Olgusya• 01 ноября 2022

Новина про два тижні без світла

Якось не хочеться вірити. Яка ймовірність у відсотках, що таке може статися?
Erjebaka• 01 ноября 2022
Ответ дляБолаболик
Нет у нас графики и отключения дятлообразные, когда кому то в голову прилетает так и отключают . Так самое интересное все дома без света смотрю одни и те же дома всегда сияют , что за 🤬
У нас еще обидней, у половины дома есть свет, у половины нет, и не по очереди, а вот так, на постоянной основе(
Лиса Порш• 01 ноября 2022
Ответ дляКишкинэ
Удалено администрацией...
Можно заменить целиком, но очень дорого и долго, одна проектная документация на месяцы.
Кое-что подходити с Европы к русским трансформаторам, смотря что разбили, да и у нас не все русские, но конечно очень много( они дешевле и никто заменой не парился)
Еще можно с 2х сделать один, из того что уцелело и купить новый, варианты есть
Вокруг света• 01 ноября 2022
Ответ дляFilomena
Одні специ навколо.
Скоро про новий ієрусалім заспівають
Вы знаете, а мне уже все чаще и чаще кажется, что разговоры на тему ’нового иерусалима’ - правда. Если это все сказки и фантазии, почему абсолютно все темы об этом быстренько здесь закрываются. Ну если это все бред, ну пусть себе висят эти темы и уходят вниз поиска. Закрывать-то зачем, причем сразу после того, как только появляется тема подобного рода.
Извините, я не энергетик, но вот эти все нагнетания в сми, просто реально напоминают испытания психики. И мне действительно кажется все чаще и чаще, что таким образом хотят людей довести до ручки, чтобы они выехали. Я немножечко читала об украинской энергетике. У нас очень хорошо налажена работа резервных каких-то там мощностей. И вывести системы из строя так, чтобы прям на 15 часов нужно было отключать города, это нужно постараться очень сильно. Поэтому мне тоже начинает казаться, что ситуация не настолько серьезная с повреждениями, но над психикой украинцев продолжают проводить эксперименты.
Nat-li• 01 ноября 2022
Ответ для@ альонка@
Удалено администрацией...
Не мечите бисер... чел на работе)
Natkash• 01 ноября 2022
Ответ дляКишкинэ
Удалено администрацией...
Ватна консерва той ваш німець…Ага, будемо вільними в складі рашки.
@ альонка@• 01 ноября 2022
КИШКИНЭ...ти за расєю ?
Ніхто в вашій рашці нічого не купує заспокойся ми давно без вас 🤣🤣🤣
Болаболик• 01 ноября 2022
Ответ для@ альонка@
Удалено администрацией...
Ну так что там про правду ? Сколько сидеть без света ? В таком режиме ? Какая проводилась защита объекта на котором работал ваш отец ?
Filomena• 01 ноября 2022
Ответ дляБолаболик
Откройте майские новости !
Сьогодні 1 листопада, доречі
Клементина• 01 ноября 2022
Ответ для@ альонка@
Тут прорвало опу рашистам?
Профіля тільки зареєстровані?
Ей?!Валіть звідси ,москаляки.
Так ця Кишкина - хуїшкина і є з раші.
Я зайшла по її посиланню, там радять об´єднатися з рашкою проти НАТО

Ніколи такого не буде, кацапи срані!
Читайте це.
Краще без світла, але без вас!!
@ альонка@• 01 ноября 2022
Ответ дляБолаболик
Ви думаєте я вам зараз тут це напишу?🙄
Болаболик• 01 ноября 2022
Ответ дляFilomena
Сьогодні 1 листопада, доречі
Серьезно ? Так где подготовка с мая ?
Бася-Мася• 01 ноября 2022
Ответ дляvenus
Така собі ранкова загадка...

’Про що мовчать енергетики.

Ситуація з відключенням електрики по всій країні викликає питання у кожного українця: чому саме так?

А відповіді, які надходять, містять маячню, виправдання, перекручену інформацію та відверту брехню.

І ось чому...

Я навмисне додаю схему розміщення електростанцій України, яка є у відкритому доступі у Вікіпедії.

