спонсорами перший час, але якщо залишатись то всі заощадження підуть на депозит, оренду, комунальні і щоб шось купити в квартиру
Я про 2000 фунтов за 2 месяца.
Вы сколько отложили по факту?
Black Umbrella• 31 октября 2022
Автор, ну от навіщо ви ці казочки пишете... Знущання якесь
Бабушка мороз• 31 октября 2022
Ответ дляНалитое яблочко
і ціни як в Україні:))
Ага)) не. Цены британские знаю. Меня потому и удивила сумма. Что ж на нее покупается в месяц
автор Ашотакоя • 31 октября 2022
Удалено администрацией...
Jane_shopping• 31 октября 2022
На жаль, багато хто у Англії та в інших країнах Європи жаліються на жахливе ставлення місцевих до їжі і здоров´я, а особливо- медицина. Що навчають у школах дітей примітивніше, аніж в Україні
Що бюрократія погана та все дууже повільно
Якщо хтось не піклується про натуральне, здорове харчування і таке інше, то може в Англії буде не так і погано
Барабасиха• 31 октября 2022
Ответ дляБабушка мороз
Как вы арендовать смогли квартиру? Там же поручители нужны. А почему спонсоры попросили?
Для нас арендував консул, але для цього треба опинитись на вулиці і стати бездомними. І не факт що це буде квартира а не готель. І не зрозуміло в якому місті, бо нас перший раз поселили дуже далеко від міста де ми жили зі спонсором.
Налитое яблочко• 31 октября 2022
Ответ дляАшотакоя
Удалено администрацией...
Життя все розставить на свої місця, повірте!
автор Ашотакоя • 31 октября 2022
Ответ дляНалитое яблочко
мені спокійно, я плачу податки і витрачаю зароблене в себе вдома, чим підтримую армію і економіку. Якщо б жила за рахунок інших людей, то нервувала б
Я потрачу ці гроші в Україні , теж для України стараюсь . А ще вам електроенергії більше , завдяки моїй відсутності. Так краще ?

Нетутешня• 31 октября 2022
Ответ дляЛЮБА
Та прям рай на земле! И главное же под анонимом ))))
и британцы просто счастливы содержать наших баб и помогать им накопить пару тыс. фунтов.
Барабасиха• 31 октября 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
Я про 2000 фунтов за 2 месяца.
Вы сколько отложили по факту?
Коли зі спонсорами жили 1000 фунтів, та ми ж переїхали, всі гроші пішли на елементарні речі побуту, комунальні, проїзд
автор Ашотакоя • 31 октября 2022
Ответ дляБабушка мороз
как? Вы птички? И больше у вас нет расходов, кроме питания?
Басейн , сину одяг . Тут нема куди гроші тратити, я в селі.
автор Ашотакоя • 31 октября 2022
Ответ дляБарабасиха
Я в Англії вже пів року, спонсори вигнали, живемо в тимчасовій кввртирі. Комунальні дорогезні, проїзд дорогий, відкладати нічого не получається. Ну хто живе зі спонсорами, тим легше звісно
Я б краще квартиру знімала , ніж з спонсорами жила. І в місті а не селі. Не скажу ,що мені легше ніж вам, чекаю BRP і шукатиму квартиру в місті.
Таки в курсе• 31 октября 2022
Ответ дляАшотакоя
Удалено администрацией...
Англія межує з Польщею? чи Ви в Україні жили 100 км до Польщі?
Барабасиха• 31 октября 2022
Ответ дляАшотакоя
Так ви всі ці гроші що відклали витратите на депозит і перший місяць оренди, це вже не кажучі шо треба елемантарно купити постіль, посуд, хімію і так далі
автор Ашотакоя • 31 октября 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Я вас зараз заблокую , чи може заспокоїтесь з вашими звинуваченнями ?
Таки в курсе• 31 октября 2022
Ответ дляАшотакоя
Оце такий Ваш вклад в перемогу? Заощадили на фені укр електроенергію?
Бабушка мороз• 31 октября 2022
Ответ дляБарабасиха
Ужас
Налитое яблочко• 31 октября 2022
Ответ дляАшотакоя
У нас з вами різне світосприйняття - ви скористалися ситуацією і живете на гроші інших людей. Бо переїзд в Англію, коли живеш в 100 км від західного кордону це введення в оману уряду цієї країни

Скелет дыни• 31 октября 2022
Ответ дляАшотакоя
Удалено администрацией...
а ви не думали, що зайняли місце мами з Херсону чи Бахмута?

