Романюк О• 31 октября 2022
Скотиняка, тварина да еще и земляк! Нелюдь, упырина, оно свой город бомбило!
Командиром підбитого фрегата "Адмірал Макаров", був зрадник Григорій Бреєв з українського корвета "Луцьк" у 2014 році. Родом із Вінницької обл. с.Кирнасовка. Саме він обстрілював "Калібрами" и Винницу ,Дом офиц.и всю страну
Ответ дляданка
Ось актор Батурин Юрій верзе таку нісенітницю, батьків шкода, які живуть в центральній Україні, мама вчителька і на старість такого дочекатися.
Дивилася його бренді в інсті в лютому. Соромно, що земляк
Я теж в шоці, це (був) мій улюблений актор, я аж трусилася за ним. Всі фільми з ним передивилася. А коли побачила його інтерв’ю чи що воно там таке в його авто - відвернуло від нього((( Як і від Лорачки(
Ответ дляAgnessa7
В авто він транслював таку чухню в кінці лютого чи початок березня, коли ще інста була. Мені було соромно за цього земляка. Ще потім раз зайшла на його ТГ канал і все, Бог йому суддя. Земляки осуджують, батьків шкода. Живуть в тому ж селі, де він ріс