Романюк О• 31 октября 2022

Скотиняка, тварина да еще и земляк! Нелюдь, упырина, оно свой город бомбило!

Командиром підбитого фрегата "Адмірал Макаров", був зрадник Григорій Бреєв з українського корвета "Луцьк" у 2014 році. Родом із Вінницької обл. с.Кирнасовка. Саме він обстрілював "Калібрами" и Винницу ,Дом офиц.и всю страну
english book• 31 октября 2022
Ответ дляlisulya
Так их оказывается столько, что если бы они вместе отказались исполнять приказ, то могли бы создать, как минимум, мятеж. А как максимум разрушить план. Но они не отказались... Кровь их родных на их руках.
Насправді є багато тих ,хто відмовився.Навіть серед тих,хто прийшов 24.02 сюди.Вони понаписували рапорти і звільнялися.Саме тому там фюрер змінив закони,і проводить мобілізацію.
Всегда брюнетка• 31 октября 2022
Ответ дляenglish book
Сподіваюсь і суда не буде.Треба брати приклад з Ізраіля,як вони шукають військових злочинців по всьому світу вже 80 років.Вбивцям не допомогають ні пластичні операції,ні нові документи,ні похилий вік.Розплата чекає на всіх ,рано чи пізно.
От і я за те, треба нам свій Моссад організовувати, щоб ні одна мразота не скрилася
mmi583@mail.ru• 31 октября 2022
Ответ дляВсегда брюнетка
Не знаю чи правда, але чула, що щось вже схоже є. Але навіть Моссад без допомоги своїх колег з США та Британії не мали б такого успіху.
Klodia• 31 октября 2022
Я из Винницы. Этот козел известен, журналисты нашли его родственников, ломились к ним в дом, родственники двери держали, говорили, что им стыдно, что знать его не хотят, что просят прощения у всех...
Басина• 31 октября 2022
Ответ дляВсегда брюнетка
Чого дивуватися, вони давно живуть в рашці і в бошках у них помиї. А от скільки у нас ще є мразот, які живуть тут і здають позиції наших військ чи корегують обстріли - оце у мене взагалі в голові не вкладається ((
Читали вже про бабку 72 років, яка в Миколаєві наші позиції здавала і для дрг житло знімала? За 50000 грн. Тепер 15 років буде сидіти. Якщо їй раніше віку на зоні не вкоротять)
mmi583@mail.ru• 31 октября 2022
Ответ дляenglish book
Ну в Моссаді їх відшуковували, але не знищували на місці. Вони їх перевозили до Ізраілю доя проведення судилища, а вже потім страчували.
ElizaP• 31 октября 2022
ГУР - ваш выход мужики.
Всегда брюнетка• 31 октября 2022
Ответ дляShade_of_the_Sun
Я тільки-но теж подумала, що сила впливу мікросередовища велика, тим більше серед військових на росії, де пропаганда за останні десяток років усім промила залишки мізків. І ні походження, ні гени, ні родичі не мають для тих людей значення.
Нажаль так і є
english book• 31 октября 2022
Ответ дляmmi583@mail.ru
Ні,не всіх.Це тільки тих,кого вони хотіли судити.Колись дивилася фільм про це.Скільки військових злочинців раптово померли,втопилися,сердцевий напад,аварія та інше.Всі вони так чи інакше були в сфері інтересу розвідки Ізраілю.Але Ізраіль так і не визнав,що то їх робота.Злочинці просто помирали,і все.
mmi583@mail.ru• 31 октября 2022
Ответ дляenglish book
Напевно перевозили верхівку, якихось дуже відомих або тих, хто віддавав накази і тд і тп.Я читала книгу, то там звісно описуються найвідоміші і найважливіші операції. Думаю, що виконавців мілких так і знищували.
vviko• 31 октября 2022
Ответ дляОль_Вія
ні одна сука не сховається, всіх вичисляють. Будуть падлюки здихати і самі не знати від чого
Убивці на дистанційці: ЗМІ розсекретили навідників крилатих ракет на міста України (фото)
https://focus.ua/uk/voennye-novosti/534244-ubiycy-...
Капшук,Багнюк...
Одним словом орки
english book• 31 октября 2022
Тішить ось такий гвалт на болотах.Не все так добре з мобілізацією,раз вже єдиного лікаря забрали.

В Стерлитамаке под мобилизацию попал и единственный на медицинский округ детский нейрохирург Ахмет Абубакиров. Врачу 25 октября была вручена повестка, а тот же день он уехал на место боевого слаживания. Об этом сообщили в организации «Акбузат - движение за гражданские права».
«Врач-нейрохирург, который делает сложнейшие операции, сейчас учится кидать гранаты и стрелять из автомата. По данным сайта “запись на прием к врачу” в Стерлитамаке на данный момент остался один врач-нейрохирург для взрослых пациентов, а детского врача-нейрохирурга нет», — говорится в обращении.
Активисты также опубликовали письмо к властям от главврача Стерлитамакской городской больницы №1. В документе просят «оказать содействие в отмене мобилизации» Ахмет Абубакирова.

«Оказание квалифицированной экстренной плановой медицинской помощи, в связи с этим по профилю нейрохирургии детскому населению под угрозой исполнения», — говорится в письме.