мій син зараз в ЮК навчається
прийшло 6 нових в групу з України - всі говорять, що використали шанс для переїзду - так само 100-150 км від кордону
на пари не ходять , хамлять студентам іншим - насміхаються з сина, у якого жодного пропуску - бо вчиться дитина

та і жодного пенса не бере у держави - живе у родича

от такі як ви і позорять націю
стидоба
Срочнокпсихологу• 31 октября 2022
Ответ дляЄдина Країна
Ну ви поняли. Тепер рашка хоче щоб ми всі роз’їхались на прекрасне європейське халявне життя. Якого доречі не існує в реалі.
Нормальній реалізованій людині добре вдома. Якщо у мене тут бізнес, я в принципі не можу працювати посудомийкою десь там. Я краще перетерплю кілька місяців без прибутків та стабільності вдома. А далі з новою силою буду відновлювати довоєнні показники доходів. А в Англію знову поїду по туристичній візі після війни. А вам все що залишиться, це згадувати халявку у Англії. І як ви заощаджували, в той час як хтось втрачав життя і здоров’я в окопах. Доречі скиньте 1 фунт Притулі, потім будете всім казати, та я ДОНАТИЛА пАстаяннО.
Головне не прохлопайте день, коли ми переможемо. Впевнена будете перші в ряду волати ’Ми пабєділі!’
’Нормальній реалізованій людині добре вдома. Якщо у мене тут бізнес, я в принципі не можу працювати посудомийкою десь там.’
В принципі все може бути.
То у вас бізнес, а багато нормальних людей втратили роботу за фахом, наприклад авіації у нас вже не існує. Багато втратили житло чи виїхали з окупації. Проїли всі запаси на ЗУ, не найшли нової роботи, поїхали далі у Европу-Англію-Канаду. Заощаджують, бо не знають як далі буде, бо не так страшно коли є фін подушка.
А як причетні будете ви до перемоги? Донатили і вели бізнес? Цікаво, ви з усіх доходів податки платите, а зарплату підлеглим тоже по-білому? Чомусь мало поваги до українських бізнесменів.
Бабушка мороз• 31 октября 2022
Ответ дляАшотакоя
Но и питание у вас смешная сумма
автор Ашотакоя • 31 октября 2022
Ответ дляJane_shopping
Медицина не дуже , чула від місцевих. Школа прекрасна, відношення до дітей чудове. Їжа як і всюди , є дешевше з пальмовою олією, є печиво на маслі ( просто приклад). Не гірше ніж в Україні це точно . Стоматологія дорого або довго , або дорого і довго. Чула , ще не стикалася
Статус Ква• 31 октября 2022
Ответ дляПиши-пропало
Ты смотри , как хотят , чтоб украинцы уехали со своей земли ,что не тема , то какой рай в Европе и Англии , быть попрошайкой , ага , верим.
Нет !
Лучше посоветуйте что делать украинцам без света, интернета и воды и на что жить в Украине, если работа без света невозможна?
Таки в курсе• 31 октября 2022
Ответ дляБабушка мороз
Но и питание у вас смешная сумма
В Англії якісні продукти дорогі. Хай би автор озвучила вартість свіжої підчеревини, яловичини з базару чи мінімум фремерської кров´янки . А не продукти плюс мінус як в Україні... Неякісна фігня там дешева, але в нас теж таке не дороге .
автор Ашотакоя • 31 октября 2022
Ответ дляНалитое яблочко
Мені то ще в школі керівника казала , померла і труп з хробаками за 13 днів знайшли . Ніхто не любить злих людей. Візьміть до уваги .
Таки в курсе• 31 октября 2022
Ответ дляАшотакоя
Дивно, що Ви з Західної України і все одно робите мовленєві помилки в дописах.
автор Ашотакоя • 31 октября 2022
Ответ дляБарабасиха
Ну і що ? А які ще варіанти ? Не розумію, що ви хочете цим сказати
Таки в курсе• 31 октября 2022
Ответ дляАшотакоя
За 13 днів хробаки в трупі це що за фантазія?
Налитое яблочко• 31 октября 2022
Ответ дляАшотакоя
де тут зло змого боку? Можливо я озвучую те, що ви розумієте, бо нормальна і розумна людина не може не розуміти, коли чинить корисливо , але не хочете собі признаватися в цьому..