А поговорить?• 01 ноября 2022
Відкрила для себе бібліотеку, сподобалось
Поруч є бібліотека,ще з часів школи знаю про неї.Як раз зараз коли нема світла по пів дня,мобільний інет не ловить нормально,можна щось почитати.Завтра планую піти взяти якісь книжки на іноземній мові.Дають на два тижні.Треба розширювати дозвілля,бо пазли,кросворди трошки набридли.Чоловік працює багато і не завжди поїдеш кудись просто покататися.Тож книжки не погана ідея.Ви користуєтесь бібліотекою?
Результат:
вже голосів:
34 (51.52%)
Так,інколи
22 (33.33%)
Треба завітати
10 (15.15%)
Не цікаво
Меня много• 01 ноября 2022
Так, але не інколи, а постійно. В Херсоні ходила до своєї районної регулярно, там багато новинок було, ще не все перечитала. А зараз у від´їзді записалася до місцевої бібліотеки. Круто, що вона в мене напроти будинку прямо знаходиться. І книжок достатньо.
А поговорить?
• 01 ноября 2022
Ответ дляДетектор лжи
Лениво, все или почти все есть онлайн.
Це ясно,а коли нема інету? То проблема я вам скажу.
А поговорить?
• 01 ноября 2022
Ответ дляМеня много
Клас і в мене за будинком одразу)там такий ремонт класний зробили,хтось спонсує добре,тому що дуже круто,хочеться прям там сидіти ))
Партизанка• 01 ноября 2022
Ответ дляА поговорить?
Электронная выручает
А поговорить?
• 01 ноября 2022
Ответ дляПартизанка
Электронная выручает
Не завжди знаєш,що хочеш почитати,а так зайшла що на око упало та й все) ну це я про себе звичайно)
Jane_shopping• 01 ноября 2022
Колись я придбала електронну книжку
Мені дуже подобається, можна всюди брати із собою, вона легша за будь -яку книгу
Але завжди серце завмирає, коли тримаю в руках справжню паперову.....
В нашому містечку теж відкрилася бібліотека. Така сучасна і затишна)
Дуже хочу знов відвідати, після війни ще не була там🥲
Партизанка• 01 ноября 2022
Ответ дляА поговорить?
А библиотека работает без электричества и во время тревог?
А поговорить?
• 01 ноября 2022
Ответ дляПартизанка
Ну то ніхто не піде туди коли нема світла,можна піти у будь-який час,нема проблем.
А поговорить?
• 01 ноября 2022
Ответ дляMs. Доброта
Читаю в телефоні.
То добре що багато є заряду і інет,але всеодно воно розряджужться рано чи пізно))
Партизанка• 01 ноября 2022
Ответ дляА поговорить?
Вы сами себе противоречите. Пишите можно туда пойти, когда нет электричества и нет возможности онлайн читать, а тут уже по-другому отвечаете. Есть проблема, как и во всем и везде.
А поговорить?
• 01 ноября 2022
Ответ дляПартизанка
Коли вдома нема
Мадам Тю-лю-лю• 01 ноября 2022
Конечно, запишитесь, тем более и желание есть. Я ленивая стала до чтения, а вообще всегда любила читать с раннего детства. В школе выдадут учебники на следующий год, я учебники литературы сразу прочитывала. И в библиотеках паслась постоянно. Книги покупали тоже. Прочитаешь, а там есть продолжение, а у нас нет. Пошла в библиотеку, там есть. Люблю больше бумажные варианты, полистать, видишь визуально сколько прочитано, сколько осталось. Как-то бумажные родные такие.
А поговорить?
• 01 ноября 2022
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Так хочу історичні якісь на іноземній мові
Детектор лжи• 01 ноября 2022
Ответ дляА поговорить?
В мене є читалка, кидаю туди все що планую почитать
Ms. Доброта• 01 ноября 2022
Ответ дляА поговорить?
Так и свет включают же.)
А поговорить?
• 01 ноября 2022
Ответ дляMs. Доброта
Так и свет включают же.)
Так,але коли)) наприклад учора не було день,то здурієш від скуки
Мадам Тю-лю-лю• 01 ноября 2022
Ответ дляА поговорить?
Вот там может и подберёте. Так купить надо, книги дорогие. В библиотеке могут быть старого издания, не такие красивые, но найдется для души.
А поговорить?
• 01 ноября 2022
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Так)) хочу купити,але от ще не знаю які)
Мадам Тю-лю-лю• 01 ноября 2022
Ответ дляА поговорить?
Сначала загляните в читалку, раз решили. Там бесплатно ) А так вдруг не пойдет, назад отнесете, другую возьмёте. Да и вообще, посмотрите, вдруг там не то, что вы хотели, тогда уже идти покупать.
А поговорить?
• 01 ноября 2022
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Так завтра йду туди на пару годин потусуюсь
Мадам Тю-лю-лю• 01 ноября 2022
Ответ дляА поговорить?
Пусть найдутся интересные варианты. Читать, это полезно, приятно, познавательно, чтоб мозги не ржавели ) Зашла к вам в тему, думаю, надо тоже возобновить чтение )
А поговорить?
• 01 ноября 2022
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Так,згодна) Всього найкращого вам
Малая еще та• 01 ноября 2022
Качаю книги в электронную книгу, смартфон. Есть план по чтению на год (сильно отстаю, правда). Большую часть книг читаю на английском, выписываю незнакомые слова.
А поговорить?
• 01 ноября 2022
Ответ дляМалая еще та
Який жанр читаєте на англійській?
КоКоКоКоКоКо...• 01 ноября 2022
Ответ дляКишмишная Мая
Нет, у меня электронная книжка.
И у меня, в опросе ответила не цікаво
А поговорить?
• 01 ноября 2022
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
И у меня, в опросе ответила не цікаво
Тож електронна книжка не проблема,але вона ж також сідає,треба заряджати)