СережкинаЯ• 02 ноября 2022

А Ви скидаєтесь Притулі?

Якось не знаю. Досі скидала. А зараз щось задумуюсь
Алекс-1022• 02 ноября 2022
Ответ дляDonnafugata
Так, він виробник. Заснована фірма, якщо вірити гуглу, в 2014 році.
Вот честно, по фото видно что эти дроны что попало, они хоть минут 30 лететь могут?

Mari_ia• 02 ноября 2022
Так!Скидала,Скидаю і буду донатити!Не ведусь на рашкіну пропаганду!
Natalie 81• 02 ноября 2022
Ні
Жаннетт_• 02 ноября 2022
Ответ дляku4eravaku4erava
Аргументы?
Сережа, ты на бабском форуме?
Mari_ia• 02 ноября 2022
Почитала відповіді😂Рашн швайн іди звідси..Скільки ботів повилазило
osna• 02 ноября 2022
Ні. Нікому не доначу
Allisa_best• 02 ноября 2022
Ответ дляyaho
Да. Он не замечен в обмане.
А те, кто не донатит на фронт либо нет денег либо слишком жадные/бедные либо сепары 🤷🏻‍♀️
И вообще, что-то много тем, раскачивающих недоверие к нашим волонтерам. К чему бы это?
В смысле не замечен БТР за 100 вместо 22,это норм? Не ну а шо, все ж не святые

Олечка79• 02 ноября 2022
Ответ дляAllisa_best
А кто не верит прытуле тот рашабот😂
Соната любви• 02 ноября 2022
Ответ дляОлечка79
А кто не верит прытуле тот рашабот😂
порохобот, рашабот, рашист, сепаратист, жлоб и против Украины
Selena*• 02 ноября 2022
Ответ дляСоната любви
Ага, такій собі стандартний набір))
Олечка79• 02 ноября 2022
Ответ дляСоната любви
Самое смешное , что рашистов в упоротости обвиняют, а сами такие же упоротые
lyubov_1984• 02 ноября 2022
Притулі не доначу, тільки на медицину з кожної зп якусь копійку щоб на картці залишалася сума кратна 500 чи 1000грн
kris_lynx• 02 ноября 2022
Ответ дляАйфон-e81c
А на що ’ведуться’у вашому оточенні???
Помогают лично через проверенных знакомых, а не через сомнительных посредников
Oks234• 02 ноября 2022
Завжди скидаю по 5-10 тис і сьогодні також .
luizka• 02 ноября 2022
Ответ дляОлечка79
Все бы ничего, но некоторые личности здесь уже так примелькались. Наших политиков выставляют в негативном свете, а про рашистов ни слова не упоминают. Они что, думают что этого никто не замечает?
Olya Rybka• 02 ноября 2022
Донатила команде Deep State Map, но у них есть нормальная отчётность.
Соната любви• 02 ноября 2022
Координатор ’Великого будівництва’ Голик є ’зв’язковим’ голови Дніпропетровської ОВА Резніченка з ОП в питаннях координації ’великої відбудови’
Сам він себе характеризує як ’консультант’ президентського проєкту. Тепер же він так само інтегрований у процеси відбудови інфраструктури України.

подруга голови Дніпропетровської ОВА Різніченка отримала 1,5 млрд на ремонт доріг в області.

а народ пусть со своих кошельков скидывается притулам, арахамиям и кто там еще с ними в компашке веселых и находчивых.
Takamaka• 02 ноября 2022
Ні. Думаю навіть пояснювати немає сенсу, чому. Деякі дівчата в темі вже все пояснили.
Спочатку перекидувала кошти для допомоги ЗСУ на спецрахунок в НБУ. Наразі - лише адресно. Це може бути не лише допомога воїнам, але й іншим категоріям громадян, тваринам тощо.
stefaniy• 02 ноября 2022
Так

СhanelKa• 02 ноября 2022
Ответ дляСоната любви

Карати публічно всіх аби за ту корупцію.
Коли то можливо ? Через років 100?
TATATA1973• 02 ноября 2022
Ні, не скидаю. А ще ось прочитала, що останнє щось він закуповував у фірми, власником якої є Арахамія. Тепер тим паче. Я Юсуповій скидаю.
TATATA1973• 02 ноября 2022
Ответ дляАтланта
На закупку большой партии бронемашин, если не ошибаюсь. Целевой сбор
Хай напише, в кого він закуповує.
Іра.• 02 ноября 2022
Ответ дляTATATA1973
Також кидала. Моя однокласниця ще з 14 року їздить по гарячих точках, чим лише не допомагає і що лише для хлопців не дістає! Теж поширює завжди її збори.
anna_bur• 02 ноября 2022
так
ksusha1155• 02 ноября 2022
Ні, продажна шкура, терпіти його не можу доначу зоозахисникам і воїнам, які втратили кінцівки на реабілітацію- таких чоловіків зараз дуже багато і вони потребують протезів, психологічної допомоги. Нажаль, уряд це не компенсує((
TOG36• 02 ноября 2022
Так
oksigen_ks• 02 ноября 2022
Ответ дляИринаКа
Аналогічно
Ще перед миколаївським Ваньком не можу встояти)
І Наталі Юсуповій з 2014 року. По ній взагалі питань немає. Звіти тут і одразу з чеками і фото.
Подскажите, пожалуйста, у них инст есть?
shkoda_anna• 02 ноября 2022
Ответ дляluizka
Наші політики самі виставляють себе в негативному світлі. І оце: ’не на часі’ тільки розв´язує їм руки загребти ще більше! Для чого згадувати тих клятих рашистів? Це вони продають притулі за завищеною ціною, чи свої орудують?
Про це не треба мовчати, про це треба говорити!
delika_tes• 02 ноября 2022
Не знайшла в нього на сайті жодного звіту, і більше нічого не зкидую
Побачу звіти - подумаю
Реверанс• 02 ноября 2022
Яровая сейчас собирает для и-та Ортопедии .
Існує заборгованість по фіксаторам для артроскопії плеча у розмірі 1800 евро- 75600 грн.
Це дуже посильна сума, але її треба допомогти закрити.
Так, держава виділяє кошти, але поранених більше ніж деожава встигає закривати ці потреби.
Кто желает помочь присоединяйтесь.