Мамзелькин• 01 ноября 2022

Як довго носите верхній одяг? Та чи не шкода його позбуватись?

Особисто я ношу максимум 3 роки.
З куртками ноу нейм розлучаюсь без проблем задарма. Ок брендів продаються також нормально на ресурсах.
Є дорогий тренч, пальто з шерсті чорне, шкіряна куртка оверсайз, яким 6 років. Набридли. З моди не вийшли, але носити не маю бажання. В продажі глухо висять. Віддати просто так шкодую.
автор Мамзелькин • 01 ноября 2022
Ответ дляодиночка
Долго ношу . Годами и очень бережно . Избавляться жаль .
Обираєте дорогі речі чи просто вам так комфортно ?

КараПузовна• 01 ноября 2022
8-10 лет.
Вытворунка• 01 ноября 2022
Ношу довго , і шкода дуже розлучатися, так як те що купую - вибираю довго і виважено. Потім довго шукаю заміну .
І це аналогічно зі взуттям і сумками так.
одиночка• 01 ноября 2022
Ответ дляМамзелькин
У меня недорогие вещи и их мало , но они мне не надоедают .
Летала_НаМетле• 01 ноября 2022
Купую не дороге,віддаю через пару років за ненадобностю,купую нове.
Запароленое одеяло• 01 ноября 2022
Ответ дляМамзелькин
Я їх продаю і купую нову річ. А віддавши, то я нічого не отримую.
Ті речі, в яких не бачу перспективу продажу, то я одразу віддаю.
ваш старпост про ’речі, які в продажі глухо висять’. і мій комент стосувався саме іх
АгатаХристя• 01 ноября 2022
Вже все віддаю. Зараз такий надлишок пропозицій речей б/у, що буде висіти мертвим вантажем роки.
Бритоножка• 01 ноября 2022
Примерно так же.
2-3 года. Потом складирую так как живу в частном доме. И вот это проблема.
Не стесняюсь• 01 ноября 2022
З верхнього одягу,маю дороге пальто Корса за 700₴,решта вже куртки,одна CK коротка пуфер і одна Guess довга біла.Все актуальне, також звертаю увагу на тренди. Ношу акуратно,куртки також не дешеві,тому носитиму 2-3роки,хочу ще щось легеньке прикупити,чекаю чорну п´ятницю)

euhunter• 01 ноября 2022
Ответ дляМамзелькин
А у вас вона не зносилась за стільки років? Чи ви рідко одягаєте?
3-4 рази за сезон, вже дуже витерта шкіра, і це мені страшенно подобається
Пушистая киска• 01 ноября 2022
Ответ дляМамзелькин
Я ось в одному розмірі. Просто речі набридають. У вас такого немає?
Ні, в мене такого немає. Мені ніколи не набридають речі. Ношу речі роками. Є тренч, якому 10 років. Актуальний. Донька, 17 років бере інколи поносити :)
Кто крайний?• 01 ноября 2022
Пару лет, от состояния зависит и настроения.
Надежда наш компас• 01 ноября 2022
Ответ дляМамзелькин
Так, душить. Ситуація в країні така, що зарплата не піднялась, а вартість всього пішла вгору.
Це нормально допомагати в міру можливостей. А не пригати вище голови.
Якщо шкода віддати і є місце в шафі, то нехай висять. З часом або вдасться продати, або знову почнете носити.
В мене така ситуація, що або збільшується розмір і доводиться віддавати. Або зношую до такого стану, що тільки викинути.
Якщо ношу 3 роки (переважно 1 куртка на сезон), то зношую і віддавати вже нема що.
Тільки один випадок був кілька років тому, коли шкода віддати - тільки оновила куртки літом-осінню, а на весну поправилася. От їх шкода було, особливо демісезонних, бо тільки сезон встигла поносити і ще не набридли.
Черепаха Тортила• 01 ноября 2022
Ответ дляМамзелькин
Віддаю, але не всі речі я готова віддати. Ті що перерахувала, то на данний момент одягаю, але задоволення не отримую.
А за сколько вы из продаете, если висят глухо? 6 летние вещи я не знаю, может треть от цены должны стоить.
Гидроусилитель руля• 01 ноября 2022
Пуховик років з 15. Не позбуваюсь, без дефектів. Пальто років 8 класика, ношу. КУртки аналогічно, все з минулого життя, не маю за що зараз купувати. Матрац купую, а на куртку грошей в бюджеті не закладено.
Слава Українi• 01 ноября 2022
Ответ дляМамзелькин
Мас маркет, які саме магазини? Чи де купуєте?
Бо побачити недорогу річ, яка б виглядала не дешево, то теж потрібно вміти.
Остання на алі десь 80 у е.
Коламбия, геп.
автор Мамзелькин • 02 ноября 2022
Ответ дляЧерепаха Тортила
Думаю навпаки ціна за дешева, бо вартість кожної речі була в районі 500-800 доларів. Продаж мій 1000 грн. Одну дублянку продала. Авіатор, сучасна, то жінка довго перепитувала що з нею не так, що така ціна.