Уважно її роздивіться.
Дуже уважно.

А потім закресліть ті електростанції, які ми втратили після 24 лютого і не маємо звідти жодного кіловата вже давно.
Так-так.
Ми їх давно втратили, але електрики всім вистачало ще у травні та протягом всього літа.

А потім, з тих, які лишились, позначте ті, які точно цілі та неушкоджені.

Що у вас залишиться?

А тепер подумайте, які примарні 40% енергетики втратила Україна?

І вам це вбухують у голови, неначе у нас 40% генеруючої потужності знищено дронами та ракетами і саме це призвело до відключень.

Насправді, пошкодження генеруючої потужності електростанцій України не перевищує 5%.

Всі решта 35% про які базікають посадовці - це ЛЕП та трансформуючі станції.

Але, якщо десь у селі розбити трансформатор, то як це призведе до відключення електрики у іншому селі?

Якщо у вас перегорів електрочайник, то як можна цьому зарадити відключенням холодильника?

Про складні процеси розподілу електричних навантажень та процеси у електроенергетиці не треба мені тут розповідати.

Ви у себе на виробництвах та хоча б у офісах вирівняйте фази та дроти від подовжувачів з під ніг приберіть, а потім починайте теревенити про фізику, про нормативи, про ТОЕ та перерозподіл навантажень.

Споживання електрики в Україні в 2022 році скоротилось на 30-40% суто через закриття виробництв та згортання бізнесу.

Навіть офіційно (реально набагато більше) з України виїхало мінімум 10% населення, що також призводить до зменшення споживання електрики.

Економлять всі і всюди.

Навіть подекуди попре здоровий глузд.

Але цього, виявляється, мало.

Треба ще й вимкнути.
І не просто вимкнути, а рубанути на 4, 5, 6, 10, а подекуди на 12-16 годин щодня.

Навіщо?
Яке є пояснення такому відключенню?
Яка така необхідність виникає у цьому?
Яка, окрім шантажу та залякування?

Ну і наостанок, як ягідка на торт.

Всі!
Наголошую - ВСІ без винятку електромережі в Україні є приватною власністю.
Всі без винятку електромережі в Україні приносять прибуток надвеликому бізнесу.

Ці компанії та їх власники всім відомі.

То чому держава шукає гроші на якесь відновлення приватної власності?

Чому за гроші, які мали б піти на інші потреби, відновлюють приватну власність, яка і далі даватиме надприбутки окремим нелюдам?

А якщо якусь електростанцію, трансформаторну підстанцію, лінію електропередачі і будь-що інше з електроенергетики відновлюють або будують за державний кошт, то може варто передати та повернути це у державну власність, а не передавати у приватну?

Вся ця ситуація з відключеннями та воланням про ’ані нам 40 працентав енергєтікі унічтожилі’ - маячня та вигадка пройдисвітів, які в умовах війни прагнуть відновити матеріальну базу власного бізнесу за рахунок держави та іноземних донорів, щоб потім далі стригти гроші з людей, не вклавши ламаної копійки.’
Автор Анатолій Яровед.
Написано прокацапским биомусором. Автор Яровед получил текст на Лубянке?
Пишет типа ’зрада’. Но стоит включить мозги. Это собственники электростанций должны после налета ракет и ударов быстренько достать десятки миллионов долларов с кармана? Такие суммы у них лежат? У нормальных предпринимателей средства в обороте, а не в кармане. Да, Ахметов признал, что денег на восстановление объектов ДТЭК у него нет, и держава должна помочь. Так та же держава уже подписалась, что отстроит поврежденное жилье физическим лицам.
Статейка оперирует данными, которые простой потребитель проверить не может. 40% или 5% - мы можем только предположить. Но повреждения существенные на лицо.
@ альонка@• 01 ноября 2022
Ответ дляКлементина
Так ця Кишкина - хуїшкина і є з раші.

