Романюк О• 31 октября 2022

Скотиняка, тварина да еще и земляк! Нелюдь, упырина, оно свой город бомбило!

Командиром підбитого фрегата "Адмірал Макаров", був зрадник Григорій Бреєв з українського корвета "Луцьк" у 2014 році. Родом із Вінницької обл. с.Кирнасовка. Саме він обстрілював "Калібрами" и Винницу ,Дом офиц.и всю страну
автор Романюк О • 31 октября 2022
простітут.може здохло при пожежі втопилося
Pole• 31 октября 2022
Ответ дляРоманюк О
Це капець, горіти в пеклі таким ’землякам’!
ksusha1155• 31 октября 2022
На кол зрадників.
Ukraine my home• 31 октября 2022
Падло ,воно вже дохле сподіваюсь
Прокофіївна• 31 октября 2022
Ось ніяк не думала що наших беруть служити проти Батьківщини. Невже так можна перепрошити мізки. У нього ж точно є рідні там. Чи може якийсь забулений з дитинства...
rudko1992• 31 октября 2022
Шоб он здох
iryna _b• 31 октября 2022
Так был уже российский военный, давший команду обстрелать ракетами Кременчук, а там живет его родная мама.
Они нелюди,им не жалко мать родную ракетами обстреливать.
ARAIL• 31 октября 2022
Ответ дляПрокофіївна
Таких ушлепков в раша армии до фига, когда Крым оккупировали, этих мразей много перешло к рашне.
mmi583@mail.ru• 31 октября 2022
Ответ дляПрокофіївна
О, то ви ще не знаєте скільки українців, які народились тут, вчились але як військові давно працюють в рашці бомблять наші міста і села. У нас з Черкаської обл., ще в березні визначили одного «земляка» який наровдився в селі і бомбив його ж. Все село прокляло і його і його сім‘ю. Страхіття просто.
Pole• 31 октября 2022
Ответ дляПрокофіївна
В мого чоловіка родич з вінничини, теж зрадник, у космічних військах в Євпаторії залишився. Тут його мати старенька, та й вся рідня...
Тьху, навіть згадувати його гидко.
Прокофіївна• 31 октября 2022
Ответ дляPole
Тьху, навіть згадувати його гидко.
Біда мамці таке знати, як бідна людям в очі дивиться.
Oliasas• 31 октября 2022
Який лютий жах я тут читаю. Стільки вовків! Такі іуди гірші ворогів.
Mila228• 31 октября 2022
Генерал России Виталий Школенко, отдававший приказы об обстрелах Бучи и Ирпеня, оказался украинцем. Предатель является уроженцем Уманьского района Черкасской области.
Oliasas• 31 октября 2022
І ото дивуємся... Знають же падли куди бити. Я в шоці
english book• 31 октября 2022
Сподіваюсь він знає,що відповість за все.Це лише справа часу.
mmi583@mail.ru• 31 октября 2022
Ответ дляMila228
О, це я про цю сволоту казала. Воно ще й своє село бомбило, бо там було колись дещо цікаве для них. Не буду писати що. Самі розумієте.
Всегда брюнетка• 31 октября 2022
Чого дивуватися, вони давно живуть в рашці і в бошках у них помиї. А от скільки у нас ще є мразот, які живуть тут і здають позиції наших військ чи корегують обстріли - оце у мене взагалі в голові не вкладається ((
lisulya• 31 октября 2022
Ответ дляРоманюк О
Что называется ’маму родную продаст’. Ну Бог ему судья
Pole• 31 октября 2022
Ответ дляenglish book
І я сподіваюся, що рано чи пізно кожен з цих зрадників та вбивць буде шукати п´ятий кут, не знаючи, де сховатися від правосуддя.
mmi583@mail.ru• 31 октября 2022
Ответ дляВсегда брюнетка
Ще є дуже багато засланих козачків. Мій колега має хату в сторону Чернігова. Десь місяць назад село було повністю перекрито сбу. Бо в лісі знайшли 10 рашистів, які окопались і жили. Уявіть, стільки часу пройшло і вони ще там жили. Питаю в колеги ну ок, жили, а їли що? Виявляється місцевий, який приїхав рік назад з Криму, купив хату біля лісу їх і кормив!!
Manichka• 31 октября 2022
Там же мозгов давно нет уже.
Одна настройка- подчиняться приказам. Не думая.
Оль_Вія• 31 октября 2022
Ответ дляPole
ні одна сука не сховається, всіх вичисляють. Будуть падлюки здихати і самі не знати від чого
Убивці на дистанційці: ЗМІ розсекретили навідників крилатих ракет на міста України (фото)
https://focus.ua/uk/voennye-novosti/534244-ubiycy-...
lisulya• 31 октября 2022
Ответ дляmmi583@mail.ru
Так их оказывается столько, что если бы они вместе отказались исполнять приказ, то могли бы создать, как минимум, мятеж. А как максимум разрушить план. Но они не отказались... Кровь их родных на их руках.
english book• 31 октября 2022
Ответ дляPole
Сподіваюсь і суда не буде.Треба брати приклад з Ізраіля,як вони шукають військових злочинців по всьому світу вже 80 років.Вбивцям не допомогають ні пластичні операції,ні нові документи,ні похилий вік.Розплата чекає на всіх ,рано чи пізно.
Всегда брюнетка• 31 октября 2022
Ответ дляmmi583@mail.ru
Жах! Навіть після перемоги скільки ще прийдеться таких тварюк вишукувати((
mmi583@mail.ru• 31 октября 2022
Ответ дляlisulya
Так отож. І від цього така злість бере, що капець просто.
Оль_Вія• 31 октября 2022
Ответ дляПрокофіївна
Це яничари. Згадайте історію Османської імперії. Такі гірші в рази за своїх господарів, бо хочуть перед ним вислужитись і аби господар наблизив до себе, дав хоч чобіт свій полизати
Оль_Вія• 31 октября 2022
Ответ дляARAIL
А скільки таких зараз перейшло...
ARAIL• 31 октября 2022
Ответ дляOliasas
Мы еще не знаем, сколько гнид при должностях на местах сидит.
Shade_of_the_Sun• 31 октября 2022
Ответ дляВсегда брюнетка
Я тільки-но теж подумала, що сила впливу мікросередовища велика, тим більше серед військових на росії, де пропаганда за останні десяток років усім промила залишки мізків. І ні походження, ні гени, ні родичі не мають для тих людей значення.