Живчик-счастливчик• 01 ноября 2022
Чи відпускають після навчання військових на декілька днів додому
Підкажіть, дівчата, у кого чоловік був на навчаннях військових. Після навчання, перед відправкою на місце служби, чи відпускали додому. Або одразу з навчання відправляють?
Жена брата Админа• 01 ноября 2022
Одразу після навчання відправили. Додому заїхав на годину, речі привіз.
Чупокабра• 01 ноября 2022
Мій брат після навчання (Великобританія) вже місяць дома, але він на дрони ще довчається і їздить туди постійно