Оле Лукойе• 01 ноября 2022

Какие профессии актуальны будут в в перспективе 5 лет?

Ваше мнение
Само_достаточная• 01 ноября 2022
Ответ дляСмурфетта
Але ж БО та оподаткування у різних країнах різні. Чи ні?
Бухгалтерский облік крізь однаковий, теоретичного підгрунтя, отриманого в універі достатньо, щоб розуміти сутність. Можуть бути різниці в деталях, наприклад, з якої суми границя основних засобів, чи дана витрата є витратою майбутніх періодів та інше.
Ну і план рахунків, як набору цифер, тому що економічний сенс один і той же. Скільки вам потрібно часу, щоб запом´ятати, що ви використовуєте не 311 рахунок, а 111010?

Уты-фрутик• 01 ноября 2022
Ответ дляСамо_достаточная
Мав робити це в два рази скоріше, а люди займалися би іншими справами.

Якщо грубо, то виконував би декілька рутинних операцій - брав дані з одного джерела, загружав їх у бухгалтерську програму, проводив операцію і висилав підтвердження що усе зроблено.
звучить дуже дивно. я все життя пишу різного виду автоматизацію. І в ваших діях взагалі немає нічого такого, що б людина зробила швидше. Ну там я розумію, процес розпізнавання. Чи якісь дуже складні залежності. а взяти інформацію, кудись її перелити і меседжнути, що все ок - це дрібниця

Ну ще варіант, що у вас якась особлива бух програма і з нею неможна взагалі нічого зробити. але я в таких варіантах можна щось придумати
Само_достаточная• 01 ноября 2022
Ответ дляУты-фрутик

У нас Microsoft dynamics
Не знаю, можливо програмисти трохи з кривими руками, але факт залишається фактом - не працює так, як має працювати
Уты-фрутик• 01 ноября 2022
Ответ дляСамо_достаточная
У нас Microsoft dynamics
загалом, автоматизується все
не справились ці, через рік прийдуть інші програмісти і зроблять
Сеточка• 01 ноября 2022
Лікарі, будівельники, водії, військові, продавці, кухарі, кондитери і пекарі, агрономи, аграрії, швачки.
Неугомонная• 01 ноября 2022
Ответ дляКидстаффовка
Я лікар,думаєте буду без роботи.
Врачи всегда востребованы
Смурфетта• 01 ноября 2022
Ответ дляСамо_достаточная
Я далека від бухгалтерії, тому і цікавлюся) дякую вам за відповідь.