Сообщается, что Ахмет Абубакиров является единственный детским нейрохирургом в Стерлитамакском медицинском округе. Сюда входят города Стерлитамак и Салават, Альшеевский, Аургазинский, Гафурийский, Стерлитамакский, Стерлибашевский, Ишимбайский, Миякинский районы.
Реверанс• 31 октября 2022
Ответ дляPole
В мого чоловіка родич з вінничини, теж зрадник, у космічних військах в Євпаторії залишився. Тут його мати старенька, та й вся рідня...
Тьху, навіть згадувати його гидко.
А що його мама каже?
25Lida• 31 октября 2022
Ответ дляiryna _b
Так был уже российский военный, давший команду обстрелать ракетами Кременчук, а там живет его родная мама.
Они нелюди,им не жалко мать родную ракетами обстреливать.
Это летчик, а не давший команду. И ракетами он не Кременчуг обстреливал. Но тоже скотина. Воевал против Украины, и этим все сказано.
Реверанс• 31 октября 2022
Ответ дляmmi583@mail.ru
Ще є дуже багато засланих козачків. Мій колега має хату в сторону Чернігова. Десь місяць назад село було повністю перекрито сбу. Бо в лісі знайшли 10 рашистів, які окопались і жили. Уявіть, стільки часу пройшло і вони ще там жили. Питаю в колеги ну ок, жили, а їли що? Виявляється місцевий, який приїхав рік назад з Криму, купив хату біля лісу їх і кормив!!
яка доля подальша ’кормильца’? треба було на місці руки-ноги поламати за таке
mmi583@mail.ru• 31 октября 2022
Ответ дляРеверанс
Кормільца забрало сбу, а далі що не знають. Тиждень рейди по всіх хатах робили, прочісували ліс і городи і село закрили з усіх сторін щоб не втік. Можливо ще когось шукали.
Всегда брюнетка• 31 октября 2022
Ответ дляБасина
стара тварюка!
meatlug• 31 октября 2022
Ответ дляПрокофіївна
Біда мамці таке знати, як бідна людям в очі дивиться.
Мабуть, шкодує, шо аборт не зробила.
owl62• 31 октября 2022
Ответ дляenglish book
Думаєте відмовились через ідейні переконання? Страшно стало за свою шкурку
KateSavch• 31 октября 2022
Мне кажется он этнический русский. Фамилия российская, и имя Григорий- тоже российское, в Украине такое имя не в ходу. Наверное при совке его родителей распределили в Украину вот и родился тут. И наверное он себя украинцем не считает.
owl62• 31 октября 2022
Ответ дляenglish book
А ветерани чеченських воєн на раші, особливо офіцери. Те ж хтось загинув нібито-то в ДТП, когось забили хулігани, хтось потонув...
owl62• 31 октября 2022
Ответ дляРеверанс
Не поламати, а відрубати руки-ноги, нехай потім його кормлять з ложечки
Filomena• 31 октября 2022
Ну почнемо з Матвієнко та Мединського, що вже про інших говорити.
english book• 31 октября 2022
Ответ дляowl62
Можливо й таке в першу чергу.
Але думаю що різні випадки є.Мені дядько з Чувашії розповідав,що є в них сім´я де син звільнився з армії,бо до 24-го справді думав, що ми тут на них чекаємо.Звільнять їхав.Їм там всі вуха пропагандою забили.А коли побачив все,то дав задню,коли їх на ротацію вивезли.Ще хотіли йому щось припаяти.Вмовляли,погрожували,але він таки пішов,і не один.В нього виявляється дід з України.До речі мій дядько,теж українець.Він онук репресованого.Їх в Чувашію після війни вислали за доносом-наклепом.В Чувашії багато етнічних українців,яких вивезли тоді.
Vlada-Maria• 31 октября 2022
Ответ дляВсегда брюнетка
стара тварюка!
а дідок, котрий нашим хлопцям в меді вибухівку приніс? А стара карга, що виповзла з червоним прапором назустріч нашим хлопцям, бо думала що то її ’освободітєлі’ прийшли...
Vlada-Maria• 31 октября 2022
Ответ дляowl62
поки такі не будуть висіти на деревах - бажаючих підзаробити подібним не поменшає. Бандерівці правильно робили: вичислили іуду, прийшли вночі - і або кулю в голову, або шнурок на шию - і на галузу
Oliasas• 01 ноября 2022
Ответ дляARAIL
Мы еще не знаем, сколько гнид при должностях на местах сидит.
Це точно! ((((
iryna _b• 01 ноября 2022
Ответ для25Lida
Я про цього
Тимур Трубієнко - російський генерал, який віддавав накази бомбити українські міста та селища на Харківщині. Він не лише має родичів в Україні, а й народився саме тут – у Кременчуці. Більш того – його мама та родичі проживають зараз у Кременчугу.
25Lida• 01 ноября 2022
Ответ дляiryna _b
Я про цього
Я про цього і не пам´ятаю. Значить ще одна падлюка. Думала, що Ви про головинського написали, той що бомбив Миколаїв і був узятий у полон. А його мама просила вибачення в українського народу. Проміняли совість свою на гроші та погони.
данка• 01 ноября 2022
Ось актор Батурин Юрій верзе таку нісенітницю, батьків шкода, які живуть в центральній Україні, мама вчителька і на старість такого дочекатися.
Дивилася його бренді в інсті в лютому. Соромно, що земляк
https://fb.watch/gx1FyMzczE/