Ніколи такого не буде, кацапи срані!
Читайте це.
Краще без світла, але без вас!!
Кожна запалена свічка (без світла)за ваш упокій,рашисти грьобані!
Ще лайкають її,надіюсь то не українці.
Болаболик• 01 ноября 2022
Ответ для@ альонка@
Ви думаєте я вам зараз тут це напишу?🙄
Пардона .. конечно нет :))) а я про что и толкую..
viika65• 01 ноября 2022
Ответ для_MadonnA_
За обстрелы по энергетике начиная с лета не знал только ленивый . А мы как обычно, да? Не готовы . И деталей нет и трансформаторов нет . Где только миллиарды помощи делись ? Где военная зимняя форма , которую нам Канада передала ? Бойцы с нуля говорят дошли размеры хс и ххл . За гуманитарку я молчу и вовсе .
не врите! нашу станцию почти за три дня восстановили( трансформаторную подстанцию), были запчасти в наличии, и сын мой служит в логистике армии, пять районов обеспечивают, больше 50 000 человек, все одеты как надо. и накормлены, и экипированы.
@ альонка@• 01 ноября 2022
Ответ дляNat-li
Не мечите бисер... чел на работе)
Та я би рвала на куски тварЄй і різала ,різала,...за кожну дитину ,батька,мати,за кожну тваринку!
Горіти їм в пеклі!
Мішк@• 01 ноября 2022
Люди, я писала на цьому форумі про такі варіанти ще влітку, коли місцеві дівчата закуповували обігрівачі та кондиціонери. 2 тижні це реально! Так може бути і до цього треба бути готовим. Добре, якщо світла не буде лише в вашому будинку і буде працювати каналізація. Якщо повністю в місті, то взагалі капець. Просто прийміть це, зрозумійте, що це можливий варіант
_MadonnA_• 01 ноября 2022
Ответ дляviika65
А наши знакомые под бахмутом . Смысл мне врать ?
Болаболик• 01 ноября 2022
Ответ дляErjebaka
Может те запитаны на ментовку , больницу ещё что то ?
alina 94• 01 ноября 2022
Ответ дляКишкинэ
Удалено администрацией...
За кораблем зараз підете,матрьохи)
ksena555• 01 ноября 2022
Ответ для_MadonnA_
як модно говорити: ’ Не на часі зараз все виясняти’, ’після війни розберемося’ і т.д.
але як би не говорили, навіть війна не міняє тих, хто біля корита
Chakra• 01 ноября 2022
А как в магазинах продукты храниться будут?
Filomena• 01 ноября 2022
Ответ дляВокруг света
Які там експеременти. Від рашистів звісно так.
Я ніколи не думала, що затаївши подих буду чекати дим з труби однієї з найбільших ТЕС.
Nat-li• 01 ноября 2022
Ответ для@ альонка@
Горіти їм в пеклі!
Они уже и так обделены...мозгов нет, денег нет, собственного мнения нет. Живут в дерьме и строчат по нашим форумам за15 коп. имперцы обосраные, мля
_MadonnA_• 01 ноября 2022
Ответ дляksena555
Нажать . І це стає дуже видно . Прикро дуже
@ альонка@• 01 ноября 2022
Ответ дляМішк@
Все буде добре, ми пережили вже 90ті,і це переживемо!
Erjebaka• 01 ноября 2022
Ответ дляБолаболик
Нет, говорят типа как рсзные фазы, и вот почему то так( соседи друг к другу ходят с чайниками...
@ альонка@• 01 ноября 2022
Ответ дляNat-li
Ой,у нас є клЬОве слово БОЖЕВІЛЬНІ,тобто вільні від Господа, коли Господь людей покидає,а тут ціла країна,вони починають творити ’дива’,скоро самі себе знищать!
artemuda1• 01 ноября 2022
Ответ дляOlgusya
Ну от я вважаю, що цей ризик 20%. Інтуїтивно. Ну як країна може бути вимкнена на 2 тижні?! Якщо потрібно обладнання для ремонту, невже світ його не дасть чимшвидше?!
я просто более чем уверенна что власть продажу энергии в европу возобновила. Мы будем без света, но европейцам контрактное отдадут. А холопы все до лампочки
@ альонка@• 01 ноября 2022
Ответ дляartemuda1
Ні,ви не праві.